30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 1 146
Zobraziť ID verzie

Superfit - oceňovaná rakúska značka obuvi pre deti

Superfit je rakúska značka obuvi pre deti. Ide o kvalitnú, udržateľnú obuv a environmentálnu značku, ktorá vyrába obuv pre deti z prírodných ekologických materiálov, ktoré chránia životné prostredie a spĺňajú vysoké štandardy kvality. Superfit obuv pre deti je milovaná deťmi a chválená lekármi, pretože je vyrábaná na základe výskumov na zdravý vývoj dieťaťa a ich nôh. Superfit obuv pre deti sa v súčasnosti predáva v 40 krajinách. Spoločnosť Superfit si tiež zakladá na tom, aby batoľatá, deti, ale aj tínedžeri nosili správnu obuv, pretože tá má veľký vplyv na vývoj a ich zdravie. Preto Superfit poskytuje tie najkvalitnejšie, módne a komfortné topánky, ktoré sú v rôznych farebných prevedeniach. Superfit pre deti využíva na výrobu prírodnú kožu, kaučuk, korok, vlákna z dreva, prírodné vosky či oleje. Podšívka topánok nie je farbená a farba kože je odvodená od prírodných tanínov, ako je kôra mimózy.

Superfit - kvalitná obuv ušitá na mieru vašim deťom

Superfit obuv obsahuje ľahkú podrážku a mäkkú či flexibilnú podporu pohybu chodidla. Tiež je vyrobená z priedušných materiálov a má kvalitné spracovanie. Superfit myslí aj na to, že veľkou záľubou detí je skákať do kaluží, a preto spolupracuje s partnerom GORE-TEX, čo zabezpečuje, že Superfit obuv je vodoodolná a zároveň priedušná. V širokej ponuke Superfit nájdete špeciálne navrhnutú Superfit obuv pre deti, ktorá spôsobuje detským nohám pohodlie a bezpečnosť.

Superfit pre deti – nájdite ten najvhodnejší pár na Eobuv

Superfit pre deti vyrába obuv vo viacerých modeloch. Medzi najnovšie patria Sparkle pre dievčatá, Criss Cross a Superfree. Okrem týchto modelov nájdete na stránke Eobuv kvalitné topánky Superfit pre dievčatá, chlapcov aj pre batoľatá. V letných mesiacoch myslíte aj na vzdušnosť a zvoľte skôr sandále Superfit, ktoré sú v rôznych farebných prevedeniach, a to či už pre dievčatá alebo chlapcov. Pohodlné sú tiež sneakersy, papuče a šľapky Superfit. Na stránke Eobuv tiež nájdete topánky na zimné mesiace, a to zateplené čižmy či snehule. Môžete si taktiež vybrať spôsob zapínania, a to topánky na šnurovanie, suchý zips, klasický zips, pracku či obyčajné vsuvky bez zapínania. Superfit obuv obsahuje komplexný sortiment módnej detskej obuvi dostupný aj na Eobuv.

Superfit – často kladené otázky

Ktorá obuv Superfit bude pre vaše batoľa najpohodlnejšia?

Práve v období batoľaťa je dôležité myslieť na kvalitnú obuv, keďže sa dieťa v tomto období učí chodiť. Pohodlnou obuvou pre batoľa sú Superfit sandále na suchý zips, balerínky, tenisky na suchý zips, čižmy a snehule taktiež na suchý zips. Vyskúšať môžete aj tenisky na šnurovanie, avšak suchý zips je pohodlnejší pri obúvaní a vyzúvaní.

Ako vybrať veľkosť topánok Superfit?

Vybrať správnu veľkosť topánok je dôležité aj z hľadiska zdravia. Pri výbere veľkosti Superfit je potrebné zmerať dieťaťu nohu, najlepšie popoludní alebo večer. Vyzujte dieťaťu topánky, nechajte ho urobiť pár krokov v ponožkách, položte kus papiera na podlahu a postavte naň dieťa tak, aby sa pätou opieralo o stenu. Dieťa musí pevne stať, aby ste mohli chodidlo odmerať. Chodidlo odmerajte až po miesto, kam siaha najdlhší prst. Pero držte v pravom uhle, aby nedošlo k skresleniu. To isté zopakujte na druhej nohe. Odmerajte vzdialenosť od steny po označené miesto a výsledok určte v milimetroch. Toto číslo následne zadajte do kalkulačky veľkosti Superfit a zistíte presnú veľkosť topánok, prípadne si ju porovnajte s tabuľkou veľkostí topánok.