100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Rozmer
Vyhotovenie
Produkty: 314
Zobraziť ID verzie

Pánske nízke ponožky - praktický prvok pánskeho oblečenia na jar a leto

Pri výbere ponožiek je jedným z najdôležitejších faktorov, okrem materiálu, dĺžka ponožky. Na trhu väčšinou nájdete 6 základných dĺžok: ultranízke ponožky, neviditeľné ponožky, pánske ponožky nízke, dlhé ponožky nad kotník, klasické výška ponožky a podkolenienky. Vysvetlenie dĺžok nie je úplne najjednoduchšie. Mnoho ľudí si zamieňa typ a dĺžku ponožky. Typ sa týka skôr materiálu a účelu, na ktorý je ponožka určená. Prvým typom je ultranízka ponožka, ktorú môžete prirovnať k vložke do topánky. Je ideálna k nízko strihanými topánkami, ako sú mokasíny alebo vykrojeným slip-onom. Oceníte ju v prípade, že naozaj neznášate, ak sú niektoré "neviditeľné" ponožky alebo pánske krátke ponožky v skutočnosti viditeľné nad lemom topánok. Nevýhodou týchto extra nízkych ponožiek je, že sa z nôh šmýkajú ešte viac ako neviditeľné ponožky alebo pánske nízke ponožky.

Krátke ponožky zlaďte k svojim každodenným a elegantným outfitom

Neviditeľné ponožky sú kratšie než pánske krátke ponožky. Rovnako sú ideálne na nosenie s nízkou obuvou, ako sú tenisky, mokasíny, slip-ony. Alebo jednoducho na akékoľvek situácie, kedy vykúkajúce ponožky nie sú vhodné. Najkratšia verzia krátkych ponožiek je ideálne na leto, najmä ak radi nosíte šortky. Skvelo sa tiež hodia na nosenie s manžetovými nohavicami a chinos nohavicami počas teplejších mesiacov. Ak tento kúsok nemáte v obľube, kvôli tomu, že nemáte radi odhalený členok, nezúfajte. Stále máte ďalšie možnosti, v ktorých sa počas letných horúčav budete cítiť dobre. Okrem toho sú neviditeľné ponožky ideálne na letné svadby, k opálenému telu.

Kvalitné páry značkových pánskych krátkych ponožiek na eobuv.skKvalitné páry značkových pánskych krátkych ponožiek na eobuv.sk

Členkové ponožky sú dlhšie ako ponožky no show, ale na druhej strane zasa kratšie ako klasické, i keď nižšie, ponožky. Končia priamo pri členkoch. A hádate správne, nie sú určené na to, aby boli neviditeľné, ich lem môže často z topánky vykúkať. Podľa názoru mnohých módnych stylistov by sa členkové ponožky mali používať ako nízke trekingové ponožky, alebo na iné úžitkové účely, ako je beh, turistika alebo šport. Ak teda hľadáte výbavu do športových tenisiek, vaše požiadavky možno splnia pánske krátke ponožky Nike. K bežným outfitom nie sú vhodné práve preto, že väčšinou je ich vidieť. Pri niektorých situáciach to jednoducho nie je vhodné. Poradíme vám. Ak nosíte členkové ponožky k šortkám, vyskúšajte radšej neviditeľné ponožky. Verte, že celý outfit nadobudne úplne iný dojem. Ak ich nosíte s nohavicami, dĺžka nie je až taká dôležitá, ale aj tu môžu viac splniť svoj účel neviditeľné ponožky alebo vyššie kúsky. Keď si sadnete, nohavice sa vám vyhrnú a bude vám vytŕčať kotník.

Pánske nízke ponožky - často kladené otázky

Ktoré pánske ponožky zvoliť ku kraťasom?

Ku kraťasom určite vyberajte neviditeľné požnoky. Nízke ponožky väčšinou z topánky aj tak vykúkajú a tým pádom neplnia svoj účel.

Sú pánske krátke ponožky pohodlné?

Pánske kotníkové ponožky sú pohodlné, ak držia na svojom mieste. To ako vám budú ponožky sedieť, záleží od materiálu a aktivity, na ktorú budete ponožky nosiť. Samozrejme veľmi podstatná je aj správna veľkosť. Veľká ponožka nedrží na mieste a malá sa vám bude vyzúvať.