Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 5 883
Zobraziť ID verzie

Módne štýlové doplnky - originálne a štýlové doplnky za nízke ceny

Viete, ako to vo svete chodí. To, čo vytvára celok, sú maličkosti. Jednoduché drobnosti, ktoré dokážu zmeniť celkový dojem alebo zážitok. Každý outfit, pre ktorý sa rozhodnete, by ste mali doplniť módnymi štýlovými doplnkami. Sú to práve doplnky, ktorými vyjadríte svoju unikátnu osobnosť. Aké pravidlá dodržiavať pri nosení štýlových doplnkov:

  • Tip 1: Myslite na proporcie
  • Tip 2: Držte sa „témy“
  • Tip 3: Zvážte aj farby
Dodržiavajte tieto tri body pri výbere šperkov, čiapok, šálov aj ponožiek.

Parádne šiltovky - zmenia charakter vášho oblečenia

Pokrievky hlavy by nemali chýbať v šatníku štýlového muža ani ženy. Nezáleží na tom, či ide o klobúk, zimnú čiapku, alebo cool čiapku s kšiltom. Pýtate sa ako vybrať čiapku s kšiltom? Vždy začnite strihom - vyberte si vhodnú šírku šiltovky a tvar šiltu. Medzi tri najznámejšie typy šiltoviek patria: snapbacky s vysokým čelom, ktoré sú širšie a majú rovný a väčší šilt. Truckerky sú zasa ideálne na leto, majú sieťovanú zadnú časť a sú širšie. Baseballky sú obľúbené medzi ženami, pretože sú úzke, šilt je takisto menší a zahnutý. Druhý bod, nad ktorým by ste sa mali zamyslieť je, či vám viac vyhouje pevná veľkosť alebo možnosť zapínania podľa potreby. Veľkosť zistíte zmeraním hlavy v najširšej časti nad ušami. Rovnako dôležitá je aj voľba správneho materiálu. V šiltovke sa musíte cítiť príjemne, no mala by sedieť k vášmu outfitu. Na zimu a jeseň môžu byť ideálne menčestrové kúsky.

Pohodlné ponožky - ochrana pred otlakmi a vlhkosťou

Výber kvalitnej ponožky vám uľahčí život. Dajte si pozor na správnu veľkosť, materiál a aj tvar ponožky a vedzte, že sa vám vaše nohy odvďačia. Vyhnete sa odreninám, pľuzgierom, poteniu a ďalším nemilým problémom. Aký materiál ponožky je najlepší? Bavlnené ponožky sú mäkké a pružné, ideálne na voľný čas, pri športe sa týmto ponožkám vyhýbajte. Ponožky z bambusových vláken sa nohe prispôsobujú, sú mäkké, najčastejšie ich nájdete v kombinácii so syntetikou. Umelé vlákna na ponožkách zabezpečia pohodlie pri cvičení, pretože sú odolné a odvádzajú vlhkosť (vyberte buď polyester, alebo polypropylénom). Ponožky z neoprenu sú určené na vodné aktivity: canyoning, beach volejbal v mokrom piesku a iné plážové športy. Ponožky z vlny, ideálne z merino vlno, odvádzajú vlhkosť, sú antibakteriálne a skvele izolujú teplo, pribaľte si ich na turistiku a vysokohorské treky. Ponožky so striebornými prímesami sú typické svojimi antibakteriálnymi úpravami, bránia pachu, poteniu a vzniku plesní. Nezabudnite aj na správny strih. Ponožky nad členok noste k nohaviciam a do vysokých topánok. Členkové ponožky sú určené na nosenie v lete. Podkolienky majú športovú funkciu a tzv. neviditeľné ponožky môžete nosiť do mokasín.

Štýlové doplnky - často kladené otázky:

Ako vybrať štýlové doplnky?

Štýlové doplnky vyberajte na základe toho, čo nimi chcete dosiahnuť. Majú podčiarknuť vašu jedinečnosť? Alebo hľadáte skôr funkčné doplnky? Ak si zodpoviete na túto otázku, pokračujte v nakupovaní podľa vlastných preferencií.

Aké ponožky sa hodia k obleku?

Pánske ponožky k obleku musia byť dostatočne dlhé, aby vám pri sedení nevykúkala odhalená noha. Na spoločenské udalosti sa najviac hodia neutrálne farby ponožiek - čierna, modrá a sivá. Pri svetlom obleku sa nebojte experimentovať.