30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Materiál oblečenia
Zateplenie
Produkty: 652
Zobraziť ID verzie

Pinko topánky - talianska móda na dosah ruky

Pinko je talianska módna luxusná značka, ktorá vznikla z nápadu Pietra Negra v 80-tych rokoch. Pinko je odpoveďou na módne potreby nezávislej, silnej a sexi ženy, ktorá si je vedomá svojej ženskosti a odhodlanosti. Kolekcie sa vyznačujú jedinečným, eklektickým, originálnym a súčasným štýlom, ktoré milujú ženy z celého sveta. Dominantou značky Pinko sú predovšetkým kabelky, avšak v ponuke nájdete aj dámske topánky Pinko, ktoré rozhodne záujmu svojim dizajnom. Dámske topánky Pinko majú jedinečný vzhľad, vďaka ktorému posuniete svoj outfit na inú úroveň. Pinko topánky majú skutočne zaujímavý dizajn, ktorý dotvárajú rôzne ozdoby, kamienky a pracky. Na mnohých modeloch topánok sa tiež nachádza výrazné logo Pinko. Pokiaľ hľadáte extravagantné topánky, ako sandále, espadrilky, šľapky, sneakersy, potom rozhodne zvoľte dámske topánky Pinko.

Kabelky Pinko - vytvorte si dokonalé štylizácie

Kabelky Pinko sú pre značku charakteristické a typické. Štylizácie kabelky Pinko sú rôznorodé, avšak pre všetky z nich je dominantou logo lastovičiek. V mnohých prípadoch ide skutočne o dizajnové kúsky, ku ktorým môžete kombinovať jednoduchý outfit, pretože práve kabelky Pinko ho zmenia na nepoznanie. Medzi klasické a najviac vyhľadávané modely patrí kabelka Pinko čierna a kabelka Pinko biela, avšak vy môžete siahnuť po výraznej zelenej, červenej či hnedej kabelke. Predovšetkým ide o crossbody kabelky, ktoré majú nastaviteľné ramienko. Kabelky Pinko sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ako je napríklad prírodná koža.

Vystúpte z davu s opaskami a kabelkami Pinko

Na rovnakom princípe fungujú aj opasky Pinko, ktoré tiež môžeme zaradiť medzi dizajnové kúsky. Vytvorte si nádherné ženské outfity a skombinujte kabelky Pinko a opasky Pinko v rovnakom prevedení. V jednoduchosti je krása a v tomto prípade naozaj platí, že menej je niekedy viac. K dokonalému vzhľadu vám postačí mať opasok alebo kabelku Pinko. Opasky sú tiež charakteristické logom lastovičiek. Opasky Pinko nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Rovnako aj opasky Pinko sú vyrábané z kvalitnej prírodnej kože. Vystúpte z davu a vytvorte si nádherné outfity práve s týmito kúskami.

Pinko - často kladené otázky

Pinko - čo je to za spoločnosť?

Pinko je talianska módna značka, ktorá vyrába nielen kabelky, opasky či dámske topánky Pinko, ale aj oblečenie a doplnky. Ide o značku, ktorú založil Pietro Negra a Christina Rubini v roku 1986 v talianskej Fidenze. Napriek tomu, že cena produktov Pinko je výrazne vyššia než iné módne značky, avšak podpisuje sa to aj na kvalite spracovania a na kvalitných materiáloch, ktoré sú pri produktoch použité. Pokiaľ chcete investovať do dizajnového luxusného kúsku, rozhodne si zakúpte kabelku, opasok alebo Pinko topánky.

Kabelka Pinko - ako rozpoznať falzifikát?

Originál kabelky Pinko Love Bag majú v sebe zabudovanú značku NFC, ktorú keď spotrebiteľky naskenujú, spustia digitálne overovanie produktu. Tým je možné jednoducho odhaliť či ide o originál kabelku Pinko. Kabelky Pinko sú luxusné značky, preto sú vždy zabalené v ochrannom vaku. Kabelky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je ťažší a dokonale prepracovaný. Jednotlivé časti sú ušité z jedného kusu látky. Kabelka je pevná a pracka na zapínanie či retiazky sú lesklé. Cena taktiež hovorí o tom, že kabelka Pinko je originálom. Veľmi malé množstvo sa vyrába v Číne, preto by na štítku mala byť uvedená iná krajina, napríklad Taliansko, kde sa vyrába väčšina kabeliek.