100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Veľkosť kabelky
Typ kabelky
Produkty: 93

Svadobné kabelky – mimoriadne dôležitý prvok svadobnej tvorby

Keď príde čas zladiť svoj svadobný look, je tu šanca, že ste obišli jeden z najdôležitejších doplnkov: svadobnú kabelku. Aj, keď ste možno neuvažovali o tom, že budete potrebovať tašku, keď ste nevesta, pravdou je, že pravdepodobne stále chcete mať prístup k niektorým základným veciam, a to aj počas vášho špeciálneho dňa. Nie, nemusíte so sebou nosiť celú „núdzovú súpravu“ (to je povinnosť pre družičku!), ale mať kabelku na telefón, kľúč od domu alebo od hotela, rúž, kreditné karty,... Je to praktické a dokonca štýlové.

Kabelky na svadbu - ideálne na špeciálnu príležitosť

Svadobná kabelka alebo taška na tento veľký deň je však nevyhnutná, pretože toto príslušenstvo vám poskytne miesto na uloženie všetkých vašich základných vecí (nejaký make-up na úpravu, vreckovky atď.)... A ak si kúpite správnu tašku, môžete nájsť jednoduchý doplnok, ktorý bude fungovať na všetky vaše predsvadobné udalosti. Či už nakupujete kabelku na svadobnú hostinu, rozlúčku so slobodou, skúšobnú večeru alebo na samotný veľký deň, budete nadšená, keď viete, že sme našli ideálny prvok vhodný pre nevestu. Je pekné mať miesto na odkladanie rúžu, ak by ste potrebovali doladiť vzhľad počas slávností alebo mini balenie vreckoviek pre prípad, že by sa vám počas obradu začali slziť oči. Existuje tiež množstvo dizajnérov, ktorí vytvárajú svadobné kabelky pre špeciálne udalosti, ktoré určite oslnia.

Elegantné kabelky – nevyhnutnosť pre módnu ženu

Vzhľadom na to, že sa vaša kabelka pravdepodobne objaví aspoň na niekoľkých fotografiách, budete chcieť, aby dopĺňala váš výzor. Či už pozvánka vyžaduje formálne šaty s čiernym viazaním alebo veselé denné šaty, doplnky – najmä kabelky pre svadobných hostí – sú rovnako dôležité ako šaty, ktoré sa rozhodnete obliecť. Podobne, ako pár topánok s opätkami pripravených na párty alebo oslnivé náušnice, skvelá kabelka má silu pozdvihnúť celý váš vzhľad. Prirodzene veľa závisí aj od toho, ako ju používame, od nášho osobného vkusu, od nášho štýlu a tiež najmä od nášho životného štýlu. Takže nemusíte míňať veľké peniaze na dizajnové kabelky, aby ste mali kolekciu krásnych tašiek. Mať však istý výber štýlov a veľkostí je nevyhnutné.

Kabelky na svadbu – často kladené otázky:

Akú spoločenskú kabelku zvoliť?

Večerné šaty si vyžadujú menšiu, rafinovanejšiu kabelku, než je vaša každodenná. preto sa skôr zamerajte na malé dámske spoločenské kabelky. Takže v skratke: Zlaďte formálnosť a elegantné kabelky. Spojte farby alebo si vyberte farby, ktoré si navzájom nekolidujú, aby poskytli zvýraznenú farbu. Priraďte veľkosť k účelu, denné tašky sú väčšie a priestrannejšie ako večerné. A pokiaľ nie je vaša osobnosť veľmi konzervatívna, nelaďte kabelku k topánkam, pokiaľ nie sú čierne alebo hnedé. Čierna bude vždy nová čierna. Kúpou čiernej kabelky nikdy neurobíte chybu. Rovnako, ako čierna ani s hnedou taškou nič nepokazíte. Stačí prejsť vaše módne archívy a uvidíte viac ako hŕstku hnedých tašiek, ktoré by ste nosili aj dnes. Keď chcete rozžiariť svoj outfit, vždy sa môžete spoľahnúť na červenú tašku. Červené tašky sú naším obľúbeným stylingovým trikom na pozdvihnutie neutrálneho outfitu.

Akú kabelku na svadbu k tmavomodrým šatám?

Biela kabelka bude zvýraznená tmavomodrými šatami, obe majú opačnú farbu, ale veľmi dobre spolu ladia ako farba oblohy a oblaku. Kovové odtiene sa k námorníckemu dizajnu pekne hodila - ako ružové zlato alebo bronz, či striebro. Ak to nie je váš štýl, k modrej sa hodia aj béžová, krémová a hnedá, alebo by ste si mohli poriadne zvýrazniť s neónovou kabelkou – žltá, oranžová, alebo ružová by vyzerala skvele. Možno o trochu extravagantnejšie, ale nebojte sa netradičných kombinácii.