100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vybraným kritériám. Odstráňte niektoré filtre

Gélové, kožené a silikónové pätové vložky – ako ich zladiť k typu obuvi?

Z materiálových prevedení prevládajú silikónové pätové vložky, ktoré odľahčia vašim kĺbom, členkom aj kolenách. Vyznačujú sa vzdušnosťou a bránia vzniku zápachu. Ich stielka je mäkká, vďaka čomu sa nosia maximálne pohodlne. Alternatívu predstavujú gélové pätové vložky, ktoré podporujú zdravý pohyb nohy, masírujú a prekrvujú chodidlá a sú vhodnou voľbou do topánok na vysokých podpätkoch. Gélové pätové vložky sú tiež dobrou prevenciou proti páleniu chodidiel či vzniku otlakov v oblasti päty. Rovnako sa gélové pätové vložky do topánok postarajú aj o nerovnosti v pätovej oblasti obuvi. Siahnuť môžete aj po kožených pätových vložkách, ktoré sa vďaka svojmu materiálu vyznačujú dobrými pijavými vlastnosťami. S kožených pätovými vložkami tak budete mať chodidlá vždy suché a svieže. Zabraňujú tiež vyzúvaniu obuvi a slúžia ako prevencia otlakov.

Pätové vložky do príliš veľkej obuvi – obuv tak lepšie prilieha k nohe

Pätové vložky do topánok sú vhodnou voľbou, pretože vám prinesú dodatočný komfort pri ich nosení. Môžete ich používať ako prevenciu proti problémom, alebo v prípade, že vás trápi bolesť nôh, potenie chodidiel a zápach, na chodidlách sa vám tvoria pľuzgiere a otlaky, topánky vám veľkostne nesedia, nohy sa vám v topánke pohybujú alebo zle rotujú pri došľapovaní. Vhodným typom, ktorý vám pomôže efektívne tlmiť bolesť nôh a chodidiel a zmierniť tlak na chodidlách pri chôdzi sú práve pätové vložky do topánok. Tie sa vyznačujú vysokou prispôsobivosťou, vďaka čomu ich môžete nosiť v rôznych typoch obuvi. Ak ste si nedopatrením zakúpili príliš veľké topánky, alebo by vám lepšie sedeli topánky o pol čísla menšie, problém môžete vyriešiť aj inak ako ich vrátením alebo výmenou. Stačí staviť na pätové vložky pre príliš veľké topánky, ktoré vyplnia voľný priestor v topánke a obuv tak zmenšia aspoň o pol čísla. Obuv bude lepšie priliehať k nohe, vďaka čomu sa vyhnete mnohým nepríjemnostiam, ako je napríklad odrenie päty, achillovej šľachy, či kĺzanie chodidiel vo voľných topánkach.

Pätové vložky do ihličiek, tenisiek a poltopánok – užitočný doplnok pre každú príležitosť

Pätové vložky sú vhodné do rôznych typov topánok. Môžete siahnuť po pätových vložkách do ihličiek, športovej obuvi či poltopánok. Pokiaľ sa rozhodnete pre pätové vložky do otvorených topánok, ako sú napríklad ihličky alebo sandále, siahnite po priesvitných gélových alebo silikónových pätových vložkách. Do uzatvorených topánok sú vhodnou voľbou aj vložky kožené. Vďaka rôznym materiálovým prevedeniam ide o užitočný doplnok pre každú príležitosť. Vložky do topánok pätové zaručene oceníte, aj v prípade ak pracujete na nohách, čaká vás oslava alebo dlhé celodenné pochôdzky.

Pätové vložky – Často kladené otázky

Ako prilepiť pätové vložky k topánkam?

Pätové vložky nalepte do topánky plochou stranou, vždy v oblasti päty, teda do zadnej časti topánky. Pätové vložky aplikujte iba na suchý a odmastený povrch.

Pätové vložky – kde kúpiť?

Vyberte si pätové vložky na Eobuv.sk. Také, ktoré vám budú vyhovovať z hľadiska materiálu, ceny aj funkcií. Nielenže je tovar z e-shopu odoslaný do 24 hodín, ale v prípade, že vám nesadne, ho môžete vrátiť zdarma až do 100 dní.