Produkty: 272

Akú veľkosť hľadáte?

Zobrazia sa dostupné produkty pre zvolenú veľkosť.

37
38
39
40
41
42
43
44
Zobraziť ID verzie

Dámske bazénové šľapky - originálny doplnok k letnému štýlu

Nosí ich skoro každý. A prečo by sme nemohli? Ľahko sa obúvajú, sú príjemné, dostupné a ponúkajú nekonečné množstvo štýlov. Sú to najbežnejšie letné topánky a ich nosenie nie je pre vaše nohy zlé, teda záleží na aktivite a čase, keď ich nosíte. Ak sa rozhodnete nosiť žabky pravidelne, určite noste žabky, ktoré majú určitú podporu klenby, odpruženú podrážku a podporné ramienka. Najlepšie sú na nosenie na pláži, okolo bazénov, vo verejných šatniach a okolo domu. Nikdy by ste nemali nosiť žabky počas aktivít, ktoré zahŕňajú beh a turistiku, a dokonca ani dlhšiu dobu chôdze alebo státia. Chôdza so žabkami ovplyvňuje chôdzu a držanie tela. Avšak dámske bazénové šľapky na kúpalisko ponúkajú neuveriteľné možnosti v oblasti módy a štýlu - obrovské množstvo farieb, kombinácii a vzorov, dopĺňajú váš outfit k plavkám alebo letným šatám.

Dámske bazénové šľapky k bazénu a na pláž - sada náradia pre plavcov a ich bezpečnosť

Bezpečnosť bazéna neznamená len bezpečnosť vo vode alebo pod vodou. Bezpečnosť bazéna znamená aj okolo bazéna. Myslite na horúce chodníky, mokrú dlažbu, pošmyknutie. Šľapky/ žabky poskytujú trakciu a priľnavosť a celkovú ochranu chodidla, takže zábavu vám nikdy nepokazí neočakávaný šmyk alebo slnkom zohriaty chodník. Nielen okolo bazéna, ale aj na pláži. Môžete prekráčať v štýle a bezpečí, dopriať si vytúžené schladenie.

Ženské bazénové šľapky do sprchy - ochrana pred infekciou

Ďalším dôvodom, prečo nosiť túto obuv, je chrániť nohy pred baktériami a inými mikroorganizmami, ktoré sa radi množia v teplom a vlhkom prostredí, ako je voda na dlážke v sprchách a okolo bazénu. Bez ohľadu na to, ako čisto to vyzerá - je veľká šanca, že toto prostredie je domovom mikroorganizmov ako baktérie, plesne a iné parazity. Nosenie šľapiek vás môže ochrániť pred kontaktom s týmito nežiaducimi organizmami a ochrániť pred nepríjemnými zdravotnými komplikáciami. Vo verejnom priestore je to nevyhnutné - chránite seba a svoju rodinu.

Dámske žabky a šľapky do sprchy - časté otázky

Ako vybrať dámske bazénové šľapky?

Samozrejme, najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, pokiaľ ide o žabky, je rovnaká, ako pri iných topánkach: vyskúšajte si ich a prejdite sa v nich trochu. Na tieto veci by ste mali pamätať, ak nakupujete online alebo, čo ešte zohľadniť:

 • Trvanlivosť. Potrebujete, aby vám obuv vydržala víkend, sezónu alebo veľa prechádzok?
 • Materiály.
 • Hmotnosť verzus stabilita. Koľko obuv váži, môže mať vplyv na to, ako sa vaša noha cíti po dni chôdze alebo státia.
 • Cena.
 • Použitie. Zamyslite sa nad tým, kde a kedy ich budete nosiť.
Dobrá bazénová obuv bude pohodlná, rýchlo schne, poskytuje priľnavosť na mokrom povrchu a má drenážne otvory, ktoré odvádzajú vodu od nôh. Odolnosť voči chlóru je ďalším plusom.

Ako vyčistiť ženské šľapky do bazéna?

Aby ste predĺžili životnosť bazénových žabiek a šľapiek, nezabudnite ich po použití opláchnuť a vysušiť na vzduchu. Nenechávajte mokré sandále v plastovom vrecku alebo v taške do bazéna a nenechávajte ich dlho ležať na slnku. Špinu zo žabiek najľahšie vyčistíte naraz v práčke. Použite jemné nastavenie (so studenou vodou) a iba trošku pracieho prostriedku. Nechajte ich uschnúť na vzduchu. Neperte kožu! Vyhnite sa práčke, ak sú vaše žabky ozdobené korálkami alebo šperkami - inak budú vyzerať zničené!

Aký štýl ženských plaveckých žabiek si vybrať?

Žabky sú typom sandálov, ktoré sa bežne nosia ako príležitostné oblečenie. Je možné si vybrať z veľkého množstva štýlov - stačí sa len zamyslieť, k čomu ich chcete nosiť. V ponuke sú rôzne štýly:

 • Army štýl
 • Azúrové
 • Glitter
 • Metalické
 • Multicolor
 • Neónové
 • Pastelové
 • S apikáciami
 • Tlač
 • Zvieracie motívy