30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Rozmer
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Zateplenie
Šírka topánky
Produkty: 197
Zobraziť ID verzie

Dievčenské gumáky - zateplené riešenia do nízkych teplôt a zlého počasia

Čižmy do dažďa patria do povinnej výbavy každého dieťata. Len tak svojim deťom umožňíte byť vonku naozaj v akomkoľvek počasí bez toho, aby ich nohy prechladli a zmokli. Pri gumákoch je obzvlášť dôležité, aby správne sedeli. Tým, že sú vo väčšine prípadov nazúvacie, ich veľkosť nohe dieťaťa nijak neprispôsobíte. Poďte si s nami vybrať zateplené gumáky pre dievčatá, svietiace gumáky pre dievčatá alebo krátke čižmy do dažďa pre dievčatá podľa vašich preferencií a potrieb. Zimné topánky do dažďa existujú v podobe zateplených dievčenských gumákov a sú skvelým spoločníkom do vlhkých zimných dní. Vždy ale pamätajte na to, že nejde o plnohodnotnú náhradu zimných čižiem z hľadiska pohodlia a aj funkčnosti. Gumáky sú doplnkovou obuvou do každého ročného počasia. Ak ich potrebujete práve na zimu, vyberte si tie s bavlnenou a vlnenou podšívkou. Prírodné materiály podšívky vytvárajú dostatočné teplo, pocit mäkkosti a zároveň sú priedušné.

Detské čižmy do dažďa - široká ponuka veľkostí pre malé a veľké dievčatá

Na našom eshope nájde čižmy do dažďa vo všetkých veľkostiach pre malé aj väčšie slečny. Gumáky pre dievčatá, veľkosti 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 sú ideálne pre tie najmenšie detičky, ktoré pomaly začínajú chodiť. Pri gumákoch je dôležitá aj šírka päty. Príliš široká čižma dieťatu neposkytne dostatok opory a stability. Vždy si preto všímajte aj strih, aby sa vaše dieťa mohlo slobodne pohybovať a hrať. Rovnako nie je dobré voliť ani kúsky, ktoré sú veľké s myšlienkou, že do nich dorastie, inak sa bude vaša malá stále potkýnať. Ak sú čižmy do dažďa príliš veľké, chodidlá a päty sa budú posúvať sem a tam. To zároveň znamená aj to, že sa čižmy rýchlejšie opotrebujú, a to zvnútra aj zvonka. Náš tip: Gumáky sú v porovnaní s inou obuvou a topánkami samé o sebe pomerne veľké a široké. Preto dbajte na to, aby ste si vybrali pár s primeranými rozmermi, a to z hľadiska dĺžky aj šírky. Ak chcete trochu viac tepla a lepšie priliehanie, môžete do vnútra čižiem pridať vložky. Pomôcť môže aj hrubý pár pančúch alebo vlnených ponožiek.

Vyberte si najvhodnejší model značkových gumákov pre dievčatá z ponuky eobuv.sk

Ak chcete vybrať tie gumáky pre dievčatá skúste voliť prírodné materiály. Skvelým je odolný a mäkký prírodný kaučuk, ktorý je nepremokavý a pružný. V takýchto detských čižmách do dažďa sa bude dieťatu dobre chodiť, pretože mu poskytnú dostatok pohodlia a pružnosti. Detské gumáky pre dievčatá ich môže naučiť aj starostlivosti o obuv. Nakoľko sa čižmy z gumy čistia naozaj ľahko, určite to zvládne aj vaša malá. Starostlivosť o čižmy do dažďa zabezpečí, že ich udržíte v skvelom stave. Pravidelným odstraňovaním nečistôt a špiny, predídete zbytočnému opotrebovaniu. Pomáha aj používanie prírodných rastlinných olejov, napríklad olivového oleja. Olej zachováva prirodzenú pružnosť gumy, čím predlžuje životnosť.

Dievčenské čižmy do dažďa - často kladené otázky

Aké gumáky vybrať pre deti?

Pri detských čižmách do dažďa dbajte hlavne na výber správneho čísla. Gumáky sú široké samé o sebe, a preto musia dieťatu čo najlepšie sedieť. Ideálne ak v ponuke nájdete prírodné materiály, čím nezaťažíte ani životné okolie.

Kde kúpiť gumáky do dažďa pre deti?

Detské gumáky kúpite u nás na eobuv.sk. Pohodlne si vyfiltrujte, čo hľadáte, určte cenu a prezerajte. Výhodou nakupovania u nás je široká ponuka obľúbených výrobcov.