100 dní na vrátenie zdarma
zobraziť podrobnosti
Doprava zdarma nad 39 € pri platbe vopred
zobraziť podrobnosti
Zoradiť
Farba
Cena
Typ produktu
Šport
Zateplenie
Veľkosť topánok
Rozmer
Produkty: 950

Pánske topánky adidas – klasické čierne alebo biele, alebo možno modré či červené?

Každý veľký príbeh má svoj začiatok. Tento začal v malom meste v Bavorsku v Nemecku, kde Adi Dassler začal v kuchyni svojej matky v roku 1924 vyrábať unikátne topánky pre športovcov. Práve Adiho kontakty v športovom svete môžu za slávu značky adidas, avšak nielen to. Je totiž potrebné tiež vedieť, ako si počas desaťročí neustále získavať dôveru nových a nových svetových športovcov a udržať si nadšenie tých stávajúcich. Adidas stavil na inovatívne produkty, vďaka ktorým sa výkony športovcov zlepšujú. Adi sa preto stretával so športovcami, pozorne počúval, a neustále pozoroval, čo sa dá na topánkach adidas zlepšiť. Tento názor v adidas pretrváva dodnes, preto značka jasne stavia spotrebiteľa do centra všetkého. Pánske topánky adidas sú pre všetkých, ktorí sa snažia žiť aktívny a zdravý život, chcú spojiť šport a životný štýl, idú s dobou a preferujú udržateľnú módu. Nech si vyberiete topánky adidas pánske biele, topánky adidas pánske čierne, alebo stavíte na akúkoľvek inú farbu, topánky adidas pánske sneakersy vás nesklamú za žiadnych okolností.

Pánska športová obuv značky adidas – čím sa vyznačuje?

Adidas sa vyznačuje najmä tým, že sa zameriava na inovácie, spokojnosť zákazníkov a vývoj nových technológií. Značka v posledných rokoch prišla s technológiou boost, ktorú nájdete v topánkach série Y3. Ide o technológiu, ktorá úplne zmenila hru na trhu s obuvou. Technológia boost je inovatívna technológia tlmenia, ktorá využíva termoplastický polyuretánový materiál v podrážke na zlepšenie absorpcie nárazov pri chôdzi alebo pri behu. Pri stlačení sa podošva odrazí späť do pôvodnej podoby. Pánska športová obuv Adidas sa však dodnes vyrába na základe diskusií so športovcami, ich preferencií a požiadaviek v konkrétnych druhoch športu. To je jeden z dôvodov, prečo športoví hráči neustále podporujú topánky značky adidas, či už ide o futbal, basketbal alebo tenis. Ceny pánskej športovej obuvi adidas závisia od produktového radu. Pokiaľ však hľadáte perfektné topánky za skvelé ceny, vyskúšajte napríklad Eobuv.sk, kde nájdete topánky adidas pánske vo výpredaji. Môžete si ich tak kúpiť za skutočne výnimočné ceny!

Adidas – špičkový a známy výrobca pánskych tenisiek aj pre náročných zákazníkov

Značka adidas si už získala srdcia miliónov ľudí a športovcov po celom svete. Niet divu, ide o jednu z mála športových značiek, ktorá má skutočne široký sortiment obuvi, čo vám umožňuje vybrať si topánky pre konkrétnu aktivitu na základe vašich vlastných potrieb, preferencií i náročnosti. Topánky pánske adidas Terrex napríklad ponúkajú rôzne stupne odpruženia a pohodlia na základe toho, či plánujete v topánkach chodiť na prechádzky po meste alebo na vysokohorské túry – to všetko v podobnom jedinečnom dizajne. Vybrať si môžete aj z bežných pánskych veľkostí. Topánky adidas pánske 41,42,43,44,45,46 sú samozrejmosťou, pričom mnohé páry nájdete aj v polovičných alebo štvrtinových číslach tak, aby vám dokonale sadli.

Pánske topánky adidas – Často kladené otázky

Topánky adidas na každý deň – kde ich kúpiť?

Pánske topánky adidas na každý deň i na akúkoľvek športovú aktivitu môžete kúpiť napríklad na Eobuv.sk, kde máte záruku pravosti i kvality. Stačí si len vybrať štýl a druh obuvi, ktorý momentálne potrebujete.

Ako rozšíriť topánky adidas?

V prípade, že sú vám pánske adidas topánky príliš úzke, je lepšie vybrať si o číslo väčší pár, prípadne použiť drevenú výplň na rozťahovanie obuvi. V niektorých prípadoch pomôže aj sprej na roztiahnutie koženej obuvi.