30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Produkty: 189
Zobraziť ID verzie

Pánska športová obuv do posilňovne – v čom sa líši od ostatných modelov?

Či už ide o cvičenie v posilňovni, doma, alebo v prírode, potrebujete správne a kvalitné topánky. Pochopenie toho, aké topánky a kedy použiť, vám môže pomôcť podať lepší športový výkon. Pánska fitnesová obuv do posilňovne je určená na viacsmerný pohyb, podrážka tréningovej topánky je pružnejšia, aby umožnila široký rozsah pohybu. Tieto topánky zvyčajne spoznáte aj podľa toho, že sú plochejšie. Tréningová obuv vám tak umožní užiť si hneď niekoľko aktivít naraz, vrátane skákania, behania, či rýchlej zmeny smeru. Aj vďaka tomu je tréningová obuv všestranná a vhodná pre mnoho rôznych typov tréningov.

Športová obuv do posilňovne – vyberte si ten správny model pre vaše potreby

Výber ideálnej obuvi sa značne líši v závislosti od aktivity, frekvencie a úrovne cvičenia, ktoré plánujete vykonávať. Najlepšie je mať topánky prispôsobené vašim individuálnym potrebám a konkrétnym aktivitám. To, čo vyhovuje ostatným totiž nemusí vyhovovať aj vám. Aj keď existujú topánky, ktoré sú špeciálne vytvorené pre konkrétne cvičebné aktivity, pri cvičení na rekreačnej úrovni si môžete dovoliť určitú flexibilitu a presah vo výbere obuvi. Zvoľte teda pohodlie a kompromis medzi cenou a kvalitou. Sortiment pánskej tréningovej obuvi je široký a tenisky si tak môžete bez problémov vyberať podľa plánovanej športovej aktivity. Na beh napríklad zvoľte odpružené pánske tenisky Adidas, na cross-fit sa zase hodí vyššia tréningová obuv Nike, ktorá udrží pri rôznych zmenách smeru a skokoch vaše členky stabilné. Under Armour vyvinulo niekoľko druhov topánok na HIIT, a pokiaľ sa chystáte na zdvíhanie ťažkej váhy, pravdepodobne nájdete svoje obľúbené topánky medzi značkami ako sú Converse, alebo New Balance.

Pánska tréningová obuv od známych a uznávaných výrobcov: Under Armour, Nike, Reebok alebo Adidas

Tréningovú obuv si teda môžete predstaviť ako svoju všestrannú obuv, ktorú v prípade potreby môžete využiť na prechádzku v meste, v posilňovni, i pri outdoorových športoch. Medzi najobľúbenejšie značky pánskej tréningovej obuvi sa už klasicky radia Under Armour, Nike, Adidas, alebo Reebok, ktoré ponúkajú rôzne typy a strihy pánskych topánok tak, aby ste si mohli vybrať tenisky najviac vyhovujúce vašim potrebám a aktivitám. Pri výbere športovej obuvi stavte na známych a uznávaných výrobcov, ktorí sa vývoju športovej obuvi venujú už mnoho rokov. Kvalita je v tomto prípade skutočne na prvom mieste.

Pánska fitnesová obuv – často kladené otázky

Aké sú druhy pánskych fitnesových topánok?

Existuje pomerne veľké množstvo rôznych druhov pánskych fitnesových topánok. Medzi tie najpoužívanejšie a najobľúbenejšie patria bežecké a cross-fitové tenisky, ktoré môžete využívať aj na rôzne iné športy. Pokiaľ to však s posilňovaním myslíte vážne, zaobstarajte si aj špeciálny typ tenisiek na vzpieranie.

Ako si vybrať obuv do posilňovne?

Predtým, ako sa rozhodnete pre jedny pánske tréningové topánky, je dôležité vyskúšať niekoľko rôznych štýlov a strihov. Do posilňovne sú vhodné topánky, ktoré sú určené na aktivity vykonávané v zastrešených priestoroch ideálne so svetlou gumenou podrážkou. Okrem toho sa uistite, že ste si vybrali topánky, ktoré sú vhodné pre činnosť, na ktorú ich plánujete používať (rozhodne zvoľte iný typ topánok na tréning na bežeckom páse, a iný na vzpieranie).