30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Multipack
Materiál oblečenia
Produkty: 267
Zobraziť ID verzie

Mizuno - čo je to za značku?

To, že si dnes môžete obuť bežecké topánky Mizuno, je daným štandardom kvality. Pôvodne bratia Mizuno dovážali športový tovar na predaj v Japonsku. Spoločnosť Mizuno bola založená v roku 1906 ako Mizuno Brothers, Ltd. Rihachi Mizuno a jeho mladší brat Rizo v Osake. Obchod predával západné drobnosti vrátane bejzbalových loptičiek a potom v roku 1907 začal predávať atletické oblečenie na objednávku. Až, keď jeden z bratov cítil, že jeho kvalitatívne normy už nie sú splnené, značka začala vyrábať vlastné produkty. Medzitým Mizuno už viac ako 100 rokov skúma nové technológie pre športové oblečenie a vybavenie. Najmä na bežecké topánky. V roku 1997 značka dosiahla mimoriadnu genialitu: Wave technológia bola vyvinutá pre bežecké topánky Mizuno. Ide o špeciálne „Wave plates“, ktoré zaručujú odpruženie aj stabilitu. Každú bežeckú obuv Mizuno optimálne prispôsobia vašim požiadavkám. Na súťaže a pre biznis. Pre ženy aj mužov. Či už ste ľahký alebo ťažký.

Stoja topánky Mizuno za tie peniaze?

Nech už od svojej športovej obuvi očakávate akýkoľvek profil, technológia Wave od Mizuno ho prispôsobí tým najlepším možným spôsobom. Náraz je distribuovaný po celej platforme topánky, čím sa znižuje riziko zranenia. Tvar Wave je vysoko navrhnutý tak, aby bol umiestnený tam, kde je potrebná stabilita, aby sa ponúkla najlepšia kombinácia odpruženia a stability. To je dôležité najmä pri bežeckej obuvi. Len tak dokážu správne podporovať váš bežecký pohyb, chrániť kĺby a pôsobiť proti nesprávnej záťaži. Bežecká obuv Mizuno - Mizuno na behanie vám umožní vychutnať si pohodové behy, ktoré vás priblížia k vášmu najlepšiemu výkonu. Tak, ako to bolo v roku 1997, Mizuno pokračuje vo vývoji svojej technológie Wave a neustále optimalizuje súhru stability a odpruženia na základe najnovších nápadov. Mnoho bežeckých topánok Mizuno zároveň pôsobí proti únave, ktorá nastupuje príliš rýchlo vďaka technológii Smooth Ride. Toho je dosiahnuté kombináciou pružnosti a tvrdosti, ktorá odbúrava zbytočnú záťaž z nôh. Značka tiež ponúka rôzne technológie odpruženia. Napríklad Mizuno Enerzy zostáva príjemne mäkký a zároveň poskytuje rekuperáciu energie a trvácnosť.

Ako si vybrať správnu veľkosť topánok Mizuno?

Získanie správnej veľkosti je rozhodujúce pre dosiahnutie ideálneho padnutia obuvi. Ak už máte bežecké topánky, neznamená to, že môžete automaticky predpokladať, že potrebujete rovnakú veľkosť, ak prejdete na inú značku! Vždy odporúčame zájsť do miestneho bežeckého obchodu a nechať sa zmerať, ak sa však do obchodu nedostanete ako alternatívu, odporúčame zmerať si nohy doma krajčírskym metrom a prepočítať cm v prevodnej tabuľke, ktorú jednoducho nájdete online.

Topánky a doplnky Mizuno – často kladené otázky

Aké topánky Mizuno kúpiť?

S Mizuno máte zaručené skvelé bežecké topánky. Získate fantastickú podporu, tlmenie nárazov a skvelý strih – bez ohľadu na model, pre ktorý sa rozhodnete. Keď raz vyskúšate beh v páre Mizuno’s, budete vedieť, že ste našli verného životného spoločníka! Pánske topánky Mizuno sú vhodné pre elegantnejšie udalosti. Autorizovaný predajca obuvi a textilu Mizuno Slovensko a Mizuno Poľsko poskytujú viac informácii. Internetový obchod https://eobuv.sk/c/eobuv/vyrobcovia:mizuno Vám poskytne plný komfort pri nakupovaní z pohodlia Vášho domova.

Mizuno alebo Asics na behanie?

Mizuno aj ASICS sú japonské spoločnosti známe svojimi bežeckými topánkami. Mizuno vyrába väčšinou ľahké a citlivé bežecké topánky. Jedinečný pocit z ich topánok pochádza z vlnovej(wave) dosky vo väčšine ich topánok. Mizuno je tiež známy výrobou mnohých iných typov obuvi a vybavenia pre iné športy, od golfu cez bejzbal a softbal až po volejbal. Napríklad topánky na hádzanú Mizuno alebo kopačky Mizuno. Sú hrdí na zdokonaľovanie športových potrieb a podporu športu. ASICS je na druhej strane známy svojim gélovým odpružením. Je to značka, ktorú si mnohí noví bežci vyberajú, pretože je dôveryhodná už tak dlho. Má jedinečný strih, ktorý je pekný a priliehavý v strednej časti chodidla a zaisťuje pätu bežca na mieste.