30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Vyhotovenie
Produkty: 529
Zobraziť ID verzie

Gino Rossi - dokonalý dizajn a každodenná elegancia pre najnáročnejších zákazníkov

Tenisky Gino Rossi sú elegancia, šik a moderný dizajn dostupný pre každého. Značka GINO ROSSI si takýto názor vyslúžila vďaka výbornej znalosti najnovších trendov vo svete módy a netradičnému pohľadu na klasiku. V súčasnosti je jednou z najoceňovanejších značiek v segmente výroby a predaja obuvi a doplnkov najvyššej kvality. Spoločnosť vznikla na základe synergie poľských a talianskych partnerov, ktorí s využitím svojich znalostí a skúseností vytvorili koženú dámsku a pánsku obuv svetovej triedy, ktorá splní požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Za svoj názov vďačí jednému zo šiestich zakladateľov, talianskemu majiteľovi továrne, Signorovi Gino Rossimu, ktorý svojimi akciami daroval svoje meno a priezvisko.

Obuv Gino Rossi - dokonalý dizajn a najkvalitnejšie materiály

Obuv Gino Rossi vyrába a predáva topánky a doplnky najvyššej a exkluzívnej kvality. Spoločnosť vznikla ako výsledok úzkej spolupráce poľských a talianskych partnerov, ktorí sa rozhodli využiť svoje skúsenosti pri tvorbe pánskej aj dámskej koženej obuvi určenej pre tých najnáročnejších zákazníkov. Spoločnosť bola pomenovaná po jednom zo šiestich zakladateľov, talianskom výrobcovi – signorovi Gino Rossi – ktorý nielenže vlastnil akcie spoločnosti, ale dal jej aj svoje meno. Spočiatku sa firma špecializovala najmä na dodávky topánok pre mužov, no čoskoro sa sortiment firmy rozšíril o originálnu a elegantné talianské dámske topánky Gino Rossi, kožené doplnky najvyššej kvality, ako sú dámske kabelky, aktovky a peňaženky, ale aj o niektoré praktické prípravky na starostlivosť o obuv.

Topánky Gino Rossi - majstrovské spracovanie spájajúce klasiku s modernosťou

Spoločnosť bola založená v roku 1992 a prvý obchod Gino Rossi bol otvorený v roku 1994 v Sopote. Gino Rossi má rozvinutú sieť predajní obuvi v Poľsku aj v zahraničí vďaka nestarnúcemu talianskemu dizajnu, ktorý prepája s prvkami dnešnej doby, aby zaujal čo najširšiu skupinu zákazníkov. Ak si teda potrpíte na kvalitu, no máte radi moderné a svieže kúsky, obuv Gino Rossi je ten správny partner pre vás. Majstrovské spracovanie a talianska elegancia je ideálnym doplnkom pre každodenné nosenie do kancelárie či na spoločenské udalosti. Výhodou značky Gino Rossi je široké portfólio, takže ak hľadáte niečo pohodlnejšie na každodenné nosenie, určite siahnite po teniskách Gino Rossi.

Topánky Gino Rossi – často kladené otázky

Kde sa vyrábajú topánky Gino Rossi?

Spoločnosť bola založená v roku 1992 v Słupsku, v Poľsku. V tomto meste sa dodnes nachádza sídlo spoločnosti Gino Rossi S.A. a hlavná továreň na výrobu obuvi Gino Rossi.

Ako čistiť kožené topánky Gino Rossi, aby si udržali tvar a farbu?

Či už sú to poltopánky Gino Rossi alebo hociktorá iná obuv, je potrebné dodržiavať základné pravidlá starostlivosti o kožené topánky. To zahŕňa jemné čistenie bavlnenou handričkou po každom nosení, leštenie a natieranie ochranným voskom pre koženú obuv. Vyhýbajte sa taktiež, podľa možností, upršanému počasiu, ktoré koženým topánkam takisto neprospieva. A ak chcete, aby si vaše Gino Rossi topánky udržali svoj tvar čo najdlhšie, skladujte ich s drevenými vložkami, vďaka ktorým bude koža stále napnutá v tvare, v ktorom by mala ostať čo najdlhšie.