100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti

Predajne eobuv.sk spájajú všetky výhody online nakupovania s priamou starostlivosťou personálu a pohodlím módneho butiku. Pohodlne si vyberte produkty na svojom tablete alebo telefóne, o ktoré máte záujem a náš personál vám ich doručí bez mihnutia oka. Nestrácajte čas vrátením tovaru! Objednajte, vyskúšajte a kúpte si to, čo potrebujete.

Pozývame vás na nákup do predajne eobuv.sk - jedinej predajne na Slovensku, ktorá sa nachádza v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Nakupovanie tu je zážitok!

Produkty ihneď dostupné

Spájame najväčšiu výhodu online nakupovania – dostupnosť desiatok tisícov modelov topánok, s tým najlepším, čo nakupovanie v kamennej predajni ponúka – možnosť vyskúšať a kúpiť si ich na mieste!

Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte

Možnosť objednať, vyskúšať a zaplatiť za tovar v našej kamennej predajni do 2-3 dní. Pozrite si podrobnosti

Profesionálna podpora

V našej predajni si produkt môžete nielen prezrieť, vyskúšať a zoznámiť sa s ním, ale tiež nechať si poradiť od nášho kvalifikovaného personálu. Vždy radi pomôžeme a poskytneme vám potrebné informácie.

100 dní na vrátenie

V kamennej predajni je dostupný rovnaký sortiment ako v mobilnej aplikácii a v internetovom obchode. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete nákup tradične alebo online, eobuv.sk garantuje 100 dní na bezplatné vrátenie.

Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte

Páči sa vám produkt na našej stránke, ale chcete si ho vyskúšať, kým zaň zaplatíte? Využite službu Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte na eobuv.sk.

Služba Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte vám umožňuje objednať si produkty online z internetovej ponuky alebo v mobilnej aplikácii a následne si ich vyzdvihnúť a vyskúšať v predajni. Ako to spraviť? Pri nákupe na stránke zvoľte spôsob doručenia "Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte". Od momentu, keď si doma vyberiete produkty, trvá doručenie do predajne maximálne 72 hodín. SMS správa vás bude informovať, kedy bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie. V predajni zaplatíte samozrejme len za produkty, ktoré si vyberiete! Na mieste je navyše pre zákazníkov k dispozícii viac ako 10 000 produktov, vďaka čomu môžeme ľahko vybrať aj vhodné doplnky či kabelky.

MESTO
NÁKUPNÉ CENTRUM
ADRESA
OTVÁRACIE HODINY
Bratislava
Eurovea
Pribinova 8, 811 09 Bratislava
PO – NE
10:00 – 21:00

INTERAKTÍVNE SKÚŠOBNÉ KABÍNKY MODIVO

Vo vybraných kamenných predajniach eobuv je k dispozícii služba interaktívnych kabínok MODIVO. Vďaka službe Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte si môžete objednať všetky produkty dostupné online. Produkty, ktoré si vyberiete, budú čakať v zóne skúšobných kabínok, ktoré sú ako luxusné šatníky. Nájdete v nich aj šatníkovú skriňu a tablet, vďaka ktorému sa môžete rozhodnúť, ktoré oblečenie si chcete kúpiť a ktoré nie. V prípade nesprávnej veľkosti si môžete objednať tú správnu bez opustenia skúšobnej kabínky. Móda nepozná hranice, preto sú naše skúšobné kabínky vďaka priestrannosti vhodné aj pre ľudí so zdravotným postihnutím a umožňujú nakupovať aj rodinám s deťmi, či priateľmi.

Zistite, aké je to jednoduché!

Radi si topánky pred kúpou vyskúšate? Dávame vám možnosť objednať si vybrané produkty online zadarmo s možnosťou vyzdvihnutia, vyskúšania a platby v predajni. V kamennej predajni eobuv.sk si môžete vybrať z desiatok tisíc produktov, ktoré sú dostupné ihneď.

Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte

1

Objednajte si cez našu internetovú stránku

Vyhľadajte a objednajte si vybrané produkty na našej stránke www.eobuv.sk. Pri zadávaní objednávky zvoľte spôsob doručenia „Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte“ a vyberte kamennú predajňu. Podrobné pokyny nájdete na: https://www.eobuv.sk/ako-nakupovat

2

Bezplatné doručenie do 24 hodín

Objednávky do kamennej predajne sú realizované v najkratšom možnom čase, ktorý zvyčajne nepresahuje 48 hodín. Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, dostanete SMS správu.

3

Navštívte kamennú predajňu

Produkty, ktoré ste si objednali v obchode, si vyskúšajte a až potom sa rozhodnite pre konečný nákup. Môžete sa poradiť s naším kvalifikovaným personálom na mieste.

4

Rozhodnite sa, zaplaťte pri pokladni a užite si nový nákup

Platbu uskutočníte až po dôkladnom oboznámení sa s produktom. K dispozícii sú tradičné spôsoby platby: v hotovosti alebo kartou. Za takúto objednávku v internetovom obchode neplatíte.

Produkty ihneď dostupné

1

Navštívte našu kamennú predajňu

Čím sa predajne eobuv.sk líšia od iných obchodov s topánkami? Úplne bezprecedentným zážitkom z nakupovania. Predajňa eobuv.sk v sebe spája najväčšiu výhodu online nakupovania – dostupnosť desiatok tisíc modelov topánok, z ktorých si môžete vybrať a tým, čo je na nakupovaní v kamenných predajniach najlepšie – možnosťou vyskúšať si ich na mieste.

2

Vyberte si produkt na tablete

Na prehliadanie ponuky slúžia tablety dostupné na mieste, na ktorých si môžete produkty jednoducho filtrovať podľa takých vlastností, ako je farba, model, materiál alebo veľkosť. Produkty je možné objednať si tiež vopred. Na multimediálnych obrazovkách sa navyše zobrazuje aktuálna ponuka daného obchodu.

3

Pridajte produkt do skúšobnej kabínky

Vybrané modely topánok si môžete pohodlne vyskúšať na mieste. Produkty sú dodávané zo skladu nachádzajúceho sa v predajni, maximálne do 3 minút. Sortiment je neustále aktualizovaný, takže každý deň pribúdajú stovky nových produktov.

4

Zaplaťte pri pokladni

Produkty, ktoré ste si vybrali, si prezrite a vyskúšajte. Ak výber splnil vaše očakávania, pristúpte s nimi k pokladni a kúpte si ich.

Najprv špeciálny skener urobí za pár sekúnd trojrozmerný model chodidiel zákazníka a následne ho porovná so skenmi všetkých topánok v ponuke obchodu od akejkoľvek značky.

Výsledkom je, že klient dostane odporúčanie správne padnúcej obuvi.