30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Typ zapínania
Šírka topánky
Produkty: 283
Zobraziť ID verzie

Ipanema - brazílsky štýl v srdci Európy

Brazílčania sú typickí tým, že za každého počasia a na každú príležitosť nosia žabky alebo šľapky. Môžeme povedať, že ide o ich národnú obuv. Preto aké iné topánky s brazílskym štýlom by mohli byť vyrobené, ak nie žabky a šľapky, ktoré vyrába aj spoločnosť Ipanema. Ipanema značka vie, že pláž nie je miesto, ale stav mysle. Ipanema topánky sú založené na pilieroch módy, hudby, umenia, pohody a tiež rozmanitosti. Predstavte si, koľko vás vaše žabky alebo šľapky odreli. Presne tomu sa značka Ipanema vyhýba a vyrába kvalitné Ipanema šľapky, žabky, sandále či topánky na platforme. Ipanema topánky sú vyrobené v rôznych štýloch a dizajnoch. Obuv Ipanema, inšpirovaná kultúrou Brazílie, je zábavná, šik a farebná, pričom každá kolekcia prekypuje šťastným a exotickým duchom brazílskych pláží. Ipanema topánky sú vyrobené vo viacerých štýloch, ktoré zahŕňajú svetlé farby s atraktívnymi potlačami, ktoré sú exotické a odvážne, vďaka čomu sa zaručene stanú ústrednou súčasťou vášho plážového outfitu!

Šľapky Ipanema - farebný mestský štýl

V ponuke nájdete aj šľapky Ipanema, ktoré sú vhodné na pláž, ale aj do mesta a na každodenné nosenie počas letných mesiacov. Ipanema je známa svojimi novými tvarmi a štýlmi, ktoré reprezentujú každú sezónu. Ipanema tiež používa jedinečné techniky tvarovania. Šľapky Ipanema sa vyrábajú vo verzii pre mužov, ženy, ale aj deti. V ponuke taktiež nájdete Ipanema šľapky na platforme, ktoré sú určené výlučne pre ženy. Ipanema šľapky na platforme môžete nosiť k sukniam alebo šatám, čím vytvoríte elegantný outfit. Mnohé šľapky Ipanema s rovnou podrážkou sú však unisex, a teda sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Žabky Ipanema - štýlové na pláži

Ipanema žabky majú jedinečný dizajn, ktorým jednoznačne upútate pozornosť. Ipanema žabky však nie sú vhodné len na pláž, pretože práve tieto topánky môžete využiť kamkoľvek pôjdete. Tieto dizajnové žabky sú vyrábané z kvalitného materiálu. Žabky Ipanema sú tiež vyrábané z 30 % recyklovaných materiálov, pričom 99 % všetkého továrenského odpadu sa recykluje a opätovne používa. Aj vďaka tomu je Ipanema tak jedinečná a známa vo svete. Žabky Ipanema sú vyrobené tiež z PVC materiálu, ktorý je pod nohami mäkší a tým umožňuje väčšie pohodlie a podporu. Široká škála vzorov, v ktorých sa Ipanema žabky vyrábajú, vyhovuje ako ženám, tak aj mužom. Ipanema žabky je možné nosiť k športovým outfitom alebo k tým elegantnejším.

Ipanema - často kladené otázky

Žabky Ipanema - kde kúpiť?

Dizajn Ipanema, ktorý sa predáva v takmer 100 krajinách po celom svete, odzrkadľuje uvoľnené brazílske korene značky, pričom využíva inovatívne materiály a zostáva v spojení so súčasnými módnymi trendmi. Pokiaľ máte o Ipanema topánky záujem, pokojne navštívte Eobuv.sk, kde nájdete širokú ponuku Ipanema topánok. Kolekciu tvoria Ipanema šľapky, Ipanema sandále, ale aj Ipanema žabky, ktoré majú ležérny či odvážny dizajn.

Šľapky Ipanema - na klinoch alebo ploché?

Stabilizácia chodidla, dokonalé padnutie a pocit pohodlia sú zásluhou inovatívnych technických riešení pri výrobe šľapiek Ipanema. Pokiaľ premýšľate nad tým, či si zakúpiť Ipanema šľapky na platforme alebo ploché šľapky Ipanema, potom si zakúpte obe. Topánky Ipanema sú cenovo dostupné a vďaka kvalite si nebudete musieť na ďalšiu sezónu opäť kupovať nové. Vyberte si pokojne jeden nadčasový kúsok a jeden extravagantný vo výrazných farbách.