30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Produkty: 1 520
Zobraziť ID verzie

Detská športová obuv - nájdite perfektný pár pre svojho drobca

Keď idete nakupovať pre svoje deti, ste zdrvení výberom obuvi? Je lákavé vybrať si ten najrozkošnejší pár, ale výber najlepšej obuvi pre malého chlapca alebo dievča závisí viac od vhodnosti a funkcie ako od vzhľadu. Vyberte vhodný pár teraz aby ste pomohli rozvíjať ich zdravé nohy na celý život. V skutočnosti mnohé problémy s nohou v dospelosti začínajú zle zvolenými topánkami v detstve.Deti všetkých vekových skupín behajú, aj keď sa nepokúšajú behať - skáču, lezú, hrajú sa. Špeciálna bežecká obuv s kvalitnou medzipodrážkou a podporným zvrškom ponúkne deťom rovnaké pohodlie, aké dospelí očakávajú od vlastných topánok.

Športová obuv pre dievčatá a chlapcov a pohodlie pri nosení

Rastúca noha, natlačená v príliš malých topánkach, môže nadobudnúť tvar obuvi a neskôr v živote viesť k zdravotným problémom nôh. Keď hľadáte ten správny pár pre dieťa, hľadajte odpruženú medzipodrážku a flexibilnú prednú časť, ktoré dieťaťu umožnia ľahký pohyb. Nezabudnite tiež skontrolovať, či je v zvršku obuvi nejaká štruktúra. Mnoho zvrškov detskej obuvi bolo do značnej miery zbavených podporných prekrytí, ale ak je vaše dieťa na topánky obzvlášť náročné, nájdite si pár, ktorý bude mať o niečo väčšiu podporu. Rýchle deti, ktoré chcú rýchlu, ale dobre odpruženú obuv na preteky alebo šport, si zamilujú skákací pocit peny pod nohami.

Topánky pre predškolákov - nájdite perfektný pár do školy

Kosti na nohách malých detí sa spájajú až v puberte. Detským nohám môže chýbať svalová hmota a môžu byť náchylné k hypermobilite, takže pevné a podporné topánky pomáhajú chrániť ich chodidlá, kým rastú. Dobrá školská obuv tak poskytuje stabilnú podporu pre nezrelé kosti. Najlepší typ školskej obuvi by mal byť podporný, odolný a pohodlný s dobrou priľnavou podrážkou. Flexibilita vpredu - vezmite topánku a pokúste sa ju ohnúť zatlačením prsta hore. Dobrá topánka sa ohne v oblasti chodidla, ale nie ďalej. Nízky podpätok na topánke udržuje nohu vášho dieťaťa v neutrálnej polohe. Kožené zvršky vydržia dlhšie a nechávajú nohy vášho dieťaťa dýchať.

Športová obuv pre deti - FAQ

Aké sú vhodné jarné chlapčenské topánky?

Nič neprekoná botasky, pokiaľ ide o výber obuvi pre deti, chlapcov obzvlášť. Majú znak komfortu potrebný na celodenné hranie, sú dostatočne odolné, a môžu byť tak vhodným spoločníkom, od výletov do parku až po oslavy. Pri hľadaní správneho páru je podstatné, aby ste nohu svojich detí poriadne odmerali a mali na pamäti, že každá značka má iné označenie veľkostí. Prvé kroky batoliat budú potrebovať obuv s dostatočnou flexibilitou, ktorá umožní malým nožičkám nájsť cestu, a trošku väčšie deti budú potrebovať zapínanie na suchý zips alebo patenty, kým neovládajú umenie viazania šnúrok.

Aká by mala byť pohodlná obuv pre chlapca?

Nájdenie chlapčenskej obuvi najvyššej kvality pre pohodlie a rozvoj môže byť náročné, pretože na výber je nespočetné množstvo štýlov, tvarov a prevedení. Topánky špeciálne pre chlapcov sú dôležité pre ich vývoj a zdravie chodidiel. To znamená, že ich obuv by mala byť prispôsobená vývojovému štádiu, aby bola zaistená dostatočná podpora, rozsah pohybu a optimálny vývoj. Okrem obuvi nezabúdajte na vývoj veľkosti ponožiek, pretože príliš tesné ponožky môžu tiež spôsobiť bolesť.

Ako vybrať správnu veľkosť chlapčenskej obuvi?

Chlapčenské nohy často rastú rýchlejšie ako dievčatá. Zmerajte nožky dieťaťa každých šesť týždňov vo veku od jedného do troch rokov. Vo veku od troch do 10 rokov merajte každé tri mesiace, aby ste sa uistili, že dobre sedia. Najlepšie je zmerať nohy dieťaťa, kým stojí, aby ste správne určili, či mu sedia. Nezabudnite zmerať obe nohy, pretože jedna bude pravdepodobne o niečo väčšia ako druhá.