30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 127
Zobraziť ID verzie

Pracovná obuv Scholl – odpočinok pre vaše nohy

V dnešnej modernej a uponáhľanej dobe, sa stále viac kladie dôraz na zdravé obúvanie. Značka Scholl je jedným z hlavných propagátorov zdravej chôdze. Máte ploché nohy, alebo vás často bolí chrbát? Máte zlé držanie tela? Riešením, ktoré dokáže tieto problémy zmierniť alebo odstrániť, je správna obuv. Obuv značky Scholl má viac ako storočnú tradíciu. Od roku 1904 si získala milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Značka nesie meno jej zakladateľa doktora Williama Scholla, ktorý pracoval na liečbe pohybového aparátu v oblasti ortopédie. Aj z toho sa dôvodu sa Scholl špecializuje na tvorbu pracovnej obuvi, ktorú máte na nohách väčšinu dňa. Ponúka obrovský sortiment ortopedických šľapiek s otvorenou či uzatvorenou špičkou, no vybrať si môžete aj zo sandálov alebo pracovných tenisiek. Pracovná obuv Scholl je skvelým riešením pre zdravotnícky a administratívny personál, no ocenia ho tiež ľudia pracujúci v iných oblastiach. Tieto šľapky sú vhodným riešením aj pre deti, najmä ako obuv, do ktorej sa môžu prezuť v škole alebo v škôlke.

Dámske topánky Scholl – pohodlná a funkčná obuv do každej situácie

Topánky vyrobené firmou Scholl sa pýšia najlepšími materiálmi a špeciálnymi certifikovanými technológiami. Každá topánka je navrhnutá tak, aby bol rešpektovaný prirodzený pohyb chodidla. Pri navrhovaní každej topánky majú jej tvorcovia na pamäti poslanie Dr. W. Scholla, ktorým je zlepšenie pohodlia, zdravia a celkovej pohody ľudí prostredníctvom starostlivosti o ich nohy. Rozmaznávajte vaše nohy a doprajte im pohodlie, kvalitu, zdravie a luxus. Vyberte si na eobuv.sk z ponuky zdravotnej obuvi Scholl. Nájdete tu obuv všetkých kategórií, od pracovnej až po módnu, a to bez ohľadu na vek a pohlavie. Dámy si obzvlášť pochvaľujú mäkké a kvalitné poltopánky na opätku počas chladnejších dní, a módne šľapky rôznych farieb a strihov počas horúcich letných mesiacov.

Pánska obuv Scholl – odolná a známa značka dostupná na Eobuv

Scholl nezaostáva ani pri výrobe kvalitnej ortopedickej pánskej obuvi. Šľapky, papuče, tenisky, či poltopánky? Táto značka ponúka všetky druhy obuvi, ktoré môžete počas celého roka potrebovať. Najlepšie na tom je, že všetky sú dostupné na eobuv.sk, a tak si po ne nemusíte chodiť ďaleko. Nájdete tu široký sortiment topánok rôznych strihov a farieb, ktoré sa hodia na všetky príležitosti. Vybrať si tak môžete všestranné a zdravotne nezávadné topánky, ktoré sa vám budú nielen páčiť, no navyše budú aj neuveriteľne štýlové. Dr. Scholl totiž dáva dôraz na to, aby ich topánky boli rovnako módne a štýlové, ako podporné a funkčné. Môžete si tak vybrať sandále alebo moderné tenisky, v ktorých sa vám bude pohodlne chodiť po celý deň. Nezáleží pri tom na tom, či sa vyberiete do mesta, do práce, na večeru s priateľmi, alebo na výlet s rodinou.

Topánky Scholl – Často kladené otázky

Ktoré topánky Scholl sú vhodné do práce?

Do práce je vhodná pracovná obuv Scholl. Značka ponúka široký sortiment pracovnej obuvi rôznych strihov a farieb. Vybrať si tak môžete z množstva šľapiek s otvorenou alebo uzatvorenou špičkou, tenisiek, no i sandálov bez ohľadu na vek a pohlavie.

Šľapky alebo sandále – ktoré topánky Scholl sú praktickejšie?

To, či zvolíte šľapky alebo sandále záleží iba na vašich preferenciách a druhu aktivity, ktorú vykonávate. Pokiaľ plánujete viac chodiť alebo predpokladáte nerovný terén, sandále vám rozhodne pomôžu udržať nohu v stabilnejšej pozícií. V opačnom prípade možno uprednostníte o niečo uvoľnenejší strih šľapiek.