30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Licencia
Zateplenie
Produkty: 331
Zobraziť ID verzie

Čo sú topánky Bibi?

Značka Bibi vznikla v roku 1949 v Brazílii. Jej cieľom bolo od začiatku vyrábať a prinášať na trh detskú fyziologickú obuv, ktorá sa postupne rozšíri do celého sveta. V súčasnosti nájdete topánky Bibi vo viac ako 65 krajinách sveta na 5 kontinentoch, čo svedčí o ich obľúbenosti i o vysokej kvalite. Bibi sa zameriava predovšetkým na pohodlie našich najmenších a na podporu ich zdravej chôdze pomocou nových technológií. Bibi topánky pre deti sú nielen veľmi pohodlné, ale ponúkajú tiež nadčasový dizajn. Značka ponúka topánky pre deti od 0-9 rokov. Ide o tzv. barefoot topánky, ktoré simulujú chôdzu naboso. Tieto topánky a ich vložka sa prispôsobujú anatómii detského chodidla, pričom samotné topánky využívajú inovatívnu technológiu, ktorá napomáha absorpcii a desorpcii potu a udržiava detské nohy v suchu. Pre deti je dôležitá aj flexibilná podpora, ktorá rozdeľuje tlak a aktivuje neurologické funkcie a zmyslové vnímanie. To všetko prispieva k správnemu vývoju nôh a k zdravému držaniu tela.

Topánky Bibi – oplatí sa kúpiť ich dieťaťu?

Pokiaľ by vaše dieťa malo mať iba jediný pár topánok, mali by ste staviť na značku Bibi. Bibi topánky pre deti sú vždy dokonale spracované do posledného malého detailu. Švy sú starostlivo zarovnané, vo vnútri ani vonku nič netrčí a neprekáža. Zvršok topánočiek je priedušný a odolný, takže obuv vydrží dlho, avšak vašim deťom sa v nej nebudú zbytočne potiť chodidlá, a to ani pri dlhom každodennom nosení alebo pri športe. Topánky Bibi používajú technológiu Fisioflex, ktorá simuluje chôdzu na boso, čo je hlavnou myšlienkou barefoot obúvania. Nosenie týchto topánok tak pomáha deťom správne sa vyvíjať a mať zdravé držanie tela. Pokiaľ teda hľadáte obuv, ktorá dbá na zdravie vášho dieťaťa, Bibi topánky sú tou najlepšou voľbou. K dispozícii sú v trendy prírodných aj v pastelových farbách. Na Eobuv.sk si tak môžete vybrať z množstva štýlov, druhov topánok i farieb, medzi ktorými nájdete perfektné topánky na každú príležitosť.

Ktoré topánky Bibi budú tou najlepšou voľbou?

Detské Bibi topánky je potrebné vyberať podľa druhu aktivity, na ktorú topánky potrebujete, ale tiež podľa veku. Bábätká od 0-8 mesiacov ešte nevedia chodiť, takže chodidlá potrebujú iba ochranu bez akéhokoľvek zásahu do ich prirodzeného rastu. Perfektná topánka pre tento vek by mala byť z ľahkej kože, s malým počtom stehov, poskytujúcich pohodlie a priedušnosť, čo je presne to, čo Bibi topánky pre bábätká ponúkajú. Od 8 mesiacov do 2 rokov majú deti väčší kontakt s okolitým svetom. Potrebujú ľahkú a flexibilnú obuv z mäkkej kože, ktorá poskytuje voľnosť a saje pot. Následne, od 2 do 4 rokov, sa detské telo vyvíja najviac, čo vyžaduje veľmi flexibilnú obuv. Deti sú aktívnejšie, potrebujú ochranu, pevnosť a stabilitu s protišmykovou podrážkou. Deti vo veku od 4 do 9 rokov sa nezastavia. Potrebujú preto topánku, ktorá absorbuje nárazy a pomáha odvádzať pot. Ľahká a pružná obuv s nekĺzavou podrážkou by však stále mala pomáhať pri vývoji chodidiel tým najprirodzenejším spôsobom.

Bibi – Často kladené otázky

Akú veľkosť topánok Bibi si mám vybrať?

Pokiaľ budete nakupovať detské topánky Bibi na e-shope, zmerajte za pomoci krajčírskeho metra vašej ratolesti dĺžku chodidla, alebo dĺžku stielky topánky, ktorá mu sedí. Následne namerané údaje porovnajte s veľkostnou tabuľkou značky Bibi.

Sú topánky Bibi pohodlné?

Detská obuv Bibi je veľmi pohodlná a štýlová zároveň. Funguje na princípe barefoot obúvania, pričom kožené modely sa dokonale prispôsobia špecifickému tvaru každého chodidla. Vaše deti budú tieto topánky milovať.