100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 14

Kožené puzdro na dokumenty ako elegantný detail

Hľadáte moderný spôsob, ako si vziať notebook a všetky potrebné dokumenty A4 so sebou? Vyskúšajte kožené puzdro na dokumenty, na výber pre pánov i dámy. Kožené puzdro na doklady je kožená taška, ktorá sa pohodlne nosí a je elegantná. Dá sa pohodlne nosiť v podpazuší ak si chcete dať ruky do vreciek od saka alebo nohavíc, alebo ho jednoducho nosiť v ruke. Dokonalá kombinácia medzi praktickým priečinkom na dokumenty a notebook a módnym biznis vzhľadom! Je to najžiadanejšia položka pre každého, kto pracuje v kancelárií a nosí si dokumenty či notebook domov a to práve kvôli svojej funkčnosti, ale aj vzhľadu. Každý človek v kancelárii má laptop, perá, mobilné telefóny, dokumenty, firemné karty, vizitky, ale môže slúžiť aj ako puzdro na kreditné karty a doklady. Puzdro na dokumenty je ideálny spôsob, ako držať všetko potrebné na jednom mieste a priehľadne usporiadané.

Puzdro na kreditné karty a doklady, ktoré máte vždy pri sebe

Keď si dobre vyberiete peňaženku alebo puzdro na dokumenty, môže sa stať vašou plne vyváženou peňaženkou. Peňaženka, ktorú využijete na cesty, či už cestujete denne napríklad na stretnutia alebo viac sporadicky počas víkendov, kvalitné puzdro na kreditné karty a doklady sa vždy hodí. Ak napríklad každý mesiac cestujete na niekoľko dní na služobnú cestu, na prechod cez colnicu samozrejme potrebujete všetky osobné doklady a navyše vám určite príde vhod aj puzdro na doklady pre osvedčenie o evidencii vozidla. Všetky tieto položky na služobnej ceste musíte mať so sebou. Bez ohľadu na to, či ste podnikatelia alebo podnikateľky, tieto doklady potrebujeme všetci. Vlastniť teda dokonalý obal na doklady, ktorý je zároveň peňaženkou? Môžete jednoducho a pohodlne nechať všetky karty, pas a dokumenty vo vnútri od jednej cesty po ďalšiu, a nechať všetko jednoducho a bezpečne na jednom mieste.

Puzdro na dokumenty - dámske a pánske v ponuke Eobuv

Dámske a pánske puzdro na dokumenty je nadčasový kúsok, ktorý je s nami už po generácie a je stále veľmi módny! Je to najlepší spojenec pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú so sebou nosiť množstvo dokumentov, tabletov či notebookov. Dámske puzdro na dokumenty sa od pánskeho puzdra na dokumenty môže jemné líšiť vo výbere farieb, či počte vnútorných priehradiek. Dámske puzdrá zvyknú disponovať viacerými rozličnými vreckami, aby sa doň dali naukladať aj napríklad kozmetické maličkosti, ktorými páni zväčša nedisponujú. Celkovo si však puzdro na dokumenty môžete zvoliť podľa svojich preferencií a potrieb u nás v ponuke na Eobuwie, kde si určite každý príde na svoje.

Puzdro na dokumenty – často kladené otázky

Čo nosiť v puzdre na doklady?

Výber správneho puzdra na dokumenty je v prvom rade o určení vašich každodenných potrieb: čo si musíte vziať so sebou, aby ste prežili deň, čo musíte každý deň robiť a kam musíte ísť. To všetko vám pomôže získať predstavu o tom, aké puzdro na dokumenty vám bude najviac vyhovovať pri potykaní sa s dennodennými peripetiami. Nezabúdajte však, že možno budete puzdro musieť otvoriť aj na verejnosti a tak dbajte na dostatočnú prítomnosť priehradiek a vreciek.

Puzdro na doklady – kde kúpiť?

Najširší výber puzdier na doklady nájdete v online ponuke na Eobuwie. Vyberú si tu dámy i páni, biznismeni i študenti. Vyberajte podľa vašich osobných preferencií, aby vám puzdro držalo dokumenty úhľadne a vy by ste tak mali poruke vždy to, čo práve potrebujete. Nie je nad prvý osobný dojem ak na stretnutí viete rýchlo a jednoducho vytiahnuť to, čo práve hľadáte a nemusíte vykladať všetky vaše osobné dokumenty na stôl pri obchodnom jednaní.