30 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Rozmer
Farba
Cena
Výrobcovia 1
Typ produktu
Šport
Zateplenie
Produkty: 83
Zobraziť ID verzie

Dámska a pánska treková obuv Dolomite - najvyššia kvalita

Patríte medzi milovníkov hôr? Venujete sa turistike aktívne alebo rekreačne? Vo všetkých prípadoch máme pre vás riešenie v podobe topánok Dolomite, ktoré vás budú sprevádzať počas každej turistiky. Stavte na kvalitu inšpirovanú talianskymi Dolomitmi. Trekingová obuv Dolomite je vytvorené tak, aby zvládla náročný terén aj nepriaznivé poveternostné podmienky. Aktívne turistky si u nás nájdu dámsku trekovú obuv Dolomite, ktorá poskytne nohám maximálny komfort počas celej doby chodenie. Odolná a pevná podrážka vám zaistí pri chôdzi plnú podporu. Vďaka pevnému materiálu, ktorou je obuv vystlaná získate maximálnu voľnosť pohybu. Vyberte si zo širokej ponuky rôznych typov trekingovej obuvi takú, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám. Pánska treková obuv Dolomite je, rovnako ako dámska, vyrobená z trvalého a odolného materiálu, ktorý odolá oderu aj náročným podmienkam. Pre dlhšiu životnosť je dôležité obuv pred nosením naimpregnovať. Navyše, pri celkovej a správnej starostlivosti vám obuv vydrží dlhé roky aktívnej turistiky.

Gore-texová obuv Dolomite pre komfort a pohodlie v náročných podmienkach

Ak patríte medzi aktívnych turistov pojem gore tex vám je určite známy. Gore tex technológia zaisťuje, že je obuv vodeodolná, vzdušná a disponuje termoizolačnou funkciou. Gore tex topánky Dolomite sú teda navrhnuté tak, aby zvládli premenlivé poveternostné podmienky, náročné trasy a vydržali mnoho turistických sezón. V kombinácii s páperovou bundou Dolomite získate počas turistiky maximálnu ochranu pred nepriaznivým počasím. Počas turistiky je však pohodlie nôh najdôležitejšie. Ak chcete predísť nepríjemným otlakom či premokaniu, zvoľte si na turistiku Gore tex obuv Dolomite a stavte na istotu. Z ponuky si môžete vybrať rôzne prevedenia dámskej a pánskej obuvi s inovatívnou technológiou Gore tex, ktorá je určená predovšetkým náročným chodcom. Komfort vám tiež zabezpečí aj výber obuvi zo správnou podrážkou a vložkou. Pri výbere turistickej obuvi klaďte dôraz najmä na pohodlie a to, aby sa obuv prispôsobila vašej nohy. Pre väčšiu pevnosť si zvoľte členkovú turistickú obuv, ktorá chráni vašu nohu pred zranením a poskytne jej väčšiu oporu pri chôdzi v nerovnom teréne.

Dolomite - prémiová značka obuvi na horské chodníky

Značka Dolomite už dlhé roky vyrába prémiovú obuv, ktorá je vyvinutá tak, aby zdolávala aj tie najnáročnejšie horské chodníky. Pánska obuv Dolomite sprevádzala už v roku 1954 expedíciu na vrchol K2 v Himalájach. Dnes ju okrem profesionálnych horolezcov, ktorí zdolávajú najvyššie vrcholy sveta, nosia aj rekreační turisti. Vďaka neustále vyvíjaným technológiam je obuv Dolomite prispôsobená tomu, aby bez problémov splnila všetky požiadavky komfortu, kvality a bezpečnosti. Dnes nosia pánsku a dámsku obuv Dolomite tí, ktorí sa venuju horolezectvu, fotografovaniu prírody aj samotnému cestovaniu. Ak aj vy radi prekonávate svoje limity a trávite čas na horách, vybavte sa kvalitnou a prémiovou obuvou Dolomite, ktorá vám zaistí maximálne pohodlie a voľnosť pohybu.

Topánky Dolomite - často kladené otázky

Obuv Dolomite - kde kúpiť?

Širokú ponuku obuvi značky Dolomite nájdete v internetovom obchode Eobuv. Vybrať si tak môžete kvalitnú dámsku alebo pánsku obuv na turistiku, ktorá spĺňa všetky požiadavky vysoko komfortnej a odolnej trekingovej obuvi.

Dolomite - čo je to za značku?

Dolomite je talianska značka s dlhou históriou, ktorú inšpirovali pri vývoji turistickej obuvi, oblečenia a doplnkov talianske Dolomity. Ich obuv sprevádzala už v roku 1954 expedíciu až na vrchol K2 v Himalájach.