30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 189
Zobraziť ID verzie

Sorel - Kanadská značka s dlhoročnými skúsenosťami

Značka Sorel, založená v roku 1962, spája odborné remeselné spracovanie a moderný dizajn, aby vytvorila celoročnú obuv. To, čo sa začalo pred desiatkami rokov prémiovými topánkami, vytvorenými s bezkonkurenčnou rovnováhou konštrukcie a ochrany, je teraz značkou, ktorá sa venuje funkčnosti aj móde. Vášeň pre zlepšovanie prichádza s pocitom naliehavosti a neoblomnosti pri hľadaní najlepších možných riešení. Sorel koná účelovo a zároveň zabezpečuje, aby bolo každé rozhodnutie urobené s absolútnym zámerom – priniesť vám tie najpohodlnejšie a najfunkčnejšie topánky pre vaše dobrodružstvá.

Sorel - synonymum funkčnosti a pohodlia

Značka Sorel verí, že váš najsilnejší nástroj a odhodlanie, ktoré v sebe nájdete, je vašou nezastaviteľnou silou. Sorel spochybňuje status quo vytvorením neočakávanej obuvi, ktorá posúva hranice módy, no v prvom rade funkcie. Preto sú dámske topánky Sorel jednou z najlepších volieb, ktorú pre svoje pohodlie môžete urobiť. Ak si na zimu vyberiete obuv Sorel, môžete si byť istí, že čižmy zabránia premoknutiu nôh. Bez ohľadu na to, čo sa deje vonku, pevná vrstva odpudzuje zrážky a zaistí, že akékoľvek ponožky alebo vložky do topánok budú po príchode do cieľa suché, ako keď ste si ich obuli doma. Napriek všetkým praktickým výhodám topánok Sorel v predaji je potrebné zvážiť aj faktor pohodlia. Tlmenie je ideálne pre vaše klenby a materiály topánok umožňujú vašim nohám dýchať bez toho, aby dovnútra prenikal studený vzduch. Výsledkom je, že v prípade potreby môžete topánky nosiť celé hodiny a máte pocit, akoby ste si ich práve obuli.

Topánky Sorel – excelentné teplo a ochrana nôh v zime

Chystáte sa cestou do práce do snehovej fujavice? Alebo na útek do drsných hôr? Udržte sa v pohode s našou obuvou, ktorá vás tam dovedie – preskúmajte náš výber pánskych topánok Sorel do snehu, topánok do dažďa a turistických topánok s hrubými izolovanými podšívkami, priľnavosťou a odolným vonkajším povrchom, ako je vode odolný semiš a vetru odolná PU potiahnutá syntetická koža. Ideálna obuv, ktorá vás podrží aj v tých najchladnejších zimných podmienkach a spraví ich znesiteľnejšími. Neodopierajte si radosť z obdivovania zimných krás, ale doprajte si tú správnu obuv, ktorá vás nimi prevedie. A to sú presne zimné topánky Sorel.

Topánky Sorel – často kladené otázky

Aké topánky Sorel budú dobre fungovať v zime?

Vďaka dizajnu sú topánky Sorel obľúbené v zimných mesiacoch. Vďaka výberu materiálov, ktoré chránia chodidlá bez toho, aby pridávali váhu, je ľahšie manévrovať cez ľad a sneh bez toho, aby ste zakopli alebo sa pošmykli. Dizajn vonkajšej podošvy uľahčuje uchopenie akéhokoľvek povrchu, po ktorom kráčate, a vyhýba sa nepríjemným pádom. Keďže posledná vec, ktorú by ste chceli urobiť v rušnom dni, je skončiť na pohotovosti, má zmysel investovať do páru topánok, ktoré vám umožnia udržať trakciu na takmer akomkoľvek klzkom povrchu.

Kde kúpiť topánky Sorel?

Či už hľadáte pánske Sorel alebo dámske Sorel topánky, najširšiu ponuku nájdete online na webe Eobuv. Nie každý výrobca ponúka viacero farieb a štýlov zimnej obuvi. Výberom zimných topánok Sorel máte pomerne veľa možností. To uľahčuje koordináciu vašich zimných topánok s čímkoľvek iným, čo máte v ten deň na sebe. Ak je to jednoduché podľa vášho vkusu, existujú vzory a farby, ktoré sa vám budú hodiť. Možno máte radi zimné topánky, ktoré sú zábavné a sú v pestrých farbách. Aj tie sú tu na výber. Nech je váš vkus akýkoľvek, Sorel vám vyhovie.