Produkty: 611
Zobraziť ID verzie

Členková obuv- dokonalé riešenie pre každý štýl

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, je členková obuv v skutočnosti veľmi komfortná. Keďže má dobrú podporu klenby, pevné šnúrky a protišmykovú podrážku, jej celodenné nosenie nespôsobuje vznik bolesti. Pánska členková obuv poskytuje silnú oporu a ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Dá sa vyžiť ako obuv na bežné, aj spoločenské príležitosti.

Pánska členková obuv – pohodlné riešenie do práce a do mesta

Pri nosení tohto druhu topánok, nezohráva počasie žiadnu rolu. Pánska zimná členková obuv udrží vaše nohy v teple, vďaka vysokokvalitnému materiálu. Kožené členkové topánky vás ochránia pred vzniknutím omrzlín, či pred prechladnutím. Sú odolné a dokážu zabezpečiť, aby vaše nohy zostali v teple a chránené počas chladného počasia. Pevná špička ochráni prsty pri zakopnutí a dizajn tejto obuvi môže fungovať ako skvelý módny prvok, ak sa vyberiete do práce, aj von do mesta. K pošmyknutiu, zakopnutiu a pádu môže dôjsť v každom prostredí. Členková obuv má potrebnú trakciu, aby zabránila akémukoľvek pádu, najmä keď kráčate po klzkom, alebo mokrom prostredí.

Členková obuv - skvelá voľba pre elegantný štýl

Investícia do pánskej členkovej obuvi sa vyplatí, pretože ju môžete ľubovoľne kombinovať s rôznymi štýlmi. Sofistikovane navrhnutý dizajn sa hodí ku košeli, saku, rifliam, aj pánskym nohaviciam. V tom je čaro tejto obuvi. Ak sa chcete vybrať na prechádzku, zamerajte sa na kúsky, ktoré sa pre určenú aktivitu hodia. To isté platí aj pri spoločenských príležitostiach. Pospájajte vaše topánky s oblečením tak, aby ste vynikli v práci, na pohovore, oslave, aj na rande! Na starostlivosť by sa nemalo zabúdať. Obuv často leštite, ošetrujte prípravkom na kožu a zabezpečte, aby ste ich vysušili, keď zmoknú. Dobrým nápadom je aj impregnačný sprej, aby koža vyzerala dlhšie ako nová.

Pánska členková obuv - často kladené otázky

Aké poltopánky si vybrať – čierne, alebo farebné?

Pre denné a bežné aktivity, či prechádzky, môžete skúsiť zaexperimentovať. K džínsom a tričku zvoľte farebnú pánsku členkovú obuv. Pri spoločenských akciách je na mieste pôsobiť decentne, a preto by ste mali siahnuť po čiernom páre topánok.

S čím si obliecť pánsku členkovú obuv?

Vďaka univerzálnosti týchto topánok, môžete siahnuť po akomkoľvek preferovanom oblečení. Zvážte dôležitosť danej aktivity a podľa toho si k topánkam vyberte vhodne prislúchajúci odev.