30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Typ zapínania
Produkty: 44
Zobraziť ID verzie

Topánky Jana - postarajte sa o pohodlie vašich nôh

Dámske topánky Jana prepájajú pohodlie, komfort, štýl, cenu a zároveň aj výkon. Pri výrobe týchto topánok sa používajú kvalitné materiály, ktoré spôsobujú nohám pri chôdzi relax, vďaka čomu zažijete optimálny pocit pohody v spojení s moderným vzhľadom. Pod značkou Jana nájdete predovšetkým dve produktové rady, a to Jana 100 % Comfort, ktorá sa vyznačuje predovšetkým veľkým výberom kožených topánok. Druhá produktová rada je Jana Softline, ktorá naopak kombinuje syntetiku využitú pri vrchných častiach obuvi. Obe rady ponúkajú dámske topánky Jana, strih H a strih G.

Zdravotné vlastnosti obuvi Jana

Okrem pohodlia majú však topánky Jana aj skvelé zdravotné vlastnosti, ktoré možno bádať od podrážky až po samotný strih topánok. Ide v podstate o odľahčené topánky, na výrobu ktorých sa využívajú vybrané materiály, ktoré sú neustále inovované. Topánky Jana majú ergonomickú stielku, ktorá spôsobuje v topánkach mäkkosť a komfort. Podrážka podporuje a zároveň odľahčuje chodidlo pri chôdzi a pri každom kroku. Navyše zdravotná obuv Jana sa vyrába v strihu H a G, aby bola pohodlná pre každého a každý tvar chodidla. Pri výrobe topánok Jana sa, samozrejme, myslí aj na prírodu. Preto sú podrážky v rade Jana Select vyrábané z recyklovaných PET fliaš, ktorých sa do mora každú minútu vysypáva neuveriteľné množstvo a planétu znečisťujú.

Dámske topánky Jana - zvoľte pohodlie a nevzdávajte sa štýlu!

Jana dámske topánky sa vyrábajú v rôznych dizajnoch, a preto sa nemusíte vôbec vzdávať svojho štýlu. Vybrať si môžete pohodlné sneakersy Jana, šľapky, sandále, ale taktiež aj žabky či dokonca čižmy na zimu. Aj tieto dámske topánky Jana nájdete v pohodlnom strihu H. V ponuke nájdete topánky, ktoré majú jednoduchý dizajn, a preto ich môžete kombinovať k rôznym outfitom. Samozrejme, ponuku dopĺňajú aj výrazné a farebné Jana dámske topánky, ktoré majú na sebe rôzne dekoračné prvky. Výhodou topánok tejto značky je najmä to, že si môžete vybrať akýkoľvek typ a štýl topánok, vždy získate maximálne pohodlie pre svoje nohy.

Jana - často kladené otázky

Jana - čo je to za spoločnosť?

Spoločnosť Jana vznikla kombináciou a premenovaním viacerých spoločností. V roku 2000 firmy Ara a Wortmann sa spojili a vytvorili spoločnosť a+w shoes KG. Neskôr na to firma expandovala do viacerých krajín, no kvôli novým zákonom bolo potrebné spoločnosť v roku 2011 premenovať na Jana shoes, ktorá takisto rozšírila svoj trh o ďalšie svetové veľmoci. Pár rokov na to prišla značka s novými technológiami a materiálmi a začala vyrábať svoje nové produktové rady, a to Relax, Jana Softline, Jana Select. V roku 2015, kedy mala spoločnosť už 15 rokov, ste si mohli topánky Jana zakúpiť vo viac než 40-tich krajinách na svete a u 28 obchodných zástupcov. V súčasnosti si môžete zakúpiť Jana topánky aj na e-shope Eobuv.sk

Aké je vybavenie Jana topánok?

Jana topánky sú všestranné a vyrobené z mäkkých materiálov. Majú flexibilnú podrážku, kvalitné spracovanie a sú vodoodolné. Bežne si môžete zakúpiť topánky, ktoré majú šírku F, avšak topánky Jana majú strih H alebo G, ktorý je dokonalo pohodlný. V ponuke topánok Jana však nenájdete vysoké topánky na podpätku. Maximálna výška topánok je 7 cm, a to tiež len na zadnej platforme, keďže zdravotná obuv Jana je predovšetkým pohodlná.