30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie remienka
Sklo
Tvar plášťa hodiniek
Produkty: 73
Zobraziť ID verzie

Chytré hodinky - Ideálny kompliment pre váš smartphone

Náramkové hodinky samé o sebe predstavujú ideálny darček, ktorý funguje, ako funkčný doplnok pripomínajúci čas a zároveň spĺňa estetickú funkciu. Smart hodinky zastupujú jednu kategóriu z možností, ktorá sa dostala do popredia pozornosti širokej verejnosti najmä v posledných rokoch a vďaka každodenným inováciám, sa jej darí udržiavať na vrchole želaní mnohých spotrebiteľov. Okrem tradičného poskytovania informácií o čase, je väčšina chytrých hodiniek schopná napojenia na Bluetooth. Vďaka tomu sa z hodiniek stáva bezdrôtový Bluetooth adaptér, ktorý je schopný efektívne rozšíriť možností vášho smartphone do elegantného malého zariadenia na vašom zápästí. V takomto prípade budete schopní použiť novo nadobudnuté rozhranie hodiniek napríklad na komunikáciu s vašim digitálnym asistentom, čítanie mailov a správ, zistenie počasia, počúvanie hudby, prijímanie hovorov a množstvo ďalšieho. Okrem toho existujú taktiež špeciálne orientované Smart hodinky - Smart hodinky na lietanie, potápanie sa alebo turistiku. Práve tie posledné môžu výlučne slúžiť napríklad na zbieranie informácií o zdraví (nositeľa hodiniek) alebo poskytovanie navigačných služieb.

Dámske Smart hodinky - Inteligentné a multifunkčné hodinky pre aktívne ženy

Pokiaľ sa venujete cvičeniu (napríklad joga) alebo aktívnemu športu (beh, hádzaná, tenis) potom by inteligentné hodinky nemali chýbať vo vašej každodennej výbave. V dnešnej dobe už nie je problém nájsť elegantné prevedenia Smart hodiniek pre nežné pohlavie, ktoré disponujú prívetivými farbami, dobrým materiálom a príslušnou, menšou veľkosťou ramienok, aby produkty vhodne pasovali aj na ženské zápästie. Po funkčnej stránke vás v závislosti od vybraného modelu môžu hodinky informovať o rôznych biometrických skutočnostiach - počet spálených kalórií, počet krokov, meranie srdca a mnoho ďalšieho. Vďaka takémuto chytrému zariadeniu získate perfektný prehľad o vašom cvičení, čo vám pomôže sa zlepšovať v danej aktivite.

Pánske chytré hodinky - Perfektný doplnok pre šport

Páni, pre vás platí to isté, ako to bolo v prípade dámskych Smart hodiniek. Taktiež na vás čakajú rôzne športové prevedenia, ktoré vám pomôžu so zbieraním dát o vašich výkonoch, čo vám pomôže udržať prehľad o vašom zdraví a zároveň tieto informácie môžete využiť na zlepšenie. Bez ohľadu na pohlavie je nutné si zvoliť také športové hodinky, ktoré okrem poskytovania vhodných funkcií sú aj dostatočne odolné voči možným nepriaznivým podmienkam a sú vyrobené z kvalitných materiálov. V ponuke e-shopu eobuv.sk si máte možnosť vybrať hodinky aj podľa príslušnej vodotesnosti, v prípade, že holdujete aktivitám, ktoré sú spojené s vodou.

Smart hodinky - Často kladené otázky

Aké chytré hodinky si mám kúpiť?

Výber chytrých hodiniek sa odvíja od vášho životného štýlu. Pokiaľ plánujete hodinky používať v business prostredí, potom je vhodné siahnuť po elegancií a luxusnom dizajne. Pokiaľ plánujete hodinky používať na športové aktivity, potom je vhodné siahnuť po produkte, ktorý disponuje príslušnými funkciami a zároveň je dostatočne odolný voči potu, nárazom a ďalším aspektom spojeným so športovou aktivitou.

Ktoré Smart hodinky sú vhodné pre ženy?

Funkcionalitou sa hodinky medzi pohlavia nekategorizujú, avšak pre nežné pohlavie odporúčame najmä hodinky značky AMAZFIT, ktorá svojimi farebnými prevedeniami nepochybne myslí aj na dámsku časť svojich zákazníkov. Vhodné sú taktiež značky DIESEL alebo MCIHAEL KORS, ktoré ponúkajú unisex prevedenia, s ktorými jednoducho nemôžete minúť.

Ideálne chytré hodinky na behanie?

Pokiaľ hľadáte ideálne hodinky Smart na behanie či turistiku, je vhodné siahnuť po modeloch, ktoré prinášajú benefity v podobe príslušných navigačných a biometrických funkcií akými sú napríklad - meranie tepu, počet krokov, spaľovanie kalórií a mnohé ďalšie.