30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Materiál oblečenia
Zateplenie
Produkty: 112
Zobraziť ID verzie

Kabelky, topánky, doplnky Elisabetta Franchi – módne doplnky nájdete na Eobuv

Elisabetta Franchi nie je obyčajná žena. Je to citlivá dáma, ktorá dokáže a chce v druhých vzbudiť emócie. Elisabetta Franchi je dušou svojej vlastnej populárnej značky, ktorej sa podarilo získať si dôveru žien štýlom a kreativitou, a to vo väčšine krajín sveta. Medzi hlavné dôvody úspechu značky patrí najmä veľká vášeň pre to, čo robí, ale tiež starostlivý vývoj produktov, ktoré prináša na trh. Keď k tomu pridáte maximálne pracovné nasadenie a správnu dávku pragmatizmu, máte Elisabettu v celej jej kráse. Elisabetta sa pritom k móde dostala úplnou náhodou, keď pracovala ako predavačka. Práve tu sa naučila venovať pozornosť zákazníkom a nielen tomu, čo chcú, ale aj tomu, čo potrebujú. To sa ukázalo ako skvelý spôsob budovania značky. Dnes obuv a kabelky Elisabetta Franchi nájdete po celom svete. Topánky Elisabetta Franchi alebo iné druhy doplnkov sú už doslova ikonické. Eobuv.sk tieto krásne produkty prináša bližšie k vám. Vyberte si preto z množstva krásnych kúskov od tejto známej módnej návrhárky bez ohľadu na to, či práve hľadáte nový opasok, šperky alebo topánky.

Náušnice a náhrdelníky Elisabetta Franchi – buďte módne po celý rok vďaka značkovým, jedinečným šperkom

Elisabetta Franchi je tvorkyňou ženského a elegantného štýlu, ktorý je navyše hravý a okúzľujúci. Práve tým si dokázala získať srdcia žien. Ďalším skvelým krokom bolo, že umiestnila svoje produkty do oblasti dostupného luxusu. Bez ohľadu na rozpočet sú tak produkty tejto značky dostupné pre všetkých bez rozdielu. Keď k tomu pridáte skvelú kvalitu a pozornosť k detailom, získate jedinečnú značku. Koniec koncov, v roku 2019 sa značke podarilo vygenerovať tržby vo výške 120 miliónov EUR, a to práve vďaka silnej sieti butikov a maloobchodníkov po celom svete. Popularitu značky značí aj to, že napríklad náušnice Elisabetta Franchi dnes nosí mnoho veľkých hviezd a celebrít, ako sú napríklad Angelina Jolie alebo Jessica Alba. Štýlové náhrdelníky Elisabetta Franchi ste zase mohli vidieť na Emily Blunt, Jennifer Lopez, či Lady Gaga. To, že šperky tejto značky sú módne značí aj fakt, že si ich nenechala ujsť ani Kendall Jenner alebo Kourtney Kardashian. Či už teda chcete byť módne po celý rok alebo len hľadáte unikátny šperk vhodný ako darček, náhrdelník, náušnice alebo pripináčiky Elisabetta Franchi vás nikdy nesklamú.

Dámsky opasok Elisabetta Franchi – štýlový a elegantný kúsok na zdôraznenie vášho outfitu

Elisabetta Franchi je známa tým, že oddane bojuje za práva zvierat. Aj preto vždy považovala za dôležité, aby svoju lásku k zvieratám spojila s poslaním svojej spoločnosti. Značka sa preto snaží byť udržateľná a prestala využívať nielen zvieraciu kožušinu, ale aj kačacie perie či angorskú vlnu. Dámsky opasok Elisabetta Franchi je tak udržateľným a šetrným kúskom, ktorý rozhodne ozvláštni váš šatník. Je ale taktiež šetrný k zvieratám a životnému prostrediu. Jednoducho, má v sebe všetko, čo štýlový a elegantný opasok v dnešnom svete potrebuje.

Topánky a doplnky Elisabetta Franchi – Často kladené otázky

Elisabetta Franchi – čo je to za značku?

Elisabetta Franchi je talianska módna značka dostupného luxusu. Priazeň zákazníkov si po celom svete získala hlavne vďaka vysokej kvalite a prepracovaným detailom.

Elisabetta Franchi – kde si kúpiť kabelky a topánky?

Topánky a kabelky Elisabetta Franchi si môžete kúpiť napríklad na Eobuv.sk. Nájdete tu desiatky módnych kúskov tejto talianskej značky.