Dĺžka vnútornej vložky sa môže líšiť v závislosti od výrobcu,vzhľadom na to je veľkostná tabuľka len orientačná.„„Ukáž mi svoje topánky ,a ja ti poviem ,či sú správne zvolené"”


Spomínate si na príbeh o Popoluške pekný?Pravdepodobne áno,preto že kto z nás neprežíval jej príbeh spolu s ňou ....Ale vráťme sa k veci , a presne na scénu z najdôležitejšieho okamihu ,keď Popoluška je nútená opustiť ples pred polnocou , v záhone stratila črievičku .Prečo? Len preto aby sa história tohto pekného dievčaťa skončila happy end'om?A možno príčina je iná : stráca črievičku keďže tá bola zle dopasovaná?


Premýšľate o nových topánkach? Kúpte ich u nás!Nebudete ľutovať!


Aby ste sa nestali „obeťou” zle odobraných topánok a Vaša kúpa sa tiež neskončila neúspechom ,rozhodli sme sa Vám podať 3 základné pravidlá ,ktoré podľa nášho názoru,budú užitočné každému nezáväzne od veku ,pohlavia ,vkusu ,očakávania pri výbere topánok.


Pravidlo č.1: zostaňte pri veľkosti ,ktorý ste si už objednávali,je zaručený pokiaľ ide o danú značku.


Pravidlo č.2 : odmerajte dĺžku vnútornej vložky*


Pravidlo č.3: odmerajte si dôkladne dĺžku chodidla *


  • na podlahe polož papier ,postav na papier chodidlo (bude dobre,ak sa päta bude opierať o stenu)
  • obkresli chodidlo
  • to isté sprav aj s druhou nohou
  • pomerajte nákres oboch chodidiel ,riaďte sa stále väčším chodidlom , k rozmerom chodidla dodajte +0,5cm

*Získaný výsledok merania dĺžky chodidla porovnajte s našou tabuľkou, na základe ktorej si vyberiete správnu veľkosť.


Na čo ešte netreba zabúdať?

  • dĺžku chodidla nemerajte ráno, keď je chodidlo oddýchnuté, pretože meranie nebude presné (chodidlo merajte v priebehu dňa, popoludní alebo večer)
  • pri kúpe modelu sa rozhodujte sami, pretože pocit pohodlia je u každého individuálny

V prípade, ak vám zakúpený model predsa len nesadne, môžete ho vrátiť. Veríme však, naše tipy vám pri výbere správnej veľkosti pomôžu a vy si tak budete môcť vychutnávať pohodlie pri každodennom nosení svojich obľúbených topánok..