30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 33
Zobraziť ID verzie

Kľúčenka – očarujúci doplnok, ktorý zdôrazní vašu individualitu

Kľúčenky sa používajú už viac ako storočie, aby pomohli ľuďom nosiť kľúče od domu, auta a kancelárie na jednom mieste. Dnešné nové a moderné kľúčenky však obsahujú mnoho ďalších užitočných nástrojov, ako napríklad nabíjacie káble, baterky, peňaženky, alebo otvárače na fľaše. Prichádzajú tiež v niekoľkých rôznych formách, ako napríklad karabínka alebo klasický prívesok. Kľúčenky sú skvelým pomocníkom, ktorý tiež môže pomôcť zabrániť strate vašich kľúčov, no i malých alebo dôležitých predmetov. Najlepšia kľúčenka je tá funkčná. Pri výbere tohto doplnku si môžete vybrať z tisícok možností, ktoré dokážu zvýrazniť vašu individualitu, no zároveň by ste si mali vybrať kúsok, ktorý vám dokáže v čase núdze pomôcť nájsť vaše kľúče o niečo rýchlejšie. Vysokokvalitná kľúčenka je aj skvelou inšpiráciou na darček. So svojim všestranným použitím a rôznymi funkciami, ktoré si môžete vybrať podľa vašich osobných predstáv a potrieb, s ňou môžete urobiť radosť sebe alebo svojmu blízkemu.

Krúžok na kľúče – všetky kľúče na jednom mieste

Štandardné krúžky na kľúče držia kľúče na takmer každom type kľúčenky, a sú tou krúžkovou časťou, na ktorú nadväzuje prívesok. Tieto prstene zvyčajne obsahujú prekrývajúci sa kruhový kus kovu, ktorý sa zdvojnásobí a vytvorí tak bezpečnú slučku na kľúče. Aby ste na ňu dokázali vložiť kľúč, musíte odtiahnuť kov a navliecť kľúč na krúžok, čo môže byť v závislosti od flexibility daného krúžku náročné. Krúžky na kľúče sú zvyčajne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, aby sa znížilo riziko hrdzavenia alebo korózie. Oceľ je pevná a odolná, no dostatočne flexibilná, aby sa kov mohol odtiahnuť bez trvalého ohýbania alebo inej zmeny tvaru. Krúžky na kľúče môžu mať rôzne veľkosti a ich materiálom môže byť hrubá, vysokokvalitná oceľ alebo jednoduchý pás z tenkej nehrdzavejúcej ocele. Keď si vyberiete krúžok na kľúče, uistite sa, že presah na kovovom krúžku je dostatočný na to, aby držal kľúčenku a kľúče bez toho, aby sa ohýbal alebo skĺzol. Ak je prekrytie príliš úzke, ťažké kľúčenky, drobnosti a kľúče môžu spôsobiť roztrhnutie kovového krúžku, čo môže viesť k strate kľúčov. Tieto prívesky sú obľúbené najmä u mužov.

Dámsky prívesok na kľúče – už nikdy nestratíte kľúče v kabelke

Kľúčenky sú viac než len praktické – samozrejme, uľahčujú nám každodennú rutinu tým, že ukladajú všetky kľúče, ktoré by sme mohli potrebovať, na jednom mieste, ale môžu tiež vyjadrovať náš štýl. Ak sa teda chcete pochváliť obľúbeným koníčkom alebo sa zosobniť kľúčenku monogramom, dnes už môžete. Dámske i pánske kľúčenky sa dodávajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach a môžete ich využiť aj na vaše kľúče od auta. Tie najlepšie kľúčenky vám pomôžu udržať vaše kľúče stále po ruke. Ak máte problém nájsť vaše kľúče v kabelke, prípadne ich často zabúdate doma, kľúčenka so zvončekom alebo s rolničkou vám zmení život. V kabelke za pomoci zvuku vaše kľúče nájdete takmer okamžite, a zároveň si budete môcť byť stopercentne istá, že ich máte so sebou. Jednoducho, kým kabelka nezacinká, neodchádzajte z domu!

Kľúčenky – Často kladené otázky

Kde si môžete kúpiť kľúčenku?

Kľúčenku si môžete kúpiť napríklad na Eobuv.sk, kde si môžete vybrať z desiatok rôznych kľúčeniek od tých tradičných, až po tie vyzývavejšie a moderné. Nájdete tu tiež kľúčenky vyrobené z rôznych druhov materiálu, i kľúčenky rôznych veľkostí.

Aký prívesok na kľúče si vybrať?

Vyberte si prívesok, ktorý s vami rezonuje a reprezentuje vás alebo vaše záľuby. Pokiaľ často hľadáte vaše kľúče, stavte na prívesok so zvončekom alebo veľký prívesok, ktorý vám umožní vaše kľúče nájsť jednoduchšie a rýchlejšie. Ak naopak často nosíte malú kabelku, siahnite po jemnom a ľahkom prívesku, ktorý nezaberá veľa miesta.