100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 1 932

Šiltačky - Módne riešenie na vaše leto

Niet pochýb o tom, že práve čiapky so šiltom nachádzajú vysoké uplatnenie počas letných mesiacov. Úplným základom je fakt, že vás príslušná pokrývka hlavy chráni pred dopadom priameho slnečného svetla. Vďaka tomu držíte vaše telo v bezpečí pred možným úpalom a inými problémami. To však nie je všetko! Vzhľadom na skutočnosť, že pri dopade slnečných lúčov na človeka, sa uchováva teplo v koži, ktoré zvyšuje únavu, vďaka takému jednoduchému doplnku akým je čiapka budete schopní podávať lepšie pracovné, ale aj športové výkony. Okrem účelovej funkcie vám naše produkty taktiež pomôžu vyzerať k svetu.

Pánske čiapky - Perfektná alternatíva pre aktívnych ľudí

Presne tak! Čiapky so šiltami určite oceníte pri výkone vašich športových aktivít. Okrem toho, že vás ochránia pred slnkom, zároveň zabránia slnečným lúčom oslňovať váš zrak pri behaní, cvičení alebo pri hraní nejakého športu (veľmi dôležité). Pokiaľ vás zaujíma aktívny život, mali by ste sa taktiež pozrieť do našej kategórie Šport, v ktorej nájdete rôzne zaujímavé doplnky a módu. Pre nadšencov aktívneho životného štýlu máme ďalší skvelý tip. Odporúčame vám navštíviť našu kategóriu zameranú na Smart hodinky, ktoré sú must-have súčasnosti.

Pánske čiapky so šiltom - Originálny aspekt k vášmu štýlu

V rámci ponuky e-shopu eobuv.sk na vás čaká viac ako 600 rôznych šiltoviek od viac ako 65 svetových značiek. K šiltovkám referuje aj ako ku baseball caps. Nikoho asi neprekvapí, že pôvod tohto módneho doplnku bol v športovom odvetví, kedy mali jednotlivé športové tímy svoje vlastné tímové čiapky. Preto si na svoje prídu aj športoví nadšenci, ktorí si môžu zaobstarať čiapky svojich obľúbených tímov z NHL, NBA, NFL alebo MLB. Okrem toho v ponuke nájdete aj rôzne iné prevedenia s pop-kultúrnymi referenciami (Marvel) ale aj viac tlmené, seriózne dizajny (Guess, Calvin Klein).

Pánske šiltovky - Často kladené otázky

Ako si správne zvoliť čiapku so šiltom?

Úplným základom je zvoliť si čiapku, ktorá sedí vášmu osobnému štýlu a zároveň bude spĺňať to, čo od nej potrebujete. Napríklad pokiaľ beháte, je vhodné si zvoliť čiapku, ktorá dokáže vsakovať pot bez toho, aby sa na jej povrchu prejavili akékoľvek známky prítomnosti potu. Páni s dlhými vlasmi, pokiaľ sa chystáte na športovú aktivitu, predpokladáme, že si vlasy zachytíte vo vrkoči. Klasické, uzatvorené čiapky by vám mohli prekážať, a preto je vhodné si zvoliť iba šilty, s otvoreným vrchom.

Ako na čistenie/umývanie čiapky?

Samozrejme, že pred tým než sa pustíte do čistenia, je vhodné sa pozrieť na lístok na vašej čiapke, aby ste sa uistili, že môžete použiť daný spôsob a vyhli sa akýmkoľvek nepríjemnostiam. Rýchly spôsob, ako vyčistiť vašu čiapku je napustiť umývadlo horúcou vodou a pridať do nej pár kvapiek pracieho prostriedku. Následne čiapku ponoríte do vodu a necháte ju tam 20 až 30 minút. Po uplynutí tejto dobu čiapku vyberiete, opláchnete ju horúcou vodou a jemne ju stlačíte, aby ste z nej odstránili nadbytočnú vodu, ale pozor na deformáciu šiltu. Následne čiapku zavesíte a počkáte, kým uschne. Na stopy potu je vhodné použiť šampón.

Ako odmerať veľkosť čiapky so šiltom?

Samotné meranie veľkosti čiapky so šiltom v tomto prípade nezohráva až takú veľkú rolu, pretože príslušnú veľkosť u väčšiny šiltoviek je možné jednoducho regulovať (suchý zips, zacvaknutie, remienok a iné). V prípade, že narazíte na produkt, ktorý v zadnej časti neumožňuje upravenie veľkosti, potom môžete zistiť veľkosť čiapky jednoduchým zmeraním po obvode v čelovej časti.