100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Produkty: 339

Kožené tašky do školy pre mladých – značkové a elegantné kúsky pre mládež

Nájsť tu správnu tašku do školy môže byť frustrujúca úloha. Musíte zohľadniť materiál, veľkosť, i možnosti vnútornej organizácie. Chcete tiež pravdepodobne tašku, ktorú nenosí každý, no zároveň ponúka dokonalú rovnováhu medzi štýlovým, praktickým a pohodlným riešením. Koniec koncov, budete ju nosiť aspoň 5 dní v týždni. Ideálnou voľbou sú značkové a elegantné dámske kožené kabelky, ktoré sú pevné, priestranné, a sú trendy. Koža je ideálnou alternatívou k polyesterovým/nylonovým taškám, ktoré väčšina z nás pozná zo svojich detských čias. Tento materiál je naviac nadčasový, a poskytuje väčšiu ochranu aj citlivejším veciam, akou je napríklad notebook. Použitie nechemicky upravenej zrnitej kože, navyše robí z každého kúsku jedinečný originál, ktorý prostredníctvom svojich individuálnych znakov, vlastností a kazov rozpráva svoj vlastný príbeh. Keďže koža je prírodný, organický materiál, jej farba a vlastnosti sa budú časom a používaním neustále vyvíjať. Nič lepšie a originálnejšie jednoducho nenájdete.

Mládežnícke kožené batohy – na kozmetiku i na drobnosti

Mládežnícke kožené batohy sa dodávajú vo všetkých veľkostiach, farbách a druhoch kože. Ak si chcete zvoliť niečo s dostatočným priestorom a priehradkami na usporiadanie všetkých vašich školských potrieb, batoh je rozhodne tou správnou voľbou. Menšie kožené batohy sú vhodné aj na voľný čas a mimoškolské aktivity. Môžete v nich napríklad nosiť kozmetiku alebo iné drobnosti, vrátane peňaženky a mobilného telefónu. Tieto batohy sú veľmi štýlovým doplnkom elegantných i športových outfitov. Koža je štýlová, no zároveň je veľmi odolná, najmä ak si zaobstaráte batoh z lícovej kože. Tá patrí medzi najkvalitnejšie kože na dnešnom trhu, vďaka čomu váš batoh, odolá aj vyššej hmotnosti. Kožené batohy sú do istej miery odolné aj voči vode. Táto odolnosť je obrovskou výhodou pri porovnaní kožených batohov s batohmi z iných materiálov, ktoré sú dnes na trhu. Koža však prekoná akýkoľvek iný materiál, ktorý si vyberiete na štýlovej i výkonnostnej škále desaťkrát z desiatich. V tomto prípade teda rozhodne kupujete viac, ako len bežný batoh.

Ľadvinky aj pre dievčatá! Nájdite svoj vysnený kúsok na Eobuv

Zatiaľ čo ľadvinky sú populárne vo svete pouličného štýlu odjakživa, nedávno prenikli aj do celosvetovej módy. Takmer každá módna značka dnes už ponúka ľadvinku. Bez ohľadu na to, či sa chystáte do mesta, do školy, alebo na túru tak dokážete nájsť dievčenskú i chlapčenskú ľadvinku, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám, a ulahodí vášmu vkusu. Vybrať si môžete z nespočetného množstva materiálov, štýlov i farieb. Na Eobuv.sk si môžete vyberať z širokého sortimentu stoviek ľadviniek od rôznych svetových značiek a overených distribútorov. Rozhodne tu preto nájdete váš vysnený kúsok, ktorého sa nebudete chcieť vzdať.

Dámske kožené tašky pre mládež – Často kladené otázky

Kabelky, batohy a ľadvinky – v čom sa líšia?

Mládežnícke kabelky, batohy a ľadvinky sa líšia predovšetkým vo veľkosti a v pohodlnosti. Kabelky sú o niečo menej praktické ako batohy, nakoľko je nutné ich nosiť cez rameno. Batoh jednoducho odnesiete na chrbte. Ľadvinka je zase skvelá na dni, kedy so sebou potrebujete vziať minimum osobných vecí, no za to vám zabezpečí voľné ruky počas celého dňa.

Akú tašku si vybrať do školy?

Pokiaľ hľadáte niečo dievčenské, siahnite po dámskej koženej kabelke. Ak so sebou potrebujete vziať i pár vecí, postačí malý kožený batoh alebo dievčenská ľadvinka.