30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Materiál oblečenia
Šport
Produkty: 89
Zobraziť ID verzie

Topánky Salewa – značka zo srdca Dolomitov

Spoločnosť Salewa, ktorá vo svojom jadre stelesňuje ducha dobrodružstva, vyrába inovatívne a kvalitné topánky, batohy a oblečenie už viac ako 75 rokov. Salewa, ktorá začínala ako jednoduchý výrobca sediel a koženého tovaru, našla svoje pravé povolanie, keď po druhej svetovej vojne prešla na výrobu svetoznámeho horolezeckého vybavenia. Inšpirovaní domovskými Dolomitmi, spájajú skúsenosti a predstavivosť, tradíciu a inováciu. Hory sú miestom, kde vyjadrujete svoje skutočné ja. Sú neustálym volaním po čistote, niečo, čomu sa jednoducho nemôžete vyhnúť. A preto spoločnost vytvorila vybavenie určené aj pre tých najnáročnejších užívateľov. Na začiatku si topánky Salewa, čižmy a vybavenie Salewa držali dobrú povesť pre kvalitu, odolnosť a inováciu. A táto povesť sa zachovala dodnes.

Horské topánky Salewa – vyjadrite svoj temperament na ceste

Turistické a horské topánky Salewa sú jedny z najlepších na svete, plné inovatívnych materiálov, funkcií a dizajnov. Ich neustála oddanosť zlepšovaniu kvality každej novej obuvi ich naďalej stavia na absolútnu poprednú pozíciu v tomto odvetví. A bez ohľadu na to, kam vás vaše dobrodružstvo zavedie, Salewa má pre vás topánku: od bežnej turistiky po vysokohorské a všetko medzi tým. Trekingové topánky Salewa ako Salewa Men's Firetail sú vyrobené s ich patentovanou technológiou Megagrip, ktorá poskytuje vynikajúce trenie a kúpu, zatiaľ čo horolezecké topánky ako Salewa Men's Alp Trainer Mid Gtx sú vyrobené s optimálnou vodotesnosťou a priedušnosťou. Ich oddanosť kvalite sa vzťahuje aj na každý z ich ruksakov a kusov oblečenia. Ak potrebujete topánky, ktoré vás vyvezú do tých najstrmších hôr a cez tie najťažšie chodníky, je ťažké nájsť lepšiu voľbu ako topánky Salewa.

Zimné topánky Salewa - nemecká precíznosť a taliansky temperament

Nie je prekvapením, že Salewa má jedny z najobľúbenejších horolezeckých a turistických topánok. Tu však portfólio týchto kvalitných topánok nekončí. Ak to myslíte vážne a hľadáte jedného z najlepších výrobcov horských a zimných topánok, nehľadajte nič iné ako Salewa. Zimné topánky Salewa vás vďaka svojej nemeckej precíznosti materiálov a strihov ochránia aj v tých najťažších zimných podmienkach a udržia vaše nohy v teple a v pohodlí počas zimných turistík. Pre tých, ktorí žijú v chladných častiach sveta, je kvalitný pár zimných topánok nevyhnutný. Pomáhajú udržať vaše nohy v teple, suchu a posadené na zemi, keď prechádzate mesiacmi v snehových a ľadových podmienkach.

Topánky Salewa – často kladené otázky

Salewa – čo je to za spoločnosť?

Spoločnosť Salewa vyrába svoje horolezecké vybavenie priamo v srdci Dolomít a usiluje sa o čo najlepšie vybavenie pre neustále sa meniace potreby horolezcov. Vznikla v roku 1935 pod Josefa Liebharta a ako prvé začala vyrábať horolezecké ruksaky Salewa a postupne rozširovali portfolio o všetky horolezecké doplnky a potreby.

Kde kúpiť topánky Salewa?

Pánsku obuv Salewa nájdete na webe Eobuv.sk, kde si môžete vyberať zo širokého portfólia horských, zimných, či trekingových topánok. Samozrejmosťou je taktiež dámska obuv Salewa, ktorá nie len že podrží aj v tých najskalnatejších úsekoch, ale navyše aj dobre vyzerá.