100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ zapínania
Šírka topánky
Produkty: 6 312
Zobraziť ID verzie

Pánske športové topánky – pohodlná obuv pre aktívnych mužov

Športové topánky sú určené predovšetkým na vykonávanie rôznych športov. Športová bežecká obuv, či turistická obuv je kompletne prispôsobená jednotlivým druhom športu, pre čo najlepší komfort a podmienky pri vykonávaní športu. Športové tenisky sú však nesmierne pohodlné aj na bežné nosenie a obľubujú ich najmä páni. Ako si vybrať pánske športové topánky na bežné nosenie a ktoré modely sú momentálne trendy?

Pánske športové topánky – výnimočný komfort a kvalita pre náročných a aktívnych mužov

Popularita športových topánok u mužskej populácie sa viaže predovšetkým s ich komfortom. Na bežné nosenie je vhodné voliť vychádzkovú obuv, ktorá je vhodná rovnako do mesta ako aj na prechádzky po jednoduchom teréne. Tieto topánky nie sú uspôsobené na výkon žiadneho športu, no poskytujú základnú stabilitu pri chôdzi a rovnako sa zameriavajú na pohodlie prstov. Ak zvolíte topánky, ktoré sú z tvrdšieho materiálu, odporúčame nechať si pri výbere veľkosti trochu miesta pre voľný pohyb prstov, aby sa vám topánky na bežnej báze dobre nosili.

Športové topánky pre pánov – vyberte si váš obľúbený model a užívajte si komfort každý deň

Pánske športové topánky si môžete vyberať v rôznych prevedeniach. Týka sa to materiálu, značky, ale rovnako napríklad aj podrážky. V súčasnosti sú veľmi obľúbené modely takzvané sneakers tenisky, ktoré zväčša disponujú vyššou platformou a sú ideálne na bežné nosenie aj k elegantnejším outfitom. Rovnako je populárna aj športová obuv pre pánov vo forme vysokých tenisiek. Tie bývajú často ideálne aj počas chladnejších mesiacov, najmä pokiaľ zvolíte vodeodolné materiály. Na leto sú ideálne vzdušné materiály ako napríklad textilné, či sieťované. Samozrejme je dôležité do topánok vždy nosiť kvalitnú ponožku, ktorá je najlepšie z prírodných materiálov. Športové topánky pre pánov môžu byť v miliónoch farebných prevedení – ak ich chcete využiť naplno, ideálne je siahať po neutrálnych farbách. Ak sa chcete cítiť trendy môžete siahnuť po výrazných farbách ako je žltá, či oranžová.

Športové topánky pre mužov – najlepšie modely top značiek dostupných na Eobuv.sk

Eobuv.sk je internetový obchod, ktorý poskytuje široký výber modelov športových tenisiek pre pánov. Nájdete tu bežecké modely, trekingovú obuv, futbalovú, či halovú obuv. Rovnako však môžete nakupovať tenisky a plátenky na bežné nosenie. Zároveň máte k dispozícii široké spektrum značiek, veľkostí a prevedení. Pri nákupe cez internet však nezabudnite vyberať veľkosť podľa dĺžky vášho chodidla. Ak by sa však stalo, že vám topánky nesadnú, môžete ich bez problémov vymeniť.

Pánske športové topánky – často kladené otázky

Na každodenné nosenie je ideálne vyberať si kúsky v neutrálnych odtieňoch, ktoré sa dobre kombinujú. Vyberajte si pohodlné modely, ktoré môžete celý deň nosiť a bude vám v nich komfortne.

Na leto sú vhodné rôzne vzdušné materiály – veľmi obľúbenú sú napríklad sieťované modely, či plátené tenisky. V takýchto modeloch sa vám nebude ani počas letných dní nadmerne potiť noha a nebudú vám počas celého dňa nepríjemné.

Veľkosť, predovšetkým na internetových obchodoch, je potrebné vyberať s ohľadom na dĺžku vášho chodidla. Odmerajte si vzdialenosť od palca po pätu a podľa tohto rozmeru si z veľkostnej tabuľky vyberte správnu veľkosť. Pri nákupe v kamennej predajni si topánky poriadne vyskúšajte.