30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Multipack
Materiál oblečenia
Produkty: 117
Zobraziť ID verzie

Topánky Vibram Fivefingers pre nadšencov prirodzeného behu

Vibram FiveFingers sú topánky, ktoré sa snažia napodobňovať chodenie a behanie naboso, no zároveň poskytujú ochranu vašej nohe za pomoci kvalitnej podrážky. Od ostatných topánok rovnakého druhu sa líšia tým, že majú päť prstov. Máte teda nielen tenkú a citlivú podrážku, ktorá vám umožní cítiť zem pod vami, ale môžete tiež zapojiť aj vaše prsty na nohách. Možno sa to nezdá, ale boli by ste prekvapení, koľko toho dokáže váš malíček na nohe. Tieto topánky sú ergonomické a zdravé. Roztiahnutím prstov na nohách vám topánky Vibram FiveFingers poskytnú väčšiu kontrolu nad vašou chôdzou. To znamená lepšiu rovnováhu, obratnosť a kontrolu tela. Môže to tiež viesť k zlepšeniu držania tela a menšej bolesti bedier, chrbta a ramien, ak nimi trpíte. Tieto topánky navyše vylepšuje ešte fakt, že majú legendárnu gumenú podrážku Vibram, ktorá je dokonalá pre lezenie po skalách, beh a iné športové aktivity. Vibram FiveFingers sú teda ideálne na trail aj na trek. Tieto topánky vám padnú na nohu ako druhá koža a majú neuveriteľnú priľnavosť. Ten pocit si jednoducho zamilujete.

Vibram Fivefingers – špecializované minimalistické topánky

Topánky Vibram FiveFingers sú dômyselné, dobre postavené a fenomenálne topánky. Sú skvelým príkladom toho, ako jednoduchá a minimalistická obuv dokáže vylepšiť postavenie vášho tela a pomôcť vašim chodidlám. Rovnováha, obratnosť a kontrola tela sú rozhodne lepšie. Vaše boky a chrbtica sú zarovnané a dopad päty na zem (hlavná príčina bolesti chrbta) je omnoho zdravší. Podrážka Vibram na FiveFingers neuveriteľne reaguje a poskytuje istotu v každom vašom kroku. Vibram FiveFingers sú dostupné s otvoreným nazúvacím topom, s popruhmi, sieťkou s popruhmi, alebo s neoprénom a popruhmi. Vďaka tomu si môžete vybrať topánky na takmer akúkoľvek aktivitu. Aj keď Vibram FiveFingers možno neponúkajú veľkú ochranu vo vrchnej časti vašej nohy. Podrážka je pevná a odolná voči prepichnutiu rovnako, ako ktorákoľvek iná podrážka.

Vibram Fivefingers – nájdete ich na internetovom obchode Eobuv.sk

Na eobuv.sk nájdete široký výber pánskych aj dámskych Vibram FiveFingers topánok, z ktorých si môžete zvoliť vašu obľúbenú farebnosť i spracovanie. A pozor! Rozhodne nemusí ísť len o topánky na tréning alebo na beh. V ponuke sú totiž aj letné sandále, v ktorých sa môžete pokojne vydať na letné prechádzky lesom alebo mestom. Vibram Fivefingers sú topánky s naozaj kvalitným spracovaním, pri ktorom si môžete byť istí, že topánka vám vydrží dlho a bude vám dobre slúžiť. Do ceny sa samozrejme premietajú aj technológie výroby a kvalita materiálu, z ktorého sa topánky vyrábajú. Cena Vibram Fivefingers sa pohybuje v priemere od 60 do 150 eur. Môžeme vám však garantovať, že ide o investíciu, ktorú neoľutujete teraz, ani o niekoľko rokov.

Topánky a doplnky Vibram Fivefingers – Často kladené otázky

Vibram Fivefingers – kde ich môžete kúpiť?

Topánky Vibram Fivefingers môžete kúpiť napríklad na eobuv.sk, kde nájdete široký sortiment dámskej aj pánskej obuvi v rôznych farbách a štýloch. K dispozícií sú aj letné sandále vhodné na voľnočasové aktivity.

Vibram Fivefingers – čo je to za značku?

Značka Vibram Fivefingers vznikla v roku 2005, kedy vznikol prvý Vibram Fivefingers obchod. Už od roku 2001 však rozvíjala myšlienku vytvorenia pohodlných a kvalitných športových topánok, ktorý umožní športovanie s pocitom bosých nôh. Vyvinuli tak jedinečný produkt, ktorý nielen splnil svoj účel, ale milujú ho ľudia i športovci po celom svete.