Produkty: 214
Zobraziť ID verzie

Topánky Bartek – pohodlie a zdravý vývoj detí

Bartek je poľský výrobca špičkovej detskej obuvi, známy nielen v Poľsku, ale aj v zahraničí. Topánky Bartek uprednostňujú najmä rodičia, ktorým záleží na fyzickom vývoji a pohodlí ich detí. Poslaním značky je úsmev, zdravie a pohodlie ich malých zákazníkov. Aj preto sú topánky Bartek navrhnuté v súlade s anatomickými požiadavkami detského chodidla a vyrobené za použitia prírodných materiálov. Skvelé je, že detské topánky Bartek vždy nájdete vo veľkom množstve rôznych štýlov a farieb, takže prakticky dokážete nájsť topánky na každú príležitosť. To je tiež dôvodom, prečo je ochranná známka značky Bartek synonymom módnych a vysoko kvalitných produktov, navrhnutých s ohľadom na zdravie a pohodlie detí. Spoločnosť bola založená začiatkom 90. rokov minulého storočia, pričom od roku 1997 je postupne čoraz viac uznávaná medzi spotrebiteľmi v rôznych častiach sveta. Spoločnosť exportuje svoje výrobky do USA, Českej republiky, Nemecka, Austrálie, Bieloruska, Ruska, Litvy, Lotyšska, Ukrajiny a ďalších krajín. V súčasnosti spoločnosť vyrába v priemere 800 000 párov detských topánok ročne.

Topánky Bartek pre deti – každodenné pohodlie

Topánky Bartek pre deti sú vhodné na každú príležitosť i na bežné nosenie do mesta alebo do školy. Dôvodom je ich kvalitný priedušný zvršok a odolná podrážka, ktorý z detskej obuvi Bartek robí univerzálne riešenie na všetko. Na Eobuv.sk nájdete topánky Bartek pre deti každého veku – od topánočiek pre batoľa, až po modely pre staršie deti. Či už hľadáte detské snehule, členkovú obuv, alebo všestranné tenisky, môžete si byť istí, že táto značka vás nesklame. Topánky Bartek sú navyše tiež veľmi praktické. Prichádzajú s rôznym druhom zapínania od klasických šnúrok až po suchý zips, takže staršie deti by nemali mať problém obuť a vyzuť sa aj bez vašej pomoci. Okrem toho má obuv Bartek aj ďalšiu výhodu – zimné detské topánky sú dokonale zateplené, takže vaše dieťa v chladných mesiacoch ochránia i zahrejú.

Detské topánky Bartek – obuv v rôznych farbách a štýloch

Detské topánky Bartek sú módne, štýlové a funkčné. Na trhu ich nájdete s najrôznejšími ozdobami a dekoratívnymi prvkami, no čo je tiež dôležité, v mnohých farbách. Tento rok sú v módnom priemysle stredobodom pozornosti pastelové a prírodné farby, čo sa odráža aj v kolekciách tejto poľskej značky. Na druhej strane, pokiaľ chcete univerzálne topánky, ktoré nevyjdú z módy, siahnite po hnedej, bielej alebo čiernej detskej obuvi. Čierna a biela farba sú totiž všestranné a ľahko kombinovateľné prakticky s akýmkoľvek farebným oblečením. Topánky Bartek pre deti však môžete na Eobuv.sk nájsť aj vo výrazných alebo v neónových farbách. Pri výbere vhodných farieb a strihu topánok vaše rozhodnutie nezabúdajte konzultovať aj s ich budúcim nositeľom (teda, pokiaľ už vie rozprávať). Deti, ktoré chodia do škôlky alebo do školy už totiž často majú jasnú predstavu o tom, aké topánky chcú nosiť.

Bartek, detská obuv – Často kladené otázky

Ako vybrať veľkosť detskej obuvi Bartek?

Najlepším spôsobom, ako vybrať správnu veľkosť obuvi pre vaše dieťa, je odmerať mu nohu a porovnať zistené čísla s veľkostnou tabuľkou výrobcu. Pokiaľ už ale máte nejakú veľkosť overenú, dobrou správou je, že Bartek topánky väčšinou perfektne padnú.

Aké bežecké topánky Bartek vybrať pre dieťa?

Pri výbere vhodných detských bežeckých topánok Bartek je najdôležitejšie pohodlie a stabilita. Nechajte preto vaše dieťa vyskúšať viacero párov a zvoľte ten, ktorý mu najviac vyhovuje.