30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Šport
Zateplenie
Produkty: 61
Zobraziť ID verzie

Meindl - značková outdoorová obuv pre naozaj náročných zákazníkov

Petrus Meindl bol spomínaný v 17. storočí ako prvý výrobca obuvi v Kirchanschöringu. Odvtedy sú tu bez prerušenia výrobcovia Meindl. Dnes v tradícii pokračuje už 9. generácia. Meindl ako majster v oblasti obuvi už viac ako 9 generácií pokračuje v spájaní tradície, kvality a inovácií vo všetkých ponúkaných modeloch. V spoločnosti Meindl nie je cieľom iba udržateľnosť. Je to cesta, ktorou sa bavorský rodinný podnik uberá už dlhší čas. Jeho cieľom bolo – a stále je – zdôrazniť dobré životné podmienky zvierat, ťažbu ekologických zdrojov a sociálne aspekty tvorby regionálnej hodnoty. To umožňuje spoločnosti Meindl zaručiť možnosť spätného vysledovania kože od začiatku do konca – od pastvy až po topánku. Používa sa výlučne organická koža z bavorského a rakúskeho alpského regiónu. Okrem toho je koža CO2 neutrálna, čo sa dosahuje podporou projektov opätovného zalesňovania. Značka nielenže dbá na kvalitu, ale aj prostredie. Viac ako 300 rokov pre vás MEINDL vyrába vysoko kvalitné topánky.

Trekingové topánky Meindl - vysoký komfort na tých najnáročnejších trasách

Pri výbere turistickej obuvi je jej účel najdôležitejším kritériom výberu. Alpská a turistická obuv sú najdôležitejšou výbavou všetkých horských túr. Kombináciou kvalitných materiálov a ručnej výroby získate čižmy, na ktoré sa môžete dlhodobo spoľahnúť. Či už módne ľahké trekingové modely, turistické topánky, trekingové klasiky alebo horská turistická obuv, nájdete presne to, čo hľadáte. Pre vysoký komfort a špeciálny vzhľad je použitá len najlepšia koža. Remeselné spracovanie a zmysel pre detail charakterizujú tieto jemné produkty. Veľký výber odevných topánok Meindl pre ženy aj pre mužov nájdete na Exkluzívne dámske topánky Meindl si môžete objednať pohodlne online a bez zbytočného behania po obchodoch.

Topánky Meindl - najlepšia ochrana chodidiel pri horských výletoch

Topánky Meindl sú zaradené do systému kategórií od A – D. Tieto kategórie vychádzajú z terénu, do ktorého bude topánka vhodná. Je dôležité, aby ste si vybrali správnu obuv pre typ chôdze alebo aktivity, ktorú budete vykonávať. Stupeň C - Trekingové topánky Meindl pre vysoké hory - Tieto topánky sú určené na zdolávanie horského terénu, neznačených ciest, sutín a ľadovcov. Vzhľadom na terén sú tieto topánky tuhšie a poskytujú väčšiu ochranu ako topánky nižšej triedy.Stupeň D – Meindl topánky pre horolezectvo - Tieto topánky sú plne vystužené a určené pre vysokohorskú turistiku. Horské čižmy Meindl sú plne kompatibilné s mačkami a sú vhodné na expedície do vysokých Álp a Himalájí. Plus, napriek desaťročiam vedomostí a skúseností Meindl nikdy neprestal inovovať a vymýšľať, aby neustále vyzýval a zlepšoval produkty. Napríklad: Technológia Gore-Tex Surround® -Táto technológia umožňuje, aby boli topánky priedušné a vodeodolné. Táto jedinečná konštrukcia udržuje nohu v suchu.

Topánky Meindl – často kladené otázky

Ako impregnovať topánky Meindl?

Nepremokavý sprej zvyšuje vodeodolnosť vašich topánok a obuvi. Toto by sa malo aplikovať dvakrát ročne po čistení a pred voskovaním alebo kondicionovaním. Je vhodný na koženú, semišovú a látkovú obuv. Vyberte vhodný produkt podľa typu obuvi a postupujte podľa inštrukcii. Okrem topánok vyrába Meindl aj prostriedky na starostlivosť o svoju obuv. Neváhajte ich, preto nakúpiť spolu s obuvou, nech vám, čo najdlhšie dobre slúžia!

Aké topánky Meindl – vysoké alebo nízke?

Vysoké turistické topánky Meindl vás udržia v teple, suchu a pomôžu vám cítiť sa na nohách o niečo pevnejšie. Ak však viete, že sa nestretnete so žiadnym snehom alebo ľadom, v závislosti od terénu môžu byť vhodné ľahké bežce. Na vychádzku sú poltopánky väčšinou pohodlnejšie – nie je potrebné, aby boli vyššie – poskytujú dostatočnú stabilitu. Pánske topánky Meindl sú skvelé aj do mesta, či kancelárie.