30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Zateplenie
Vyhotovenie
Produkty: 229
Zobraziť ID verzie

Topánky FLY London – originálne a odvážne

Značka FLY London bola založená v Spojenom kráľovstve v roku 1994 a vlastní ju Fortunato O. Frederico & Ca Lda so sídlom a výrobou v Portugalsku. Filozofiou dizajnu FLY London od samého začiatku bolo vytvárať originálne produkty s použitím tradičných konštrukčných techník spôsobom, ktorý je nekonvenčný. Vždy to bola progresívna značka a s touto pozíciou sa aj etablovala na medzinárodnom trhu. Postupne sa táto veľmi dobre známa značka topánok rozrástla sa aj o doplnky ako sú tašky či slnečné okuliare. Od Spojených štátov, cez Európu, až po Čínu, FLY London momentálne nájdete v 57 rôznych krajinách, kde si razí svoju vlastnú stopu na veľké množstvo štýlov, farieb a materiálov. Vo svojich dizajnoch a štýle je nekompromisná, a v dizajne je zase odhodlaná vytvárať pohodlné, extravagantné a inovatívne produkty.

Dámske topánky FLY London – neutíchajúca inšpirácia

Vďaka silnému spojeniu s tradičnými technikami a silným obuvníckym priemyslom v Portugalsku vytvára FLY London kvalitné produkty s nápaditým dizajnom. Kvalita je pre túto značku pri konštrukcii obuvi prioritou. V súlade s výberom tých najlepších materiálov a tiež so zreteľom na pohodlie je FLY London schopná navrhnúť topánku, ktorá je pohodlná, dizajnová, kvalitná, a nikdy vás neomrzí. Dámska obuv FLY London ponúka nielen čižmy, ale aj topánky s elastickým prvkom, poltopánky či športovo ladené tenisky. Výber je naozaj veľký, a to nielen v oblasti štýlov, ale tiež v oblasti farebného prevedenia. Tento rok sú trendom najmä pastelové a prírodné odtiene farieb. Aj preto skúste siahnuť po krémových či maslových farbách topánok, ktoré budú pre vás tou správnou voľbou. Veľmi elegantne ale pôsobí aj kombinácia sivej a žltej. Pokiaľ teda máte odvahu a chcete vo vašich nových topánkach zažiariť, nebojte sa popustiť uzdu vašej fantázií.

Pánske topánky FLY London – každodenné pohodlie

Počas procesu navrhovania vo FLY London neexistuje žiadny prísny štýl riadenia ani žiadne niekoľkohodinové stretnutia vedené v korporátnom jazyku. Namiesto toho ide o radostné, inštinktívne a kreatívne obdobie, ktoré sa premietne do produktu. Neexistuje pre nich ani žiadna sezónnosť, jednoducho navrhujú kúsky, ktoré im momentálne prídu ako úchvatné. To vedie k brilantne pestrej škále topánok, ktorá je súdržná aj v tom, že dodržiava motto značky „vždy progresívny, nikdy konvenčný“. Vznikajú tak osviežujúce a vyvážené kolekcie, ktoré vás odlíšia od zvyšku ľudí na ulici. Pánske topánky FLY London sú toho skvelým príkladom. Značka ponúka pánsku obuv vyrobenú z materiálov, ktoré ešte nikdy predtým neboli použité. Vyrábajú ich z voskovaného plátna, mäkkého plátna a nového radu hrubých koží, ktoré nepotrebujú podšívku. Výsledok je odvážny, zábavný a jedinečný. Rozsah je väčší ako kedykoľvek predtým, ale je rozmanitý a nikdy sa neopakuje. Kupujete si tak topánky, ktoré sú pohodlné, vhodné na každodenné nosenie, no rozhodne sú iné a jedinečné – tak, ako vy!

Obuv FLY London – Často kladené otázky

Môžu sa topánky FLY London nosiť kedykoľvek počas roka?

Topánky FLY London sa hodia na celoročné nosenie. Záleží ale samozrejme na tom, aký model obuvi si vyberiete. V ponuke značky nájdete teplé čižmy, tenisky, ale aj trendové sandále.

Aké pánske topánky FLY London zvoliť k obleku?

Pokiaľ hľadáte skvelé topánky k obleku, vyskúšajte pánske poltopánky FLY London. Nájdete ich vo viacerých štýloch a farebných prevedeniach, no pokiaľ stavíte na čiernu alebo tmavomodrú klasiku, rozhodne nič nepokazíte.