30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Vyhotovenie
Produkty: 2 023
Zobraziť ID verzie

Primigi - detská obuv a sandále na každú príležitosť

Primigi vznikla v roku 1976 v Taliansku, ako značka zaoberajúca sa výrobou kvalitnej obuvi pre deti. Primigi myslí na dôležitosť využitia kvalitných materiálov pri výrobe obuvi pre deti a tiež využitia inovatívnych spôsobov, aby detské topánky Primigi boli nielen dizajnovo pekné, ale najmä pohodlné a bezpečné. V ponuke nájdete aj sandále Primigi vhodné na sezónu jar/leto. Detské sandále Primigi majú neuveriteľný dizajn, ktorý detské nožičky určite ocenia. V ponuke nájdete aj sandále Primigi v neutrálnych odtieňoch a bez zbytočných doplnkov, čím môžete sandále kombinovať na rôzne príležitosti.

Topánky Primigi - rôzne štýly a typy pre pohodlie dieťaťa

Topánky Primigi sa vyrábajú v rôznych modeloch, farebných prevedeniach a veľkostiach. Jedno však topánky Primigi majú spoločné. Ide o kvalitné topánky, ktoré sú vyrábané z kvalitných materiálov a starostlivo navrhnuté pre pohodlie detí. Pohodlie topánok Primigi zabezpečujú odolné podrážky, ktoré sú ideálne pre maximálnu flexibilitu a podporu. Pri výrobe sa využíva technológia GORE-TEX, a preto sú Primigi topánky vodoodolné, priedušné a ľahké. Systém Primigi zaručuje kvalitu, maximálny komfort a spoľahlivosť, ktorú tiež mamičky vyhľadávajú. Primigi topánky majú anatomicky tvar, ľahký strih, vyberateľné vložky, mäkkú podšívku bez chrómu, priedušnú anatomickú stielku a podporné odpruženie na päte. Topánky Primigi sa taktiež ľahko obúvajú a vyzúvajú.

Primigi pre deti - módne sandále, brogue topánky, sneakersy a športové tenisky

Pokiaľ hľadáte skutočne kvalitné a pohodlné topánky pre dieťa, ktoré budú mať priaznivý vplyv aj na zdravie a vývoj dieťaťa, potom zvoľte topánky Primigi. V ponuke nájdete rôzne dizajnové kúsky, sneakersy na bežné nosenie, brogue topánky Primigi a poltopánky na slávnostnejšie príležitosti, módne sandále Primigi na sezónu jar/leto, gumáky do nepriaznivého počasia, ale taktiež športové tenisky, zateplené členkové čižmy na zimu či snehule. Všetky tieto modely Primigi nájdete aj na Eobuv.sk.

Topánky Primigi - často kladené otázky

Primigi - čo je to za spoločnosť?

Spoločnosť Primigi vyrába už od 70-tych rokov talianske topánky určené pre deti. Primigi má jedno z vedúcich postavení na trhu, čo sa týka vysokokvalitnej obuvi pre deti. Obuv Primigi je starostlivo vyrábaná, pričom sa vždy dbá na blaho a zdravie detí na celom svete. Primigi investuje do výskumu množstvo času a peňazí, aby topánky pre deti vždy inovovala. Pri výrobe využíva rôzne technológie, ktoré zabezpečujú, že Primigi topánky budú detské nohy chrániť aj pri neobyčajných dobrodružstvách. Detské topánky Primigi sú vyrábané z kvalitných materiálov a tým najmodernejším spôsobom. Okrem toho Primigi topánky spĺňajú tie najnovšie módne trendy. Topánky tejto značky môže dieťa nosiť na bežný deň, pri vykonávaní športu, ale aj pri slávnostnejších príležitostiach.

Primigi - ako vybrať veľkosť detskej obuvi?

Vybrať správnu veľkosť detských topánok je dôležité, pretože od toho sa odvíja zdravie dieťaťa. Preto je najskôr potrebné poznať dĺžku chodidla, ktoré si môžete odmerať za pomoci papiera. Ak budete poznať veľkosť topánok Primigi, potom si pozrite veľkostnú tabuľku, ktorá je pri danom modeli uvedená. Vo veľkostnej tabuľke nájdite najbližšie číslo, ktoré sa zhoduje s tým vašim. Takýmto spôsobom by mala byť veľkosť detskej obuvi Primigi správna. Detské topánky Primigi sa väčšinou vyrábajú vo veľkostiach 24 – 39. Veľkosť záleží od typu obuvi, veku dieťaťa a veľkosti chodidla.