30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Šport
Zateplenie
Produkty: 90
Zobraziť ID verzie

Horské topánky Grisport - odolné a nepremokavé

Horská obuv je neuveriteľne dôležitá súčasť vybavenia, keď čelíte dlhému a členitému terénu. Pánska obuv Grisport dodá vášmu ďalšiemu dobrodružstvu podporu a istotu, ktorú si zaslúžite. Nezáleží na tom, či ste skúsený profesionál alebo úplný nováčik, naše pánske horské topánky vám poskytnú všetko, čo od páru horských topánok očakávate. Plná podpora, neuveriteľná kvalita a pohodlie a materiály navrhnuté tak, aby odolali akémukoľvek počasiu a terénu. To sú Grisport topánky. Začalo to v roku 1977, keď talianski bratia Grigolato vyrobili prvú topánku Grisport. Tak vznikol Grisport ako špecializovaný výrobca ručne vyrábaných topánok pre turistiku a voľnočasové aktivity. Dnes má Grisport viac ako 2 000 zamestnancov a továreň sa rozkladá na ploche 40 000 m². V priebehu rokov sa Grisport osvedčil ako popredný výrobca turistických topánok tým, že začlenil odborné znalosti, technológie, inovácie, výskum a vývoj ako stavebné kamene do výrobného procesu. Grisport je skutočná talianska značka a podporuje to prostredníctvom označenia „Made in Italy“.

Dámske topánky Grisport - kamarát na horské trasy

Vieme, aké to je žiť život na vrchole – môže to byť ťažké. To je dôvod, prečo Grisport vyrába jedny z najlepších horských topánok. Či už ide o krátku prechádzku po miestnom chodníku alebo dobrodružnú túru na vysočine, horské topánky Grisport zvládnu každé dobrodružstvo. Všetky horské topánky vám pomôžu udržať vaše nohy v teple, suchu a pohodlí po celú dobu vašej chôdze. Všetky topánky sa vyrábajú s použitím viac ako 70 % slnečnej energie v malebnej dedinke Castelucco na úpätí Dolomitov v Taliansku.

Grisport pánske topánky - must have pre prežitie

Grisport používa vysokovýkonné materiály, kože a membrány. Tradičná skúsenosť obchodu s obuvou zostáva prítomná vo výrobe, aby každá obuv mala kvalitu a detaily ručne vyrábaného výrobku. Nepretržitým poslaním Grisportu je snažiť sa o čo najpohodlnejšie vychádzkové topánky. Pri výrobe kvalitných topánok Grisport sa nezabúda na krásny dizajn a technologické vlastnosti, ale pohodlie je vždy na prvom mieste. Dámske topánky Grisport teda posytnú všetko, čo by mala dámska turistická obuv so sebou prinášať. Táto pevná všestranná turistická obuv (kategórie A/B) má vyšší driek, dobrý profil a ponúka extra podporu. Sú vybavené podrážkou Vibram, čo zaručuje kvalitný základ topánky.

Topánky Grisport – často kladené otázky

Aké topánky Grisport si vybrať?

Grisport topánky sedí dobre a má širokú špičku pre zvýšené pohodlie pri klesaní a stúpaní. Grisport vyžaruje spoľahlivosť a odolnosť. Nepremokavá membrána dodáva topánke extra funkciu, vďaka čomu je mimoriadne vhodná do vlhkých podmienok. Ak hľadáte turistické topánky, siahnite po týchto modeloch. Ak hľadáte niečo všestrannejšie na každodenné prechádzky v lese, siahnite po vychádzkovej obuvi Grisport.

Aká technológia je použitá v horských topánkach Grisport?

Grisport je vybavený vode odolnou membránou s názvom Spo-Tex. Vďaka tomu je Grisport mimoriadne vhodný do vlhkých podmienok. Topánky boli testované v drsných podmienkach a brodení sa cez tie najnáročnejšie horské terény. Aj tu zostali nohy suché a membrána bola v poriadku. Grisport je nádherná, ľahká a pevná vychádzková obuv.