30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 401
Zobraziť ID verzie

Kožená peňaženka – univerzálny základ pre organizované financie a doklady

Peňaženka patrí medzi nesmierne potrebné doplnky, ktoré sú dôležité rovnako pre dámy aj pre pánov. Slúži na uskladnenie finančných prostriedkov v hotovosti a rovnako uskladňuje aj naše doklady. Vďaka tomu udržujú tieto nesmierne dôležité súčasti nášho každodenného života viac organizované a my sa v nich vieme omnoho lepšie orientovať. Investícia do kvalitnej peňaženky sa preto nesmierne vyplatí – obzvlášť keď investujete do kvalitného materiálu ako je napríklad koža.

Kožené peňaženky – trvanlivosť a elegancia

Kožené peňaženky sú nesmierne nadčasovým kúskom vhodným pre dámy aj pánov. Koža ako taká patrí medzi odolné a trvácne materiály a pritom si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Ide o najpopulárnejší prírodný materiál, ktorý sa využíva od nepamäti. Okrem toho, že má v priemere až 4 krát dlhšiu trvanlivosť ako textil, je tiež vhodná aj pre alergikov. Prach sa totiž nedokáže usádzať v jej vnútornej štruktúre – vďaka tomu je vhodná aj ako voľba pre zariadenie interiéru pre alergikov. Okrem tejto praktickej stránky je koža nesmrteľným a nadčasovým materiálom. Hodí sa pre všetky vekové kategórie a pohlavia. Nepodlieha trendom a vždy vyzerá dobre, vďaka čomu je napríklad na peňaženke ideálnou voľbou. Kožené peňaženky sa zároveň najčastejšie predávajú v nadčasových dizajnoch a preto sa vám ani po niekoľkých rokoch nosenia neokukajú.

Pánske kožené peňaženky – trvanlivé doplnky

Páni si svoje peňaženky zväčša nosia v zadných vreckách alebo v príručnej taške. Je pre nich podstatné, aby bola peňaženka skladná a praktická. Rovnako však nemajú záujem je meniť v závislosti od trendov a nemajú záujem sa o ňu prehnane starať. Práve preto patria pánske kožené peňaženky medzi najpredávanejšiu a najobľúbenejšiu verziu pánskych peňaženiek. Malé pánske kožené peňaženky sú ideálnou praktickou voľbou a môže poslúžiť aj ako skvelý tip na darček, rovnako ako napríklad hodinky s koženým remienkom.

Dámska kožená peňaženka – univerzálny štýl

Dámska kožená peňaženka je tiež stávkou na istotu. Kožené varianty sa veľmi príjemne kombinujú a majú skvelé vlastnosti na každodenné nosenie. Dámy uprednostňujú skôr strednú alebo väčšiu veľkosť peňaženiek a zväčša ich nosia v kabelke. Pri výbere je v obidvoch prípadoch – pri dámskej aj pánskej peňaženke – zohľadňovať správnu veľkosť a tiež vnútorné usporiadanie priehradiek. Čo sa týka dizajnu, ideálne je siahať po neutrálnych farbách a prihliadnuť aj na kvalitu šitia a zapínania. Nesmierne nadčasové sú hnedé kožené peňaženky, ktoré sú vhodné rovnako pre dámy aj pánov a vyzerajú nesmierne elegantne. Rovnako sú obľúbené aj čierne varianty, či rôzne béžové odtiene. Samozrejme môžete siahnuť aj po zaujímavejších, výraznejších kožených kúskoch, no pozor na to, že tieto už nemusia byť nadčasové.

Kožené peňaženky – často kladené otázky

Ako čistiť kožené peňaženky?

Čo sa týka čistenia koženej peňaženky, dôležité je najprv vybrať z nej všetky vaše veci. Následne mäkkou handričkou a teplou vodou s mydlom vyčistite jednotlivé priestory. Pri čistení sa vyhýbajte používaniu rôznych chemikálií, ktoré môžu poškodiť kvalitu kože.

Ktorú značku kožených peňaženiek si vybrať?

Medzi obľúbené značky pánskych kožených peňaženiek patria napríklad BOSS, Tommy Hilfiger, Tom Tailor, Gino Rossi, či Calvin Klein.

Ktorý štýl pánskych kožených peňaženiek vybrať ako darček?

Páni najradšej siahajú po malých pánskych kožených peňaženkách, ktoré sa dajú prakticky nosiť stále so sebou a dá sa v nich uskladniť všetko potrebné. Na trhu však nájdete rôzne veľkosti aj rôzne prevedenia. Snažte sa však siahať po jednoduchých, nadčasových kúskoch s jednoduchou vnútornou organizáciou.

Prečo si vybrať pánske kožené peňaženky?

Koža je u pánov veľmi obľúbeným materiálom – príkladom sú napríklad kožené opasky, hodinky, či topánky. Kožené peňaženky sú veľmi vhodné pre ich minimálnu údržbu, skvelý nadčasový vzhľad a dlhú trvácnosť.