30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Materiál oblečenia
Licencia
Produkty: 301
Zobraziť ID verzie

Emu Australia obuv - textilná história

Obuv Emu Australia je inšpirovaná krajinou a pobrežím Austrálie. Emu Australia vyrába kvalitné, inovatívne a udržateľné produkty, ktoré sú vyrobené z austrálskej vlny Merino a austrálskej ovčej kože, ktorá zabezpečuje maximálne pohodlie pre deti a dospelých. Topánky Emu Australia sa začali vyrábať v roku 1948 a dodnes patria medzi špičkovú značku obuvi, ktorá prerazili až na New York Fashion Week. Topánky Emu Australia sú 100 % prírodné, no napriek tomu aj odolné, kvalitné a obnoviteľné. Všetky topánky Emu Australia sú navrhnuté v Austrálii, kde sa aj vyrábajú.

Detská obuv Emu Australia - priedušná a pohodlná

Detská obuv Emu Australia je veľmi zábavná, hravá, priedušná a pohodlná. Dizajn detskej obuvi Emu Australia je inšpirovaná zvieratkami. Preto v ponuke nájdete rôzne topánky Emu Australia pre bábätká, batoľatá a deti, ktoré sú farebné a majú aj zábavný 3D dizajn. Obuv Emu Australia je vyrobená taktiež z ovčej vlny Merino. Ponuku detských topánok tvoria sandále, espadrilky, zateplené topánky Emu Australia, papuče, ktoré sú príjemné na dotyk a pohodlné na chodenie. Emu Australia obuv pre deti je tiež vodoodolná, nepremokavá a odolná voči poveternostným vplyvom. Detská obuv Emu Australia je obľúbená medzi deťmi, a preto pokiaľ máte o obuv pre deti Emu Australia záujem aj vy, navštívte stránku Eobuv.sk. Pred výberom je dobré poznať správnu veľkosť nôh dieťaťa, aby obuv netlačila a nespôsobovala zdravotné problémy. Materiál týchto topánok je čisto prírodný, a preto sa obuv môže časom nohe prispôsobiť.

Dámska obuv Emu Australia - prírodný luxus

Vlastnosti a výhody topánok Emu Australia ocenia aj ženy. Dámska obuv Emu Australia je štýlová, pohodlná, kvalitná, udržateľná a vyrobená taktiež z ovčej vlny Merino a ovčej kože. Rovnako ide o nepremokavú obuv. V podstate môžeme povedať, že dámska obuv Emu Australia je jednoducho prírodný luxus, ktorý môžete nosiť na svojich nohách. V ponuke nájdete štýlovú dámsku obuv na všetky ročné obdobia, a to papuče Emu Australia, nepremokavé topánky, espadrilky, sneakersy, tenisky, dreváky, ale aj kožené čižmy vhodné do chladného počasia. Topánky Emu Australia majú tiež samostatnú kolekciu EMU Platinum Collection, ktorá je vyrábaná ručne. Ide o exkluzívnu kolekciu tých najkvalitnejších topánok z ovčej kože, ktorá sa vyrába priamo v dielni v Austrálii. Obuv Emu Australia je skutočne nadčasová, dizajnová a kvalitná.

Obuv Emu Australia - často kladené otázky

Môžu sa topánky Emu Australia nosiť naboso?

Topánky Emu Australia môžete pokojne nosiť naboso. Detská a dámska obuv Emu Australia je vyrobená z ovčej vlny Merino, a preto vôbec nemusíte nosiť v topánkach ponožky. Dokonca je odporúčané, aby ste ponožky v týchto topánkach nenosili, pretože ovčia vlna Merino vytvára teplo a pohlcuje vlhkosť. V zimných mesiacoch však pokojne ponožky nosiť môžete, hoci ovčia vlna vytvára v topánkach také teplo, že aj v tých chladných mesiacoch budú vaše nohy vždy v teple a suchu.

Môže sa obuv Emu Australia nosiť celoročne?

Obuv Emu Australia je vyrobená z vlny Merino, ktorá udržuje teplo. Preto sa väčšinou môžete stretnúť s topánkami, ktoré sú určené len na sezónu jeseň/zima. Sandále, espadrilky či šľapky sú naopak určené na sezónu jar/leto. V ponuke však nájdete aj sneakersy, ktoré je teoreticky možné nosiť celoročne, záleží to však od počasia a od strihu či modelu topánok.