100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Veľkosť kabelky
Typ kabelky
Produkty: 17

Tote kabelky – klasický model s moderným nádychom

Dámska tote kabelka alias „shopperka“ sa stala dôležitým doplnkom v portfóliu väčšiny dizajnérskych značiek. Prvýkrát sa objavila v 17. storočí, keď sa stala neoddeliteľnou súčasťou histórie módy, a vďaka nej tak mohli dámy so sebou nosiť všetko, čo potrebovali. Prvými taškami boli vrecká, ktoré sa nosili okolo pása. Hoci mali praktické využitie, mohli byť ozdobené výšivkami alebo šperkmi a používali sa ako znak postavenia a bohatstva. Tote kabelka je veľká taška s paralelnými rúčkami pripevnenými na boku. Je vyrobená z pevnej látky, ktorá jej umožňuje vykonávať rôzne náročné úlohy. Dnes sú tieto tašky dostupné v mnohých farbách a tvaroch, a používanie sa na prenášanie papierov, elektroniky, nákupov, i vecí do telocvične, vďaka čomu vyhovujú väčšine osobností, a dajú sa použiť na väčšinu príležitostí. Základom všetkého je však univerzálna, ideálne čierna kabelka, ktorú musíte mať pri sebe vždy, keď odchádzate z domu.

Tote kabelka – vystužené dno, ktoré drží tvar

Táto taška je neuveriteľne užitočným módnym doplnkom. Je to jednoduchý produkt s obrovskou všestrannosťou. Tašky sa zvyčajne v hornej časti nezapínajú a sú väčšie ako väčšina iných kabeliek. Tote tašky môžu byť vyrobené z rôznych tkanín a prichádzajú vo viacerých farbách a vzoroch. Často sú vyrobené z ľahkých materiálov, ako je plátno a bavlna, alebo z tkaných látok, ako je juta. Luxusnejšie značky sa však pýšia aj kúskami z hladkej, či brúsenej kože. Dámska shopperka je jedna z mála tašiek, ktorá dokáže bez námahy spojiť praktickosť a štýl. Má vystužené dno a perfektne tak drží svoj tvar, vďaka čomu ju dámy obľubujú najmä na prenášanie nákupov. Vďaka väčšej veľkosti je taška ideálna na aj na prepravu základných vecí a poskytuje pohodlnú a opakovane použiteľnú alternatívu k plastovým nákupným taškám. Tieto tašky tiež disponujú priestrannosťou, a sú tak z nich aj fantastické pracovné tašky, ktoré vyzerajú elegantne, no dokážu obsiahnuť všetky vaše každodenné nevyhnutnosti. Štýlová povaha týchto kabeliek znamená, že môžu byť použité ako jednoduché módne doplnky, ktoré sa dajú nosiť príležitostne, alebo sa dajú nosiť aj na formálnejšie príležitosti. V tom prípade môžete zvoliť napríklad menšie kufríkové kabelky, ktoré skvelo ladia s kokteilovými šatami.

Dámske kabelky – široký výber kabeliek pre každú ženu na Eobuv

Akú kabelku zvolíte záleží na vás a na vašom vkuse. Pokiaľ sa však rozhodnete, že potrebujete novú dámsku kabelku, vás vysnený kúsok na skvelé ceny nájdete na eobuv.sk, kde si môžete vyberať zo stoviek svetových značiek a overených distribútorov. Sortiment dámskych kabeliek zahŕňa tašky rôznych veľkostí, štýlov, farieb i vzorov na všetky príležitosti.

Dámska kufríková kabelka – Často kladené otázky

Aké kabelky sú vhodné na denné nosenie?

To aká dámska kabelka je najvhodnejšia na každý deň záleží najmä od toho, koľko vecí so sebou denne nosíte. Ak milujete minimalizmus a stačí vám pár základných vecí, zvoľte malú kufríkovú kabelku. Ak potrebujete vecí viac, siahnite po strednej alebo veľkej tote taške, v ktorej si môžete preniesť všetko, čo budete potrebovať.

Ako zabaliť kabelku ako darček?

Väčšina dizajnérskych kabeliek má svoje originálne balenie v plátennom alebo inom vrecúšku. Tie stačí vložiť do darčekovej tašky alebo krabice. Niektoré luxusnejšie kúsky majú aj vlastnú škatuľu, cez ktorú stačí previazať saténovú mašľu, a darčekové balenie je na svete.