Produkty: 1 027
Zobraziť ID verzie

Dámske šiltovky ako módna voľba pre nespočetné množstvo štylizácií

Šiltovky vo všeobecnosti sa tešia veľkej popularite zo strany všetkých pohlaví aj vekových kategórií. Pre aktívnych ľudí, ide o nesmierne praktický doplnok, no zároveň sú aj nesmierne trendy prvkom. Hodia sa k športovým outfitom, ale rovnako sa veľmi dobre kombinujú aj do štylizácií vo forme ležérnej elegancie. Aké šiltovky sú momentálne trendy a ktoré zvoliť pre čo najvariabilnejšie kombinovanie?

Aké šiltovky sú momentálne trendy a ktoré zvoliť pre čo najvariabilnejšie kombinovanie? Dámske šiltovky – módna voľba na leto

Dámske šiltovky sú skvelou voľbou na bežné nosenie počas leta. Nielenže nás chránia pred silným slnkom, ale rovnako nám môžu pomôcť vykúzliť trendy vzhľad outfitu. Perfektne sa hodia k širokému spektru outfitov od športových vzhľadov až po elegantné verzie outfitov. Dodávajú každému outfitu nesmierne mladistvý a trendy vzhľad. Môžete ich voliť vo výrazných prevedeniach s logom značky, ale rovnako sú trendy aj nadčasové kúsky bez výrazných prvkov, ktoré dokombinujete ku všetkému.

Dámske čiapky so šiltom – perfektná voľba pre aktívnych ľudí

Šiltovky alebo dámske čiapky so šiltom sú ideálne najmä pre aktívnych ľudí. Na šport ide o skvelý doplnok, pretože vás ochránia pred dotieravým hmyzom a rovnako aj pred slnečnými lúčmi. Ak idete vykonávať športovú aktivitu, zrejme sa nebudete ani nadmerne upravovať a tak sa môžete prakticky „skryť“ pod šilt vašej šiltovky a napriek tomu vyzerať nesmierne dobre. Ak si chcete užiť plnohodnotný beh alebo cyklistiku, odporúčame vám siahnuť po čiapke so šiltom. Na športové účely sú najideálnejšie športové kúsky, ktoré sú zo vzdušných materiálov. V takejto šiltovke sa nebudete nadmerne potiť a napriek tomu vám poskytne pohodlie a ochranu. Dámske šiltovky na bežné nosenie sa výrazne líšia od klasických športových šiltoviek a tak je potrebné, aby ste si vopred zvážili, ktorý kúsok využijete viac.

Dámske šiltovky – originálny prvok vašej módnej štylizácie

Kombinovanie dámskej šiltovky nie je vôbec náročné. Môžete ju zvoliť napríklad k čisto športovému outfitu v podobe cyklistických šortiek a mikiny alebo teplákovej súpravy. Rovnako sa však jednofarebné neutrálne šiltovky hodia aj k elegantnejším outfitom – napríklad môžete navrstviť mikinu s kabátom a doplniť o neutrálnu šiltovku. Hodia sa aj k obyčajným basic outfitom v podobe riflí a trička. Šiltovky sú ako doplnok nesmierne variabilné a vyzerajú dobre pre všetky vekové kategórie.

Dámske šiltovky – často kladené otázky

Ako si vybrať dámsku šiltovku?

Dámsku šiltovku si vyberajte najmä podľa účelu, na ktorý ju chcete používať. Ak ju chcete nosiť ako módny doplnok na bežné nosenie, siahajte po neutrálnych kúskoch alebo extravagantných verziách, ktoré budete môcť kombinovať do mnohých štylizácií. Ak chcete kúsok na šport, voľte najmä praktickú verziu, ktorú využijete na šport.

Ako prať dámske čiapky?

Šiltovky aj čiapky by ste mali prať podľa štítku na konkrétnom produkte. Väčšina z nich sa dá prať v práčke pri 30 stupňoch, no niektoré špecifické kúsky možno budete musieť prať ručne. Pred každým prvým praním, by ste mali štítok skontrolovať, aby ste čiapku nepoškodili.

Ako odmerať veľkosť šiltovky?

Vybrať si veľkosť šiltovky nie je náročné, stačí si odmerať obvod hlavy. Jednotlivé značky môžu mať rôzne veľkostné rozmery, preto si vždy pozrite veľkosť vzhľadom na obvod hlavy v centimetroch a na základe toho si vyberte správne číslo. Pri nákupe v kamennej predajni si šiltovku ideálne vyskúšajte.