Produkty: 53
Zobraziť ID verzie

Pánske topánky do vody

Vstúpite do mláky a vaša noha je mokrá, ponožka už viac bielu farbu neuvidí a vy ste nahnevaný? Aj takéto situácie sa stávajú. Riešením môžu byť topánky do vody. Pripravili sme pre vás dôvody, prečo sa do nich oplatí investovať. Aké výhody vám tieto topánky prinesú? Naozaj ochránia vaše nohy pred nepríjemnými škrabancami? A aký typ obuvi zvoliť? Poďme to zistiť!

Topánky do vody - perfektná ochrana na leto

Predstavte si ten pocit, ako sa voda v mori dotýka vašich nôh a vy kráčate čím ďalej hlbšie a hlbšie. Slnko na vás praží, a tak oceníte takéto chladné osvieženie. Ako idete hlbšie, piesková pláž sa pod vami začína meniť na jemné kamienky. Neskôr už šlapete na skalky a k tomu sa pridávajú rôzne mušle. Vám sa to prestáva páčiť a vrátite sa z vody von. Vtedy však zistíte, že vaše nohy utrpeli niekoľko nepríjemných škrabancov. Práve toto je jeden zo spôsobov, ako sa chladné osvieženie môže premeniť na bolesť. Alebo keď vaše chodidlá pritiahnú viac slnečného žiarenia, ako zvyšok tela. Tie potom vyzerajú až neprirodzene červené. Neboli ste v živote na dovolenke pri mori? Nevadí, vaše srdcia si získa aj kúpanie v miestnom jazere.

Pánska vodná obuv - pohodlie pri nosení

Prvotné modely topánok, ktoré chránili chodidlá vo vode, boli len na nosenie do vody. Dnešné modely môžete pokojne nosiť okolo domu, do mesta alebo kam sa vám zachce. Vďaka napredovaniu dizajnu môžu dnešné topánky do vody dosahovať oveľa lepší komfort pri nosení. Tak, ako väčšina moderných výrobkov, majú viaceré výhody. Ani tento druh topánok nie je výnimkou. Môžete sa preto v obchode bežne stretnúť s topánkami, ktoré ochránia vaše chodidlá vo vode. Okrem toho ponúkajú však aj lepšiu priľnavosť pod nohami alebo také, ktoré majú vetranie. S vyššou cenovou kategóriou môžete očakávať ďalšie pokročilejšie vychytávky. Napríklad odpruženie a tepelnú ochranu. Dokonca aj správne držanie klenby.

Pánska obuv do vody - široký sortiment obuvi dostupný na eobuv.sk

Čo je lepší pocit, ako mať si z čoho vybrať a nebyť viac obmedzovaný na pár kúskov? Ceny rôznych kategórií pre menej a viac náročných. Dovoliť si tieto topánky môže tak každý. Na svoje si prídu aj milovníci farieb. Červená nie je pre vás? Skúste biele, čierne, modré alebo kombináciu viacerých farieb. Nemusíte sa limitovať. Alebo máte radi dizajnové a originálne kúsky? Potom päťprstové topánky nemá každý. Každý prst tak má svoj priestor a žiaden iný mu tam nelezie.

Pánska obuv do vody - často kladené otázky

Aké topánky zvoliť do vody?

Chceli by ste ľahké, komfortné a uzavreté topánky? Model Barefoot je pre vás ako stvorený. Pre fanúšikov chladného kúpania sa sú tu takzvané booties. Tie vaše nohy ponechajú v teple. V lete zase oceníte ľahkú ochranu vašich nôh. Vodné ponožky sú tak pre vás to pravé.

Chráni obuv do vody pred porezaním?

Ak zvolíte uzavreté topánky, ako sú napríklad Barefoot, tak áno. Vyznačujú sa hrubým materiálom. Žiadna mušľa, kameň, ani nič iné vás tak neporeže.

Prečo sa oplatí nosiť topánky do vody?

Ak si myslíte, že ich nepotrebujete kvôli pár dňom v roku pri mori, tak sa mýlite. Oceníte ich aj pri nosení na verejných kúpaliskách alebo v sprche. Chránia vaše chodidlá pred baktériami a infekciami.