100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Štýl
Produkty: 1 222

Tašky pre mladých – štýlové riešenie pre tínedžerov

Mladí ľudia v období dospievania čelia mnohým výzvam – škola je jednou z oblastí, kde mnohí s nadšením skúmajú svoju novoobjavenú slobodu v oblasti módy. Stredná škola je jednou z prvých príležitostí, kedy môžu mladiství rozvíjať svoj osobný štýl či experimentovať. Spôsob obliekania je dôležitou súčasťou toho, ako tínedžerov vnímajú ich rovesníci, a zároveň je to zásadná hranica skúmania ich vlastnej identity. Aj z tohto dôvodu mladí vyhľadávajú stále nové módne kúsky, vďaka ktorým budú pôsobiť moderne a štýlovo pri akejkoľvek príležitosti. Štýlovým módnym trendom sú napríklad kožené batohy, ktoré ocenia dievčatá v každom veku. Outfitom dodajú potrebný štýl a zmestí sa do nich omnoho viac vecí ako do bežnej kabelky. U chlapcov zase prevládajú ľadvinky a brašne, ktoré im umožnia vziať si so sebou základné veci bez toho, aby ich museli hľadať vo svojich vreckách.

Tašky pre tínedžerov ako perfektná voľba do školy

Každý tínedžer potrebuje dobrý batoh, ktorý je dostatočne pevný na to, aby udržal ťažké učebnice či notebook. Dôležité tiež je, aby bol batoh správne rozdelený s dostatočným počtom vreciek, a aby nebolo zložité udržať si v taške poriadok. Napriek tomu, že školský batoh je každodenná nevyhnutnosť neexistuje dôvod, prečo by mal byť bežný a fádny. Vďaka nekonečným možnostiam na eobuv.sk je ľahké nájsť tašku, ktorá zodpovedá jedinečnému štýlu vášho tínedžera a umožní mu zbaliť si so sebou všetko, čo počas svojho dňa môže potrebovať. Populárnym riešením, okrem klasického ruksaku, sú u dievčat brašne, kožené batohy, či klasické kabelky. Kožené kabelky, sú praktickým a zároveň módnym doplnkom, zvlášť ak investujete do správnej veľkosti. Niektoré väčšie tašky sú určite dostatočne priestranné, aby sa do nich zmestili knihy i notebook. Chlapci zase siahajú po taškách na notebook, alebo po taškách crossbody, ktorá je navrhnutá na pohodlné nosenie cez telo.

Kabelky pre mladých – nekonvenčná móda dostupná na eobuv.sk

Ľadvinky, crossbody tašky, batohy, klasické kabelky rôznych veľkostí, farieb a tvarov. Na eobuv.sk nájdete tašky a kabelky pre mladých od viac ako 120 značiek a overených dodávateľov. Nezáleží pri tom na vašom vkuse, preferenciách, ani rozpočte – u nás si jednoducho vyberie každý, vrátane vášho náročného tínedžera.

Kabelky pre tínedžerov – často kladené otázky

Akú tašku vybrať pre vášho tínedžera?

Najdôležitejšie pravidlo pri výbere tašky pre tínedžerov je: počúvajte ich názor a nevnucujte im to, čo sa im nepáči. Ak sa vaše názory na veci nezhodujú, snažte sa taktne vyjadriť svoje argumenty a nájsť kompromis medzi cenou, funkčnosťou a módnym trendom.

Ktorá taška sa hodí do školy?

Najlepšie typy tašiek do školy sú tie funkčné a štýlové zároveň. Zmestí sa do nich všetko, čo denne potrebujete a pohodlne sa nosia, pričom pôsobia trendovo a módne. Existuje množstvo tašiek, ktoré sú vhodné do školského prostredia. Je však dôležité nájsť takú tašku, ktorá najlepšie zodpovedá osobnému vkusu a životnému štýlu vášho tínedžera. Ak váš tínedžer so sebou nosí veľa učebníc, siahnite po batohu. Ruksaky a batohy sú skvelé na nosenie ťažkých školských pomôcok, pretože rovnomerne rozložia váhu na chrbát a ramená. Ak však váš tínedžer túži po slobode a všestrannosti, vhodná je taška crossbody. Tieto tašky nie sú tak ergonomické ako batoh, no jednoduchšie sa s nimi manipuluje i pohybuje. Väčšina študentov už nepoužíva klasické univerzálne tašky, kombinujú viaceré doplnkové tašky s kabelkami a batohmi, vďaka čomu si do školy odnesú všetko, čo potrebujú, a nemusia sa vzdať svojej obľúbenej malej tašky či kabelky.

Aká kabelka sa hodí k elegantnému outfitu?

Elegantný outfit odporúčame kombinovať s klasickou koženou kabelkou alebo so štýlovou brašnou. U dievčat dokáže elegantne a vkusne pôsobiť kožený batoh, či správne zvolená ľadvinka. Fantázii sa medze nekladú.