30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 523
Zobraziť ID verzie

Froddo - detská obuv na všetky príležitosti

Hľadáte detskú obuv na rôzne príležitosti? Stavte na kvalitu so značkou Froddo. Obuv Froddo prináša na trh vysokú kvalitu a komfort, ktorý je pre detské nohy nevyhnutný. Okrem toho, že sú topánky Froddo stelesnením komfortu, sú taktiež vhodné na príležitosti rôzneho druhu. Potrebujete elegantné detské sandále na letnú dovolenku? U nás si môžete vybrať z rôznych prevedení a farieb, presne také, ktoré sa vám páčia najviac. Okrem letnej obuvi máme v ponuke aj kvalitné detské čižmy, šnurovaciu obuv a obuv na suchý zips v moderných dizajnoch, s originálnou potlačou a v štýlových farebných kombináciách, ktoré sa budú dokonale hodiť kamkoľvek sa vyberiete. Doprajte svojmu dieťaťu komfortnú a zdravú obuv Froddo, s ktorou bude chodenie pohodlné. Nakupujte na Eobuv a vyberte si z našej širokej ponuky kvalitnej detskej obuvi aj vy.

Detská obuv Froddo - najvyšší komfort nosenia pre vaše dieťa

Vybrať správnu obuv pre naše ratolesti môže byť občas poriadne náročné. Detská obuv by mala totižto spĺňať určité kritéria, ktoré zaistia, že sa bude detská noha vyvíjať správne. Okrem toho, detská obuv ovplyvňuje aj to, ako dieťa chodí. Pri výbere detskej obuvi preto nešetrite a investujte do topánok, ktoré zabezpečia dieťaťu komfortné a zdravé chodenie. Detské topánky Froddo patria medzi špičkovú detskú obuv, ktorá spĺňa všetky kritéria pre zdravé nohy dieťaťa a poskytuje im najvyšší komfort počas nosenia. Vďaka topánkam Froddo je detská noha v bezpečí a v pohodlí počas celého dňa. Vybrať si môžete z pohodlných sneakersov, čižiem, sandál či inej šnurovacej obuvi značky Froddo. Stačí si pozrieť širokú ponuku na Eobuv a vybrať si detské topánky, ktoré hľadáte.

Sandále Froddo - prázdninový komfort a starostlivosť o zdravie detských nôh

Detská noha je neustále vo vývine a preto je mimoriadne dôležité investovať do obuvi, ktorá bude pre dieťa zdravá. Froddo sandále sú vyrobené tak, aby dieťaťu poskytovali najvyšší komfort. Špeciálna priedušná vložka z prírodnej kože sa prispôsobí detskej nohe a je ideálna na nosenie počas horúcich letných dní. Na výrobu detských sandálov Froddo je použitá najkvalitnejšia nubuková koža, ktorá zaisťuje pohodlie a nevytvára na nohách dieťaťa nepríjemné a boľavé pľuzgiere. Vďaka pevnej a odolnej podrážke, ktorou je obuv Froddo vybavená, si môže dieťa bez starostí užiť hranie, chôdzu, beh a všetky obľúbené aktivity. Navyše sú sandále Froddo vybavené pevnou špičkou, ktorá chráni detskú nohu pred zakopnutím. Vyberte si z našej ponuky kvalitné Froddo sandále s modernými dizajnami, ktoré ocení aj vaša ratolesť.

Topánky Froddo - často kladené otázky

Ako sa starať o detskú obuv Froddo?

Detská obuv Froddo je vyrobené z vysoko kvalitnej nubukovej kože. Preto je dôležité, aby ste na čistenie a impregnáciu použili špeciálny prípravok, ktorý je určený na nubuk. Pri aplikácii impregnačného prípravku si podrobne prečítajte návod na použitie, aby ste zistili, že sa obuv neznehodnotí.

Froddo - aká veľkosť pre moje dieťa?

Pre správny výber veľkosti najskôr zmerajte svojmu dieťaťu nohu. Urobiť tak môžete pomocou krajčírskeho metra alebo tým, že mu nožičku obkreslíte na papier. Následne vám pri nákupe detských topánok Froddo na Eobuv odporúčame použiť prehľadnú veľkostnú tabuľku, ktorá sa nachádza pri každom produkte, a vybrať veľkosť, ktorá sa zhoduje s rozmermi nohy.