100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 134

Puzdro na telefón ochráni vaše zariadenie!

Čo je prvá vec, ktorú by ste mali chcieť vlastniť spolu so smartphónom? Pre mnohých ľudí je to pravdepodobne ochranné puzdro na mobil. Pre celkovú ochranu zariadenia je vašou najlepšou voľbou kryt na mobil, ktoré zakrýva rohy, okraje a zadnú stranu telefónu. Dobré puzdro ochráni váš telefón pred poškriabaním a absorbuje nárazy v týchto oblastiach, keď vám zariadenie omylom vykĺzne alebo spadne. Plast je najbežnejším materiálom používaným na puzdrá na telefóny, zvyčajne polykarbonát, TPU (termoplastický polyuretán) alebo ich zmes. Čo sa však stane, keď svoj telefón o pár rokov vymeníte? Tento obal sa pravdepodobne pripojí k rastúcemu prílivu plastového odpadu a môže vás ľahko prežiť. Začíname vidieť biologicky odbúrateľné plastové obaly na telefóny, ale ak máte obavy z vplyvu plastov na životné prostredie, možno by bolo lepšie zvoliť iný materiál, napríklad kvalitné kožené puzdro na mobil.

Elegantné puzdro na telefón je dokonalým doplnkom každého outfitu

Ľudia, ktorí sa zaujímajú o módu, si vyberajú puzdro na telefón, ktoré bude dokonalým doplnkom každého outfitu. Jasné, viacfarebné alebo neutrálne farby fungujú s mnohými vecami. Niektorí ľudia majú rôzne puzdrá na telefóny podľa toho, ako sa v konkrétny deň cítia. Budete si chcieť vybrať farbu a dizajn, ktoré vyhovujú vášmu štýlu, ale je tu niekoľko ďalších vecí, na ktoré sa oplatí myslieť. Zvážte, ako bude puzdro padne v ruke, či si chcete telefón vo svojom zipsovom puzdre pohodlne zavesiť ako cross-body kabelku cez telo, alebo či pre ozvláštnenie vášho outfitu nebude ideálne kožené puzdro na telefón na opasok! Ideálny stav je mať viacero puzdier, z ktorých si môžete vyberať počas toho, na akú udalosť sa v daný deň chystáte, ale taktiež vám dobre poslúžia elegantné puzdra na telefón, ktoré nemusíte každý deň vymieňať a vziať si ich so sebou kamkoľvek.

Kožené puzdro na mobil - u nás vyberiete ten správny darček

Môže byť ťažké vymyslieť ten správny darček pre niekoho, kto je pre vás dôležitý, na koho chcete urobiť dojem tým, že mu dáte darček, ktorý sa mu bude skutočne páčiť a ktorý ho jednoducho neodloží a nezabudne. Avšak s viac ako dvoma miliardami ľudí používajúcich smartfóny na celom svete je puzdro na telefón jasnou voľbou! Problémom je teraz rozhodnúť sa pre konkrétne puzdro na telefón. To, čo vy považujete za ideálny kryt, sa im nemusí páčiť. A to, čo si myslíte, že je okázalé a neatraktívne, mohlo byť presne to, čo chceli. Dobrou správou je, že si medzi týmito dvoma možnosťami nemusíte vyberať. Namiesto toho, aby ste kupovali čokoľvek z regálu v obchode s obmedzeným výberom, prejdite online a urobte prieskum o tom, ako vyrobiť krásne prispôsobené puzdro na telefón ako ďalší skvelý darček. Ak chcete darčekom obdarovaného/obdarovanú naozaj potešiť, siahnite po niečom, čo sa im nie len zíde v každodennom živote, no navyše vyzerá naozaj grandiózne. A nemusíte nad tým ani dlho premýšľať, je to jednoducho kožené puzdro na telefón. Koža je nestarnúca klasika a u nás určite nájdete štýl, ktorý bude pasovať práve vášmu obdarovanému.

Puzdro na telefón – často kladené otázky

Aké puzdro na telefón si vybrať?

Dávajte si hlavne pozor na pevné kryty gombíkov alebo zle padnúce výrezy. Otvory pre porty a šošovky fotoaparátu by mali byť dostatočne veľkorysé, aby nespôsobovali problémy pri používaní telefónu. Hrubšie a odolné puzdrá môžu niekedy rušiť bezdrôtové nabíjanie. Ak si nemôžete puzdro pred kúpou vyskúšať, prečítajte si recenzie na internete alebo sa opýtajte výrobcu.

Kde kúpiť puzdro na telefón?

Možností je dnes naozaj mnoho. Ideálnou však pre vás môže byť online obchod, kde si z pohodlia domova môžete prejsť najrôznejšie štýly, farby a dizajny a rozhodnúť sa, po čom práve túžite!