30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Rozmer
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 835
Zobraziť ID verzie

Pánske ponožky - základ mužskej štylizácie

Ak si myslíte, že prvé ponožky pochádzajú z čias našich starých mám, tak sa mýlite. Aj keď ich radi plietli, to ešte neznamená, že v tom období boli objavené. Už niekoľko stoviek rokov ľudia poznajú, aký je to pocit mať stále vyhriaté chodidlá. Menšia skúška: Počas čítania tohto článku; sú vaše chodidlá v teple? Ak nie, potrebujete teplejšie ponožky. Úplné prvé ponožky boli stvorené ešte za čias Rimanov. Odvtedy sa ponožky zo zvieracej kože prestali vyrábať. Dnešné ponožky sa strácajú v topánkach. Až na sandále, tie sú v tomto výnimočné. V letných mesiacoch sa vysoké ponožky nehodia. Kvôli vysokým teplotám to nie je prospešné pre chodidlá. Zladiť sa ale viete s každým typom outfitu, aj keby ste nemali veľmi na výber. Ponožky na šport, do hôr alebo k obleku? Prečo nie, výber je skutočne široký.

Sada pánskych ponožiek - pohodlie pri používaní

Nesmie sa stať, aby vaše chodidlo bolo vystavené nepohodliu. Z dlhodobého hľadiska vám nosenie takejto ponožky dokáže pokaziť deň. Ak sa chcete vyhnúť chybnej kúpe ponožiek, investujte do sady pánskych ponožiek. Jeden pár bude pre vás perfektný, no bude ho treba vyprať. Vtedy ho nahradí druhý z tej istej sady. Vďaka tomu ste tak neustále v pohodlí. Hlavne nezabúdajte na správnu hygienu chodidiel, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam. Mimoriadne, čo sa týka letných dní, kedy si to priam pýta sandále alebo šľapky bez ponožiek. Vedeli ste, že končatiny v teple vám v noci pomôžu ľahšie zaspať? Ak mávate problém so spánkom a nenosíte na noc ponožky, viete, čo treba spraviť.

Pánske členkové ponožky - musia byť v každom pánskom šatníku

Na spanie, prácu, chôdzu a bežné používanie, prakticky stále. Neexistujú univerzálnejšie ponožky, ako členkové. Podržia vás v každej situácii, až pokiaľ nešliapnete do mláky, potom sa na ne nespoliehajte. Inak by mali tvoriť vyššie percento všetkých párov u vás v šatníku. Ak si potrpíte na značkovom oblečení, ani ponožky neostali bez slávnych výrobcov. Adidas, Nike, Under Armour a mnohé ďalšie značky, ktoré dokážete zladiť so svojimi teniskami. Kvalitu medzi ponožkami spoznáte tak, že sa nežmolkujú, nestratili farbu pri praní a boli jemné na dotyk. Určite ich ocenia ľudia, ktorí radi nosia nohavice siahajúce nad členky. Vďaka tomu vám stále ostane priestor, aby vaše tenisky vynikli. Práve členkové ponožky tento štýl doplnia tým, že ich pri obutých teniskách nie je vidno.

Pánske krátke ponožky - často kladené otázky

Aké ponožky k obleku?

Rozhodne nie výstredné. Siahnite po naturálnych farbách, ako napríklad sivá alebo čierna. Spravidla by mali mať ponožky tmavší farebný odtieň ako oblek. Poprípade rovnakej farby. Čierny oblek s čiernymi ponožkami alebo navy oblek s navy ponožkami. To je kombinácia, ktorou netrafíte vedľa.

Aké ponožky k hnedým topánkam?

Ak ste niekedy stáli nad rozhodnutím, čo k hnedým topánkam, pravdepodobne vás táto otázka poriadne potrápila. Odpoveďou je kombinácia čiernych ponožiek, hnedých topánok a tmavých nohavíc.

Aké ponožky k teniskám?

Ak nechcete nič pokaziť, potom neexperimentujte. Siahnite po jednoduchých kombináciách bielych ponožiek s bielymi teniskami. Čierne ponožky a čierne tenisky a podobne.