30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Veľkosť kabelky
Typ kabelky
Produkty: 102
Zobraziť ID verzie

Kabelkové vrecúška alebo sack type bag ako kombinácia štýlu a ležérnosti

Kabelkové vrecúška alebo kabelka typu vrecka je dnes veľmi populárnym modelom. Dá sa kombinovať do širokého spektra štylizácií, predovšetkým preto, že nie je ani kompletne elegantná, ani športová. Samozrejme záleží aj od konkrétneho modelu, ktorý zvolíte. Kabelka v štýle vrecka je však veľmi praktická, pretože do nej zmestíte všetko čo potrebujete na bežné nosenie. Ako si vybrať svoju vrecúškovú tašku, ktorú naplno využijete?

Kabelkové vrecúška – exkluzívne kabelky pre každú elegantnú dámu

Kabelky a ruksaky v štýle vrecka sa v posledných rokoch na bežné nosenie nesmierne osvedčili. Kabelky v štýle vrecka sú vhodné pre každú elegantnú dámu, ktorá chce za každých okolností vyzerať dobre. Neutrálne farby v kombinácii so štýlovým vzhľadom vrecka sa hodia k úplne každému elegantnému outfitu, ktorý si viete vymyslieť. Dámska vrecúšková taška je vhodná pre všetky vekové kategórie a hodí sa aj ku všetkým štýlom. Niektoré nadčasové modely, napríklad kožené, môžu slúžiť ako skvelý základ šatníka pre kombinovanie na každý deň. Pre ľudí, ktorí obľubujú gotický štýl sú napríklad vhodné čierne tašky a kabelky s výraznými kovovými doplnkami. Každý si dokáže vybrať tú svoju podľa svojich predstáv a štýlu. Pritom je však dámska kabelka v štýle vrecúška nesmierne variabilným doplnkom každého šatníka.

Kabelky v štýle vrecka – výhodné riešenie do mesta

Do mesta je ideálne voliť kabelky v strednej veľkosti, kde dokážete zmestiť vaše základné potreby. Kabelky v štýle vrecka viete nájsť v rôznych veľkostných prevedeniach, no zväčša sa predávajú v strednej veľkosti, ktorá zároveň predstavuje aj najpraktickejšiu voľbu. Do mesta ju môžete kombinovať napríklad so šatami a sandálkami, ale rovnako dobre vyzerá aj s džínsami a košeľou, či k teplákovej súprave. Tento variabilný kúsok si zamilujete, pretože ho dokombinujete do športových, elegantných aj ležérnych outfitov a za každých okolností budete vyzerať dobre.

Dámske vrecúškové kabelky – perfektné pre ženské štylizácie

Ak chcete vytvoriť s malou vrecúškovou kabelkou ženský vzhľad, môžete ju pokojne kombinovať ku šatám. Hodí sa rovnako k voľnejším kúskom s veľkou sukňou, ako aj k obtiahnutým, sofistikovaným modelom. Dámske kabelky vo vrecovom štýle si zamilujete aj do športových štylizácií. Napríklad úžasne žensky vyzerajú kombinácie cyklistických šortiek s tričkom, či mikinou, prípadne flanelovou košeľou. Outfit už potom stačí doplniť iba o výrazné tenisky a vrecúškovú kabelku.

Vrecúškové tašky – často kladené otázky

Ktorý typ tašky si vybrať?

Medzi najuniverzálnejšie typy kabeliek patria kabelky v štýle vrecka, tote kabelky a crossbody kabelky. Dajú sa väčšinou kombinovať do rôznych štýlov a tak sú veľmi variabilné. Na druhej strane však treba podotknúť, že to zväčša záleží od konkrétneho modelu. Ak chcete zaručiť, že sa vám kabelka bude dobre kombinovať, treba siahať po neutrálnych dizajnoch.

Ktorý druh tašky sa bude hodiť do dámskych štylizácií?

Do dámskych štylizácií sa nesmierne hodí dámska kožená taška v rôznych prevedeniach. Obľúbené sú aj dámske ruksaky, ktoré predstavujú pohodlnejšie riešenie. Vrecúškové kabelky sú zároveň variabilná voľba pre všetky vekové kategórie a všetky štýly.

Dámska kožená vrecúšková taška – s čím sa bude najlepšie kombinovať?

Dámska kožená vrecúšková taška sa dá kombinovať úplne ku všetkému. Skvelo sa hodí k rôznym elegantným outfitom od kabátu, cez saká, šaty, košele, ale aj mikiny, či legíny, alebo klasické džínsy. Využijete ju takmer ku každému outfitu a pritom je nesmierne praktickým doplnkom, ktorý si zamilujete.