Produkty: 1 039
Zobraziť ID verzie

Značkové kabelky - elegantná voľba na večeru pre dvoch

Kabelka je povinnou výbavou takmer každého ženského outfitu. A zrejme aj vy ich máte doma v šatníku hneď niekoľko. Klasická kožená čierna kabela, shopperka, kabelka do ruky, večerná kabelka na rameno, listovka či plátenka a mnoho ďalších. Nikdy ich nie je dosť. Nie sú iba štýlovým doplnkom a bodkou za pekným outfitom. Kabelky umožňujú mať všetko potrebné pri sebe a byť tak ready na každú nečakanú situáciu. Ak hľadáte elegantný kúsok na slávnostné udalosti, vyberte z exkluzívnych kabeliek, vďaka ktorým očaríte celé okolie. Máme pre vás nachystané tie najobľúbenejšie značky: Love Moschino, Armani, Guess, Desigual, Lui Jo, Versace, Karl Lagerfeld, Michael Kors a ďalšie. Pri večerných kabelkách máte väčšinou na výber kabelky do ruky (handbags) alebo malé kabelky na rameno, prípadne listovky.

Kabelka do ruky (clutch) - praktické riešenie pre obchodné stretnutie

Máme pre vás jednoduché tipy, ako vybrať kabelku do ruky, ktorú využijete na pracovné meetingy, ale pokojne aj do divadla či na ples. Pokiaľ už máte v predstave aspoň pár outfitov, ku ktorým budete kabelku potrebovať, poďte sa s nami pozrieť na to, ako si poradiť s jej výberom.

  1. Základom je veľkosť. Kabelka do ruky by mala mať dostatok priestoru na všetky dôležité veci: mobil, kľúče, karta, vreckovka, rúž, malý púder, žuvačky. Preplnená kabela nebudí najlepší dojem a bude vám zbytočne na obtiaž, namiesto toho aby vám uľahčila život.
  2. Vhodná farba kabelky doplní rôzne outfity. Neutrálne odtiene sa hodia takmer ku všetkému. Ak chcete unikátny kúsok, voľte zaujímavú sponu či iné ozdoby.
  3. Aby ste pôsobili správnym dojmom, vyberte si štýl kabelky pre konkrétnu príležitosť. Niektoré farby, vzory a formálny štýl noste s casual oblečením. Tieto kúskynemusia byť vhodné na spoločenské udalosti. Vždy hľadajte rovnováhu.
  4. V šatníku by vám ale nemala chýbať aspoň jedna všestranná kabelka, ktorá sa bude hodiť k rôznym štýlom a farbám v každom ročnom období.
  5. Aj pri kabelách je na prvom mieste vaše pohodlie. Ak budete kabelku držať v ruke hodiny, nemala by byť sama o sebe tažká.

Večerné tašky - must have pre každú ženu

Už teda viete, na čo všetko sa pri výbere zamerať. Pred nákupom kabelky vám vždy odporúčame stanoviť si aj cenový strop, keďže niektoré exkluzívne kúsky môžu byť o čosi drahšie. Zároveň vám vydržia desiatky rokov, najmä ak si ich necháte len na špeciálne príležitosti. Dôležitý je samozrejme aj materiál. Ak si to môžete dovoliť, vyberajte kožu. Jej životnosť predĺžite dôkladnou starostliosťou a šetrným zaobchádzaním. Ako večernú kabelku môžete samozrejme zvoliť aj tašku na rameno s ozdobnou retiazkou, ktorá dodá celému outfitu šmrnc.

Večerná kabelka - často kladené otázky

Akú značkovú kabelku si vybrať na večer?

U nás nájdete desiatky obľúbených brandov. Vyberte si svoju značku alebo sa nechajte inšpirovať kúskami ako Michael Kors, Guess, Pinko, Armani.

Akú formálnu kabelku k čiernym šatám?

Tu sa môžete vydať dvoma smermi. A to buď zvolíte čiernu kabelku, ktorá určite nesklame, alebo si môžete vybrať výrazný kúsok, ktorý celý outfit rozžiari.

Aká večerná kabelka je najlepšia na rande?

Na rande je najlepšou kabelkou taká, do ktorej sa vám zmestia všetky potrebné veci. A vy sa tak budete cítiť sebavedomo.