30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Materiál oblečenia
Šport
Produkty: 660
Zobraziť ID verzie

Trekingové topánky CMP - topánky na špeciálne úlohy

Pánske trekingové topánky sa vyznačujú perfektným strihom. Vonkajší materiál je vodeodolný a navrhnutý s maximálnou ochranou. Trekingové CPM zaujmú svojou stabilitou, pohodlím a ľahkosťou. Vďaka konštrukcii a materiálovému mixu podošvy CMP FullOn Grip je táto topánka vhodná na mokré aj suché povrchy. Rad pánskych trekingových topánok stredného alebo nízkeho strihu je určený na všetky terény a trate a vyznačuje veľkým dôrazom na odolnosť a pohodlie. Nepremokavé vďaka prítomnosti membrány Clima Protect, trekingová obuv ponúka široký výber modelov, strihov a materiálov vďaka podrobnému štúdiu konštrukcie produktu a pokročilým technológiám.

Trekking CMP - pohodlie na najnáročnejších trasách

Od najhladších trás až po tie najnáročnejšie. Trekingová obuv je ideálna na pešiu turistiku na cestách mimo mesta a na intenzívne trekingové výlety. Pri každej outdoorovej aktivite je priľnavosť a pohodlie nevyhnutné, a preto navrhujeme a vyrábame naše dámske trekové topánky s maximálnou starostlivosťou a pozornosťou, výberom certifikovaných materiálov, exkluzívnych technológií a inovatívnych riešení. Dámske trekingové CPM sú tu na to, aby vás vás previedli každým krokom vašich dobrodružstiev a aby bola každá prechádzka potešením. Objavte naše dámske trekingy navrhnuté pre tie z vás, ktoré milujú outdoorové aktivity a nevedia sa dočkať, kedy vyrazia.

Dámske trekové topánky CMP - veľa modelov na výber v ponuke Eobuv

Dámske trekingové CPM ideálne na rýchlu, ľahkú chôdzu majú flexibilnú konštrukciu, ktorá sa prispôsobí terénu pri zachovaní stability a priľnavosti. Vďaka mestskému/outdoorovému štýlu je dámska trekingová línia vhodná aj do mestského prostredia, aby ste dokončili deň strávený na cestách. Objavte dámske turistické modely, ktoré CMP navrhla pre vaše jednodňové výlety. Najširšiu ponuku turistických a trekingových topánok nájdete v internetovom obchode Eobuv.sk, kde ôžete nakúpiť rýchlo a jednoducho z pohodlia vášho domova. Nakúp je jednoduchý a pohodlný a v prípade vrátenia na to máte až 100 dní! Neváhajte a nakupujte online už dnes.

CMP – často kladené otázky

CMP – čo je to za spoločnosť?

CPM spája taliansky štýl a funkčnosť na základe skutočne veľkej výrobnej tradície. Používajú tie najlepšie technológie, aby vytvorili oblečenie pre rôzne aktivity, vhodné pre každú dennú dobu: od outdooru po fitness, od bicyklovania po beh až po dynamické každodenné nosenie, obuv CPM sa nebojí žiadnej prekážky. Dodávame produkty, ktoré vychádzajú z vysokej starostlivosti pozornosti, ktorú venujú svojim zákazníkom.

Čo je to trekking?

Trekking je vonkajšia aktivita, pri ktorej chôdza trvá dlhšie ako jeden deň. Je to forma chôdze, ktorá sa vykonáva so špecifickým cieľom preskúmať a vychutnať si scenériu. Trekking je náročnejší ako pešia turistika, pretože testuje schopnosti, vytrvalosť a ich mentálne, ako aj psychické schopnosti. Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako urobiť trek a kultúra trekkingu sa často líši. Základom každého dobrého trekingu sú však kvalitné trekingové topánky.