30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 824
Zobraziť ID verzie

Opasky - Elegantný doplnok pre každého muža

V rámci ponuky e-shopu eobuv.sk na vás čakajú rôzne materiálové (prírodná koža, imitácia kože, látka), farebné a štýlové prevedenia (neónové opasky, pastelové opasky, zvieracie motívy na opaskoch, opasky s potlačou) pre pánske opasky. Účelovo, si u nás môžete vybrať pánske opasky na spoločenské udalostí a pánske opasky na každodenné nosenie. Konkrétne máte na výber z približne 40 značiek, medzi ktorými sa nájdu prestížni výrobcovia luxusných doplnkov ako Versace Jeans Couture, Guess, Armani Exchange a mnohí ďalší. Pri výbere a následnej kúpe opasku by ste mali brať ohľad najmä na účel nosenia a váš štýl. Vzhľadom na to, že sortiment v príslušnej kategórii je skutočne bohatý, pri prehľadávaní ponuky narazíte na nenápadne opasky, ktoré skôr zapadnú do celkového outfitu, ale taktiež nájdete viac výrazné opasky a spony/pracky na opaskoch, ktoré automaticky pritiahnu pozornosť na váš outfit. Veríme, že si každý príde na svoje!

Pánske opasky - Nutnosť, mužského šatníka

Samotné opasky tvoria súčasť pánskych outfitov už niekoľko dekád a nie je pochýb, že tomu tak bude aj v budúcnosti. Okrem prvotnej účelovej funkcie (držania nohavíc na páse), taktiež spĺňajú dodatočnú dekoračnú funkciu. Samotná atraktivita opasku je na subjektívnom posúdení každého z vás, avšak vo všeobecnosti, je možné rozlíšiť formálnosť a kvalitatívnu úroveň opaskov, podľa použitého materiálu (a taktiež pracky).

Pánske kožené opasky - Štýlové doplnky elegantných mužov

Najbežnejšie nájdete opasky, ktoré boli vyrobené práve z kože. Tradične sa jedná o kožu z kravy a jedná sa o najkvalitnejší materiál. Kvalita sa prejavuje v dlhej životnosti, materiál je odolný a netrhá sa. Vzhľadom na širokú škálu značiek, si preto môžete vybrať aj menej známe mená a stále pritom získať kvalitný produkt, práve vďaka spomenutým charakteristikám pravej kože. To však nie je všetko! Po praktickej stránke je vhodné taktiež spomenúť, že kožené opasky sa vyznačujú patričnou univerzálnosťou, a preto ich môžete kombinovať v podstate s akýmkoľvek outfitom. Jednoduché pozdvihnutie elegancie pre každého muža. Taktiež sa môžete stretnúť s opaskami z exotickej kože, ako napríklad z pštrosou, hadov, jašteríc a podobne. Príslušné produkty sa však pohybujú vo vyšších cenových kategóriách. Kvalitu opaskov si môžete overiť veľmi jednoducho, a to konkrétne dvoma spôsobmi. Ten prvý je, že pri ohnutí sa na povrchu opaska neobjavia trhliny. Tým druhým je pokus o vytvorenie ryhy na povrchu opasku za pomoci vášho nechtu. V prípade, že povrch zostane bez škrabancu, máte záruku, že v rukách držíte kvalitný výrobok.

Kožené opasky - Často kladené otázky

Aký kožený opasok zvoliť k džínsom?

Finálny výber koženého opasku k džínsom závisí od ich štýlu, ktorý by do určitej miery mal zodpovedať konkrétnej situácii. Pokiaľ ide o neformálnu udalosť, potom nie je nutné voliť prepracovaný, štýlový kožený opasok a radšej siahnite po opasku s veľkou prackou. V prípade viac formálnych udalostí, je tradičná čierna alebo hnedá koža vhodnou alternatívou.

Aký opasok zvoliť k obleku?

K obleku je vhodné kombinovať jednoduchý čierny alebo hnedý kožený opasok, ktorý vhodne doplní vašu obuv. Týmto spôsobom docielite klasický formálny vzhľad na úrovni, ktorý po štýlovej stránke nemôže nikoho uraziť. Koniec opasku by nemal vytŕčať, pretože to pôsobí neformálne - preto je treba dbať aj na vhodnú dĺžku.

Ako zvoliť správnu dĺžku opaska?

Najjednoduchší spôsob, ako určiť správnu dĺžku opaska je odmerať váš obvod pása. Tiež môžete odmerať súčasný opasok - meriate od dierky, ktorú používate, až na koniec opasku, kde je umiestnená pracka (celková dĺžka opasku je približne o 15 cm viac). Taktiež je možné zistiť veľkosť opasku pridaním 2 veľkostí. Pokiaľ nosíte nohavice veľkosti 38, potom by vám mal vyhovovať opasok veľkosti 40 (záleží od výrobcu).