100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 548

Kožené puzdro - prírodná a ekologická koža

Kožené puzdrá sú nadčasové, trendy a svojou trvanlivosťou a odolnosťou si vydobyli popredné miesta na priečkach obľúbenosti. Siahnuť môžete po prírodnej koži, prirodzene flexibilnom materiáli, ktorý starne s gráciou a vždy vyzerá očarujúco a štýlovo. Alternatívou sú puzdrá z ekologickej kože, ktoré sú cenovo dostupnejším a ekologickejším variantom. Medzi obľúbené patria pánske puzdrá na doklady, ktoré zväčša obsahujú niekoľko priehradiek na kreditné karty a osobné doklady. Pánske puzdrá na doklady ponúkajú ikonické značky ako Calvin Klein, Rains, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger a iné. Na svoje si prídu aj ženy. Dámske puzdrá na doklady sú totiž dostupné okrem rôznych prírodných odtieňoch aj vo veselých pastelových a žiarivých farbách. Tento štýlový a zároveň praktický doplnok nájdete v ponukách známych značiek ako Guess, Chiara Ferragni či Tommy Hilfiger. Kožené puzdrá sú praktickým doplnkom vhodným pre mužov aj ženy. Z kožených puzdier môžete siahnuť tiež po modernom koženom puzdre na kľúče alebo perá, po puzdre na vizitky alebo po puzdre na telefón a kartu.

Puzdro na telefón a kartu - praktické riešenie

Puzdro na telefón je jednoducho must have doplnkom, bez ktorého sa nezaobídete. Nielenže chráni smartfón a umožňuje vám ho nosiť a manipulovať s ním bezpečne, ale zároveň ide tiež o pohodlný a štýlový kúsok, ktorý dokonale doplní váš telefón. Siahnuť môžete po koženom puzdre na telefón, ktoré sa pýši kvalitným spracovaním a luxusným dizajnom. Siahnuť môžete aj po puzdre na telefón a kartu zo syntetického materiálu. Puzdrá na telefóny sa delia na zadné kryty, ktoré sú dostupné v rôznych farbách a motívoch. Tieto kryty kopírujú tvar telefónu a chránia ho pre poškrabaním a poškodením. Čiastočne poskytujú aj ochranu displeju, nie však úplne. Flipové kožené puzdro na telefón pripomína knihu a rovnomerne chráni zadnú stranu smartfónu aj displej. Klasické puzdrá sú považované za univerzálne a telefón sa do nich zasúva zhora. Pred každým použitím tak telefón musíte z puzdra vybrať. Kožené puzdrá na telefón aj kartu od ikonických značiek sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach. Môžete siahnuť po jednoduchom aj vzorovanom puzdre, všetko záleží iba na vašom vkuse a preferenciách.

Puzdro na kľúče - funkčný pomocník

Už viac nemusíte hľadať kľúče, pretože odteraz budú mať svoje špeciálne miesto v koženom puzdre na kľúče. Kožené puzdra na kľúče sú vysoko praktické, môžete ich nosiť v taške spolu s inými vecami a nemusíte sa báť, že kľúče predmety poškodia. Aj puzdrá na kľúče prichádzajú v rôznych dizajnových prevedeniach - v elegantnej čiernej, v športovom štýle, extravagantných farbách alebo jemných prírodných odtieňoch. Môžete ich tak poľahky doladiť k puzdru na telefón, vizitky alebo doklady. Funkčný pomocník je dostupný v rozličných materiáloch - v prírodnej aj imitovanej koži alebo v látkovom prevedení.

Puzdro – najčastejšie otázky:

Ako čistiť kožené puzdro na telefón?

Kožené puzdro na telefón čistite iba navlhčenou handrou v studenej vode. Škvrny na puzdre vyčistite špeciálnym prostriedkom určeným na kožu. Vyhýbajte sa alternatívnym čistiacim alebo leštiacim prostriedkom, ktoré by mohli kožu nenávratne poškodiť.

Aké puzdro na telefón si vybrať?

Ideálne je zvoliť taký typ puzdra na telefón, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám. Pokiaľ ste neustále online, pravdepodobne ocení zadné alebo flipové puzdro. V opačnom prípade chráňte telefón klasickým zásuvným puzdrom.